نظرسنجی: بایدن وارن منجر دموکراتیک زمینه

Poll: Biden, Warren lead Democratic field - The Reports

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که منجر به شلوغ زمینه دموکرات نامزد ریاست جمهوری با ایالت ماساچوست الیزابت وارن در جایگاه دوم بر اساس یک نظرسنجی جدید از روز شنبه.

بایدن در صدر یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی با 26 درصد پشتیبانی توسط وارن در 19 درصد و سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و برنی ساندرز ورمونت هر یک در 13 درصد است.

South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg رتبه پنجم با 7 درصد حمایت در حالی که کارآفرین اندرو یانگ و سابق تگزاس در کنگره Beto o'rourke ثبت نام در 2 درصد است. نامزد باقی مانده در 1 درصد یا کمتر است.

با وجود حضور روشن در ردیف بالا در این نظرسنجی وجود دارد نشانه این مسابقه باقی مانده مایع: تنها 12 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند ذهن خود را قطعا ساخته شده که در آن نامزد آنها پشتیبانی خواهد کرد در اولیه معنی اکثر رای دهندگان به تغییر ذهن خود را قبل از دموکرات ها شروع به رای فوریه.

بررسی های انجام شده پس از ماه گذشته دموکراتیک بحث در میامی و چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

اکثریت گفت: آنها هم تماشا و یا گوش دادن به برخی یا تمام این بحث. اضافی 28 درصد گفت: آنها را تماشا نیست بحث پرداخت می شود اما با توجه به اخبار در مورد آنها. کمتر از 20 درصد گفت: آنها نه تماشا بحث و نه پرداخت نزدیک توجه به اخبار در مورد آنها.


نزدیک به 80 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان که آیا گوش دادن به و یا تماشای مناظره گفت: آنها را برای هر دو شب با میدان تقسیم بین دو شب متوالی. باقی مانده 21 درصد گوش دادن به و یا تماشای تنها یکی از بحث.

هریس ایستاده بود در شب دوم از بحث برای تماس بایدن رکورد در مسابقه و فدرال busing به ادغام بهتر مدارس. چهل و هفت درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان مورد بررسی قرار گفت هریس' بحث عملکرد آنها را بیشتر تحت تاثیر قرار. سی و دو درصد گفت: وارن که مورد بحث در اولین شب آنها را بیشتر تحت تاثیر قرار.

هریس نیز نامزد برتر رای دهندگان می گویند که آنها را در نظر حمایت از, اما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد. شانزده درصد گفت که از هریس در حالی که 14 درصد گفت: همان Buttigieg و 12 درصد آن را گفت: از وارن.

ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال تایید نظرسنجی حامیان با کمیته ملی حزب دموکرات برای این بحث. نظرسنجی کمی برای تغییر چشم انداز برای آینده بحث در اواخر این ماه در دیترویت که در این زمینه است که اساسا مجموعه در 20 نامزدها تقسیم بین دو شب.

نظرسنجی آیا خبر خوب را برای دو نفر از نامزدها که هنوز واجد شرایط برای سقوط برای اولین بار بحث در ماه سپتامبر با توجه به تحلیل سیاسی. با هر دو o'rourke و یانگ در 2 درصد, آخرین نظرسنجی می دهد سابق تگزاس کنگره سه مرحله مقدماتی نظر سنجی و خارجی کارآفرین خود را اول است. داوطلبان باید 2 درصد در چهار مرحله مقدماتی نظر سنجی همراه با 130,000 منحصر به فرد اهدا کنندگان (با 400 در حداقل 20 متحده) آن را به روی صحنه است.

دوم مقدماتی نظرسنجی منتشر شد سهشنبه شب مشخص یک نقطه عطف برای بهداشت ، Cory Booker. در یک نظرسنجی منتشر شده توسط ایسنا از ایالت کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه رای دهندگان بوکر را دریافت 3 درصد است. این خوب است برای چهارم مقدماتی نظرسنجی برای سپتامبر بحث است.

نیوجرسی و سناتور نیاز به هنوز هم عبور دهنده آستانه قبل از پایان ماه اوت به سپتامبر بحث مرحله اما او در مسیر به انجام این کار. در یک ایمیل جمع آوری کمک به حامیان خود در روز شنبه گفت او حدود 15000 اهدا کنندگان خجالتی 130,000 خوانده شده را علامت.

در کارولینای جنوبی نظرسنجی بایدن منجر زمینه با 35 درصد است. ساندرز 14 درصد هریس دارای 12 درصد وارن دارای 5 درصد بوکر 3 درصد و Buttigieg دارای 2 درصد آخرین نامزد در بالا که علامت.

NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی از 400 دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شد 7-9 جولای. آن را به یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 4.9 درصد است. فاکس نیوز نظرسنجی از 701 کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شد از جولای 7-10 و دارای یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 4.5 درصد است.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..