اپستاین به فروش می رسد 'لولیتا اکسپرس' هفته قبل از دستگیری: دادگاه سند

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 12

کنجکاو پاورقی به نظر می رسد در دادگاه تشکیل پرونده توسط جفری اپستین وکلای نشان می دهد که مجرم جنسی ثبت شده به فروش می رسد خود را بدنام Boeing 727-200 هفته قبل از Satuday بازداشت به ظن رابطه-قاچاق افراد زیر سن قانونی.

Epstein Sold 'Lolita Express' Weeks Before Arrest: Court Document - The Reports

در حالی که این استدلال چرا اپستاین باید مجاز به باقی می ماند تحت بازداشت خانگی در انتظار محاکمه خود را وکیل ساخته شده است که ثروتمند سرمایه گذار خواهد بود "deregister و یا در غیر این صورت زمین جت خصوصی خود را" با پاورقی مطلب "آقای اپستاین صاحب یک هواپیمای جت خصوصی است. او به فروش جت دیگر در ماه ژوئن 2019," قرار دادن فروش فقط هفته قبل از تاریخ 6 ژوئیه بازداشت و پس از بازگشت از پاریس در Gulfstream g550 گلف استریم با توجه به بلومبرگ.

Epstein Sold 'Lolita Express' Weeks Before Arrest: Court Document - The Reports

در عبارت دیگر به نظر می رسد سرمایه تخلیه بالقوه 'شواهد غنی' هواپیما - اند و یک تخت نصب شده که در آن مسافران بنا به گزارش ها تا به حال گروه رابطه جنسی با دختران جوان - درست قبل از چکش پایین آمد.

با توجه به تحقیقی روزنامه نگار Conchita Sarnoff - که برای اولین بار نشان داد که رئیس جمهور سابق گسترده پروازها در اپستین "لولیتا اکسپرس" در سال 2010 روزانه وحش معرض - رئیس جمهور سابق بیل کلینتون پرواز در "لولیتا اکسپرس' کمتر از 27 بار.

Epstein Sold 'Lolita Express' Weeks Before Arrest: Court Document - The Reports از طریق

کلینتون ادعا کرد در یک شنبه بیانیه ای اعلام کرد که او تنها در زمان "در مجموع چهار سفر در جفری اپستین هواپیما" در سال 2002 و 2003 که سرویس مخفی همراه او در همه زمان ها - که Sarnoff گفته فاکس نیوز شد یک دروغ.

Epstein Sold 'Lolita Express' Weeks Before Arrest: Court Document - The Reports

دیگر مهمانان معروف عبارتند از بازیگر کوین اسپیسی و کریس تاکر که پرواز با کلینتون به آفریقا به تور HIV/AIDS پروژه سایت با توجه به مجله نیویورک در سال 2002 که یادداشت ها چقدر اپستاین احترام رئیس جمهور سابق.

در چشمان او کلینتون به عنوان یک گونه نشان دهنده بالاترین تکاملی شکل سیاسی حیوانی. به نزدیک به او را به عنوان او طول آفریقایی سفر شبیه به دیدن کمیاب ترین جانوران در سیاحت اکتشافی در افریقا. به عنوان او قرار داده و آن را به یک دوست پس از بازگشت از آفریقا "اگر شما یک بوکسور در مرکز شهر تربیت بدنی در 14 خیابان و مایک تایسون راه می رفت در صورت خود را با همان نگاه به عنوان این رهبران خارجی بود که کلینتون وارد اتاق شد. او جهان بزرگترین سیاستمدار." -New York Magazine

اپستین 'به موقع' فروش لولیتا بیان سوال از آنچه که او ممکن است شناخته شده است و زمانی که او آن را می دانستند. به ویژه پس از یک سری از گزارش های میامی هرالد سناتور بن Sasse (R-NE) در ماه فوریه افتتاح یک کاوشگر به اپستین سال 2008 'یار' درخواست تنظیم میانجیگری توسط وزیر فعلی کار الکس Acosta.

به موقع هواپیما فروش کنار چند سوال باقی می ماند تا پاسخ داده شود - از جمله یک درک بهتر از اپستاین رابطه با FBI و دقیقا چه نتیجه خود را در 'یار' درخواست معامله در سال 2008.

به نظر می رسد مانند ما پاسخ اپستاین همکاری با اف بی آی/DOJ, لطف بزرگ گزارش توسط @MiamiHerald

به DOJ می خواستم به تحت تعقیب قرار دادن مدیران به جای یک molester کودک.

DOJ اولویت است. pic.twitter.com/G5wzyac5aK

— تکنو مه (@Techno_Fog) 29 نوامبر 2018

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..