آمازون در حال توسعه 'ارباب حلقه ها' بازی برای تمام جهان بازی

زمانی که آمازون اعلام کرد برنامه های خود را برای خود ارباب حلقه ها سری کسانی که رنج می برند از بازی تاج و تخت برداشت perked. ما فقط نمی تواند به اندازه کافی از قرون وسطی حماسه و زمان بندی شده نمی تواند بهتر برای همگان امیدوار است تا در مورد دیدن JRR تالکین دنیای فانتزی روی صفحه نمایش کوچک است.

همراه با پنج فصل است که آمازون تنظیم شده است برای ایجاد این غول خرده فروشی است که با توجه به چیزهایی که 100 قدم بیشتر با اضافه کردن به تلویزیون جهان است. Amazon Game Studios در حال توسعه یک بازی چند بازیکن برای ارباب حلقه ها با این امید که آن را به Fortnite MMO سطح و یا حداقل آنچه در جهان Worldcraft استفاده می شود در شکوه و عظمت آن روز است.

Amazon is Developing a ‘Lord of the Rings’ Game For the Whole World to Play - The Reports الیاس چوب به عنوان فرودو بگینز در ارباب حلقه ها: یاران حلقه | WingNut Films

آنچه شناخته شده در مورد این بازی تا کنون

دو چیز وجود دارد ما باید آگاه باشند از. با توجه به چند ضلعی این بازی یک نسخه مستقل بر اساس تالکین کتاب و آمازون تلویزیون سری یا عالی, فیلم های ساخته شده توسط پیتر جکسون. از آن خواهد شد کاملا نامربوط. دیگر چیزی که می دانم این است که ایجاد آن خواهد بود جعلی از کمک هزینه تحصیلی (ببینید که) بین Amazon Game Studios Leyou تکنولوژی و Athlon بازی. Leyou است شرکت مادر Athlon.

در پاییز گذشته Athlon اعلام کرد صدور مجوز مقابله با میانه زمین به شرکت های تولید جدید بازی. آن را نسبتا جدید رابطه اما باز درب برای همکاری با Amazon Game Studios:

"Athlon بازی در حال کار با یک شریک توسعه دهنده برای ایجاد یک بازی آنلاین مجموعه ای در جهان از میانه زمین Amazon is Developing a ‘Lord of the Rings’ Game For the Whole World to Play - The Reports در یک زمان طولانی قبل از وقایع ارباب حلقه ها, کاوش سرزمین های مردم و موجودات هرگز قبل از دیده می شود توسط طرفداران تالکین جهان است."

اتفاقا آمازون فیلم و مجموعه تلویزیونی را نیز تنظیم شود هزاران سال قبل از حوادث از فرانچایز محبوب. آیا معنی که لگولاس و گندالف را در آن ؟ هیچ کس نمی داند نشده است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..