آتش بس بیش از ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته تحریم های جدید در پکن بیش از ایران واردات نفت

  • by ladylove , Aug 10, 2019
  • 13

Ceasefire Over? Trump Demands New Sanctions On Beijing Over Iranian Oil Imports - The Reports

یک بار دیگر به نظر می رسد رابرت Lighthizer و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجارت شاهین جناح برنده بیش از متوسط بیشتر مشاوران. تنها یک هفته پیش به گزارش ظاهر ادعا ما ممکن است معاف چین از تحریم ایران به خاطر ترس است که ما هیچ چاره ای جز سرکوب در غیر این صورت (پس از پکن روشن ساخته است که دقیقا چگونه آن را احساس می کند در مورد واشنگتن دیکته که کشورهای آن تجارت).

در حال حاضر این ایده بود که تحت فشار قرار دادند توسط ارشد مقامات وزارت امور خارجه بوده است رها شده و با توجه به سیاسی گزارش. به جای ارشد مقامات دولت معتقدند هیچ اجتناب از این واقعیت است که پکن بارها نقض ممنوعیت واردات نفت خام ایران.

از آنجا که این گروه از چین hawks در شورای عالی امنیت ملی در حال حاضر هل دادن برای ما به سیلی ثانویه تحریم بر کسب و کار. تاکتیک های تهاجمی مثل این بود مسلما غرق به تازگی احیا شده و هنوز هم بسیار ظریف 'تجارت بس' میانجیگری بین تهمت و یازدهم در اوزاکا.

شما ممکن است به یاد داشته باشید دقیق تخلف در سوال. در ماه ژوئن یک تانکر حمل تا یک میلیون بشکه از نفت ایران را از منوی view در نزدیکی چینی شهرستان بندر چینگدائو. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شکایت کرده و خواستار آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار پکن برای جلوگیری از این خرید. چین بعد از استقبال دوم دسته ای از نفت ایران پس از چشم پوشی منقضی شده است.

مشکل این است که پکن تمرد است تضعیف تلاشهای دولت برای رانندگی ایران و صادرات به صفر صریح هدف از مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر هزارهها.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..