"غریبه چیزهایی که": آنچه که شما ممکن است بدانید در مورد Gaten مترززو

یکی از نکات برجسته فصل 3 از غریبه چیزهایی خوشحال طرفداران Gaten مترززو به طور خاص به عنوان او و دیگر اعضای بازیگران آواز خواندن موضوع به 1984, فیلم The NeverEnding Story. بسیاری از آنها حتی گفت: "هی صدای او است که در واقع بسیار خوب است."

شاید خیلی تعجب آور نیست که این بازیگر که نقش داستین خود را به گروه و دیگر تجربه موسیقی علاوه بر این که. در واقع تعدادی از castmates آواز خواندن موسیقی در کنار هم.

آنچه در زیر برخی از چیزهای دیگر مترززو خوب است در در علاوه بر این به بازی شاید nerdiest از غریبه چیزهایی که کودکان و نوجوانان. و ما به این معنی نیست که به عنوان یک تعریف.

مترززو آواز می خواند پرل جم و دیگر بازدید

‘Stranger Things’: What You Might Not Know About Gaten Matarazzo - The Reports Gaten مترززو | Jun ساتو/WireImage

گروه مترززو آواز می خواند برای این است که به نام کار در حال پیشرفت است و او یکی از شش نفر از اعضای نیوجرسی-بر اساس گروه با توجه به بیلبورد. خواهر خود را سابرینا نیز در این گروه است.

و نیست که میزان تجربه موسیقی با توجه به این نیوجرسی سایت. او خود را شروع کردم در برادوی با بازی در Priscilla Queen of the Desert و Les Miserablesو هر کسی که می داند که دومی نشان می دهد می داند که نه آسان آهنگ نمره به آواز خواندن.

برادوی نیز که در آن مترززو آشنا شدم با دوستانم مک لافلین که نقش لوکاس در غریبه همه چیز.

و به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی او همچنین به نظر می رسد در کتی پری ویدئو برای آهنگ "صدای فش فش فش فش." در این رای شاید این نشان می دهد باید به در نظر گرفتن یک آلبوم موسیقی متن فیلم از مترززو آواز 80s بازدید.

بسیاری از 'غریبه همه چیز' بچه ها موسیقی

مترززو نیست تنها عضو بازیگران با موسیقی لغو احکام صادره ی. فین Wolfhard که نقش مایک, آگهی های گروه Calpurnia که برای برخی از آهنگ ها با Twin Peaks' Cadien دریاچه جیمز. جو Keery که نقش زمانی حرکت تند و سریع و در حال حاضر اصلاح قهرمان استیو دارای شیکاگو مبتنی بر باند به نام پست حیوانی است.

Millie Bobby Brown نشده ثبت هر گونه موسیقی فی نفسه اما ستاره برک آوت نشان می دهد هواپیما در های مختلف نشان می دهد بحث در کنسرت های زنده و در, خنده دار, مقدمه, skit برای گلدن گلوب با جیمی فالون و دیگر غریبه چیزهایی که کودکان و نوجوانان.

این همه آواز قطعا یک مزیت برای ستاره پاپ Limahl است که با بهره گیری از یک تجدید حیات در محبوبیت با NeverEnding Story موضوع باعث شد بسیاری از طرفداران برای رفتن به عقب و بررسی آهنگ اصلی. او گفت EW "خدای من! آن بوده است بسیار هیجان انگیز به شنیدن در مورد تمام منافع جدید در آهنگ. سی و پنج سال بعد از آن رسیدن به یک کل جدید مخاطب — این فوق العاده است."

Limahl نیز خواننده گروه Kajagoogoo بهترین و شناخته شده برای 80s آمار "بیش از حد خجالتی است." ما می خواهم پیشنهاد مترززو می خوانم که یکی بیش از حد, اما که ممکن است کمی در بینی. علاوه بر Netflix در حال حاضر به این آهنگ با افزایش سیاه و سفید آینهr.

مترززو مذاکرات در مورد 'غریبه همه چیز' 3

مترززو شخصیت صرف بیشتر از آخرین فصل جدا از بچه های دیگر به عنوان forever قرار داده Dustin به پایان می رسد تا هزینه های بسیاری از وقت خود را ردیابی کردن شر روس ها با استیو و بستنی فروشگاه همکار رابین, بازی های برگزار شده توسط مایا Hawke, دختر Ethan Hawke و اوما تورمن.

مترززو گفته خبرنگار هالیوود شیمی خود را با Keery تبدیل به یک سورپرایز زیبا و جفت شدن آنها به شخصیت خود را حرکت جدید.

"در میانه فصل 2 و به آنها نوشتن آنها متوجه شدم که من و استیو به حال هیچ جایی برای رفتن. ما شخصیت های بسیار زیادی را در یک بن بست در طرح. وجود دارد تنها یک راه برای آنها برای رفتن به ادامه داستان ... آنها در واقع برخورد با چیزهای مشابه" مترززو گفت.

همانطور که برای داستین آینده مترززو می گوید: "او احتمالا رفتن به کالج و کارشناسی ارشد (درجه) و پس از آن تبدیل شدن به مانند یک جایزه نوبل-برنده است. او به نظر می رسد مانند یک smartypants."

آنقدر که برای '80s, آلبوم ما حدس می زنم.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..