'واقعی انبار-سوز': پتانسیل سنا مرحله نهایی مسابقات بافندگی در وایومینگ

'A real barn-burner': Potential Senate showdown looms in Wyoming - The Reports

پیشین نوشته. سینتیا Lummis اعلام کرد یک پیشنهاد برای سنا در ایالت وایومینگ روز شنبه, تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه برای پرش به نژاد و راه اندازی یک پتانسیل برخورد با او جانشین در خانه, Rep. لیز چنی.

Lummis پیشین دو دوره دولت خزانه دار شد, اولین انتخاب به خانه در سال 2008 و بازنشسته پس از انتخابات 2016. او تنها به خدمت در محافظه کار خانه آزادی حزبی که گروه اول تشکیل شده در سال 2015.

چنی در ضمن به سرعت افزایش یافت و از طریق ایران با صفوف برای تبدیل شدن به رتبه سوم عضو رهبری فقط در دور دوم او و همچنین حفظ روابط عمیق در حزب به عنوان دختر سابق معاون رئیس جمهور.

Lummis پنجشنبه به خبرنگاران گفت او با چنی قبل از اعلام پیشنهاد او و گفت: این مسابقه به جای بازنشستگی سن. مایک Enzi خواهد بود "واقعی انبار-سوز" اگر آن دو در اصلی.

"او نیاز به تصمیم گیری است. من ساخته شده معدن" Lummis گفت. "این است وایومینگ بسازید. هیچ کس طاس تخته نرد در آن است."


Lummis است که به وضوح پرتاب کردن دستکش بلند به او سابق و آینده بالقوه رقیب چنی که او یک بار به تمسخر عنوان "براق جدید تسویه حساب" وایومینگ سیاست برای نصب کوتاه مدت اولیه در برابر Enzi شش سال پیش در یک حرکت Lummis به نام "فرم فقیر."

اما چنی نیست تعریق Lummis' ورود به مسابقه گفتن سیاسی به تازگی او نمی خواهد پایه تصمیم او بر هر کسی دیگری حرکت می کند.

در نظرسنجی انجام شده برای خارج از گروه ایران با شرکت Tarrance گروه در اواخر ماه ژوئن چنی led Lummis 56 درصد به 34 درصد در میان توافق اولیه رای دهندگان در فرضی matchup, بر اساس یک نظرسنجی یادداشت به دست آمده توسط سیاسی.

در حالی که قانونگذاران و وایومینگ ایران مشاوران رد این ایده وجود دارد طولانی بد خون بين دو آنها اذعان یک چنی-Lummis مرحله نهایی مسابقات خواهد بود چابک matchup که قطعا قرعه کشی pocketbooks از ایران اهدا کنندگان و تقسیم خانه ایران کنفرانس که در آن هر دو آنها خدمت کرده است.

"سینتیا فوق العاده ای بود عضو خانه ما کار می کرد نزدیک به هم. لیز چنی فوق العاده از اعضای خانه و ما از نزدیک کار با هم" Barrasso گفت. "من برنامه ریزی به حمایت در اصلی. اما من قصد دارم به مطمئن شوید که ما نگه داشتن صندلی."


'A real barn-burner': Potential Senate showdown looms in Wyoming - The Reports

Lummis بود عضو موسس hard-خط آزادی حزبی که به طور موثر خم رهبری خود را کشیده و به سمت راست زمانی که ایران در اتهام شد. اما چنی — مکرر حضور در Fox News Channel — حک شده از یک شهرت در کاپیتول هیل به عنوان سرسخت محافظه کار به دست آورده و ستایش دیگران از همکاران او به عنوان رئیس حزب پیام تلاش.

Lummis به دنبال تضعیف هر گونه استدلال برای شنی در حال حرکت به بالا اتاق گفت وایومینگ را بهره مند از یک سناتور خارج رهبری مسیر — چنی و Barrasso هم هیچ. 3 جمهوریخواهان در اتاق مربوطه. او همچنین اشاره کرد که او بوت از ایران با شلاق تیم در سال 2015 برای رای او در برابر عبور توسعه تجارت اقتدار را برای دولت اوباما.

Lummis اضافه شده که وایومینگ را یک "تیم رویایی" با چنی در خانه و Barrasso و خودش هم در مجلس سنا.

"آن نیز کمک می کند وایومینگ به کسی است که در رهبری است که می تواند رهبری در زمانی که رهبری رفتار به شیوه ای است که در بهترین منافع وایومینگ," او گفت:.

Lummis در حال حاضر snagged حداقل یک تایید: سناتور. رند پل که طولانی feuded با چنی خانواده — از جمله حمایت اولیه چلنجر به چنی در سال 2016 — گفت: او را به عقب Lummis در سنا نژاد.

"من یک فن بزرگ از او. من به حمایت از او در اولیه" پل گفت: POLITICO.

اما تایید شده است که ممکن است مهم ترین در وایومینگ است که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برنده کابوی دولت نزدیک به 50 امتیاز در سال 2016.

Lummis گفت: او اعلام کرد که او در حال اجرا بود برای ایستادن "شانه به شانه" با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در یک رویداد در کاخ سفید در روز پنج شنبه تهمت را نشانه رفته ستایش در چنی گفته او "بسیار نامحدود آینده است."

"من می شنوم بسیار مثبت چیزهای ناروا" گفت.

Lummis گفت: اصلی تضاد بین او و شنی است که در سیاست خارجی توصیف خودش را به عنوان "آزادیخواه" و "عدم مداخله" در حالی که چنی شناخته شده است به یک دفاع شاهین. که یک منطقه که در آن Lummis ممکن است سعی کنید به چین خودش بیشتر نزدیک به ناروا..

و چنی نشده است خجالتی در مورد صحبت تا زمانی که او مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست خارجی. پس از رئیس جمهور به عقب کشیده در یک اعتصاب در ایران در ماه گذشته چنی هشدار داد ممکن است آن را یک "اشتباه" نیست برای پاسخ به سقوط بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی.

"شکست برای پاسخ به این نوع مستقیم تحریک آمیز است که ما دیده ایم در حال حاضر از ایرانیان به ویژه در طی چند هفته می تواند در واقع یک اشتباه جدی" چنی گفت هیو هویت یک مجری رادیویی محافظه کار.

برخی از جمهوری خواهان را تشویق چنی را اجرا کنند. اما چنی نیز در نظر گرفته یک دارایی به جمهوری خواهان در پایین مجلسی و بالقوه آینده بلندگو و دیگر جمهوری خواهان باید تکیه بر او به ماندن در خانه. او تصمیم می تواند بخشی از لولا در مورد اینکه آیا او می توانست بزرگتر پلت فرم به عنوان یک بازگشت به نیمکت سناتور یا عضو رهبری در پایین اتاق.

Lummis در عین حال که بازنشسته شد در سال 2016 تا حدی به دلایل خانوادگی گفت: "انرژی" و "میل" بازگشته است و او آماده است تا به "پیمان" به خدمت در واشنگتن است.

از آخرین مهلت تشکیل پرونده برای صندلی بعدی ممکن است و اصلی است که در کنار اوت. دیگر جمهوری خواهان در نظر گرفته شده نامزدهای احتمالی از جمله سابق رژیم صهیونیستی. مت مید و عربستان پرورش دهنده Friess.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..