سارا فرگوسن نشان می دهد که چرا او خیلی ناراحت بود در مورد ممنوع بودن از پرنس ویلیام و کیت میدلتون عروسی

سارا "Fergie" فرگوسن فنی بوده است نه یک عضو از خانواده سلطنتی پس از او و شاهزاده اندرو طلاق در سال 1996. او و دوک یورک را دو دختر شاهزاده بئاتریس و پرنسس اوژنی پس از Fergie با حضور برخی سلطنتی حوادث با کودکان خود را در طول سال.

قبل از پرنسس اوژنی ازدواج جک Brooksbank در Oct. 12, 2018, فرگوسن با حضور شاهزاده هری و Meghan Markle سلطنتی عروسی اما دیدن او وجود دارد خاطر نشان کرد که برخی از او دعوت به پرنس ویلیام و کیت میدلتون را در سال 2011. دوشس یورک که قبلا انجام داده بود نشان می دهد که او بسیار ناراحت بود در مورد آن است.

Sarah Ferguson Reveals Why She Was So Upset About Being Banned From Prince William and Kate Middleton’s Wedding - The Reports سارا فرگوسن | گرت فولر – WPA استخر/گتی ایماژ

در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند و به همین دلیل او را ممنوع از آینده کینگ عروسی.

Fergie نشان می دهد که چگونه او احساس در مورد عدم دعوت

پس از او توبیخ از دوک و دوشس کمبریج, سلطنتی عروسی, فرگوسن گفت: اپرا وینفری که آن را دشوار است مجاز به شرکت در این امر است.

"من می خواستم به آنجا با دختران من ... به گرفتن آنها در لباس پوشیدن و به عنوان یک خانواده" Fergie اعتراف کرد. "همچنین این خیلی سخت بود به این دلیل که آخرین عروس تا راهرو که [در وستمینستر ابی] به من بود."

Fergie اضافه شده است که آن را در واقع شوهر سابق او که سعی کردم او را تشویق و به او گفت: "این خوب است. فقط به یاد داشته باشید ما تا به حال چنین یک روز خوب. عروسی ما خیلی عالی بود.' او ساخته شده من احساس می کنم بخشی از روز در مارس 29."

Fergie نیز ممنوع شد از این رویداد

Sarah Ferguson Reveals Why She Was So Upset About Being Banned From Prince William and Kate Middleton’s Wedding - The Reports سارا فرگوسن در هری پاتر و شاهزاده و Meghan Markle عروسی | استخر/Samir حسین/WireImage

سریع به جلو به مارس 2018 و دوشس شد دعوت به عروسی پرنسس دیانا دیگر ، اما حتی اگر او را دعوت به سنت جورج نمازخانه برای دیدن شاهزاده هری و Meghan Markle می گویند قول خود او را در سمت چپ لیست مهمان در شب پذیرایی پرتاب شده توسط هری پدر پرنس چارلز.

شاهزاده ولز بود, اما دعوت اندرو بئاتریس و اوژنی.

خودی اظهار نظر در فرگوسن حمله از پارتی شب گفت: "او نه یک عضو از خانواده سلطنتی دیگر و پرنس چارلز به سادگی نمی باید زمان برای او. او فقط نمی توانید ببینید که چرا او هنوز هم چنین بخش بزرگی از برادر خود زندگی است."

چه رابطه او با دیگر اعضای خانواده سلطنتی مثل امروز

Sarah Ferguson Reveals Why She Was So Upset About Being Banned From Prince William and Kate Middleton’s Wedding - The Reports شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن | Samir حسین/WireImage

اگر چه رابطه او با شاهزاده فیلیپ و پرنس چارلز ممکن است بزرگ, Fergie کند که رابطه بسیار خوبی با برخی دیگر از اعضای خانواده سلطنتی از جمله شوهر سابق او و ملکه الیزابت دوم است.

فرگوسن و دوک یورک همراه خیلی خوب است که آنها هنوز هم زندگی می کنند با هم زیر یک سقف. و به عنوان برای او عظمت او خوشحال با دوشس پس از رسوایی های عمومی در حالی که به پسر او اما در طول سال دو باید بازسازی دوستی خود را.

در سال 2018 یک منبع گفت: صبح سیدنی هرالد که ملکه و Fergie شروع جلسه دوباره و لذت بردن از چای با هم.

"ملکه همیشه تلاش می کند برای دیدن بهترین در مردم و او مانده است در لمس حتی با داشتن چای با [فرگوسن] به طور منظم در ویندزور" این منبع گفت.

ادامه مطلب: آیا این در نهایت اثبات این که شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن را شعلهور خود را عاشقانه ؟

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..