جو بایدن می خواهد برای بازگرداندن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نظم جهانی

  • by Jen Kirby , Aug 10, 2019
  • 14
Joe Biden wants to restore the pre-Trump world order - The Reports

اما این است که به اندازه کافی برای دموکراتیک رای دهندگان ؟

نیویورک — جو بایدن فقط ساخته شده خود را در سیاست خارجی زمین به مردم آمریکا: اگر شما انتخاب من سعی خواهد کرد به خنثیسازی همه آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است.

2020 دموکراتیک حزب سوسیالیست خود پرده برداری سیاست خارجی پلت فرم در نزدیک به یک ساعته سخنرانی در دانشگاه شهر نیویورک در روز پنج شنبه. در آن معاون رئیس جمهور سابق وعده داده شده برای بازگرداندن امریکا دموکراتیک رهبری در جهان و به کار با متحدان ما برای مقابله با چالش های جهانی از تغییر آب و هوا به تروریسم به تکثیر سلاح های هسته ای.

او همچنین صرف مقدار زیادی از زمان کوبیدن رئیس جمهور فعلی.

"جهان را می بیند [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن برای آنچه که او است: مانور بیمار مطلع و ضربه. گاهی اوقات فاسد است. خطرناکی بی کفایت و ناتوان به نظر من در جهان رهبری و رهبری در خانه" بایدن گفت: مخاطبان است.

طرح بایدن گذاشته بود در مقابل دقیق از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا برای اولین بار" رویکرد تقریبا در هر رابطه است. اما اگر به او وعده داده شده به دنبال یک "رو به جلو فکر کردن در سیاست خارجی" است که معاملات با جهان به عنوان آن است که امروز بایدن سخنرانی به نظر می رسید با تمرکز بیشتر بر بازگرداندن جهان آن را به عنوان یک بار بود که او و باراک اوباما رئیس جمهور شد و چیزهایی در حال اجرا.

به عبارت دیگر بایدن است که خیلی از ارائه دهندگان جسورانه چشم انداز برای آینده تا آنجا که او ارائه یک طرح برای چگونه برای بازگرداندن گذشته است.

سوال این است که آیا این آرمانی گذشته می تواند — و یا حتی باید ترمیم شود.

بایدن طرح با هدف پاک کردن تهمت گیری و ساخت در سال اوباما

بایدن پلت فرم شامل دوباره امضای موافقت نامه های بین المللی که او و اوباما کار می کرد برای ایجاد طول هشت سال: توافق هسته ای ایران و پاریس آب و هوا رایحه که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن است پس ما را از.

بایدن همچنین وعده داده شده برای پایان دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر خنثیسازی جهانی تهوع حکومت است که بلوک های بودجه فدرال از رفتن به هر گونه سازمان های غیر دولتی در سراسر جهان است که ارائه سقط جنین خدمات بازسازی ناتو داد و بازگرداندن روزانه جلسات مطبوعاتی در کاخ سفید وزارت امور خارجه و وزارت دفاع که تبدیل شده اند کمیاب تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

و او متعهد به ارسال رزومه قابل توجهی کمک های خارجی به کشورهای آمریکای مرکزی السالوادور هندوراس و گواتمالا برای مقابله با فساد خشونت و فقر است که هزاران نفر مجبور به فرار به سمت مرز ایالات متحده.

اینها تقریبا تمام موفقیت ها و برنامه های زمانی تحت اوباما که برنده است بیشتر یا کمتر قابل بازگشت نیست. بایدن وعده داده شده به آنها را به عقب و سپس تقویت و تنظیم از وجود دارد.

برای کسانی که مضطرب چقدر دنیا تغییر کرده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن ارائه می دهد آسایش و اطمینان که او را به قرار دادن همه چیز به راه آن بود. اما آن را فقط به سیاست خارجی در جهان است که تغییر در سال های پس از بایدن و اوباما در شارژ — حزب دموکرات اتحادش را تغییر بیش از حد.

بایدن در سخنرانی گذاشته سنتی سیاست خارجی است. آن را در بازی امروز حزب دموکرات?

به عنوان بورسی را زاک Beauchamp نوشته است در مورد جزئیات این رای گیری دموکراتیک پایه به طور پیوسته دستخوش یک "روشن و عمیق" شیفت به پیشرفته تر پایان این طیف در 20 سال گذشته.

سیاست ایده ها و ایدئولوژی های سیاسی یک بار در نظر گرفته شود "رادیکال" در حال حاضر حمایت منجر 2020 دموکراتیک مدعی و دانشجوی سال اول اعضای کنگره به طور یکسان. چندین سیاستمداران برجسته unapologetically شناسایی به عنوان "دموکراتیک سوسیالیست." مترقی سیاست — مانند مدیکر برای همه, دانشگاه آزاد بدهی مالیات فوق العاده غنی به توزیع مجدد ثروت به طور مساوی و صفر کردن تمام ما تولید دی اکسید کربن در حال حاضر جریان اصلی موقعیت.

در سیاست خارجی بیش از حد مترقی موقعیت است که یک بار بیشتر در حاشیه مانند بازنگری و یا حتی قطع کمک های آمریکا به اسرائیل و کاهش دفاع آمریکا بودجه تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر جریان اصلی.

که بدان معنی است که به سادگی "تجدید ارزش های آمریکایی" و حصول اطمینان از که "دموکراسی یک بار دوباره کلمه دیده بان از سیاست خارجی" به عنوان بایدن می خواهد به انجام است ممکن است به اندازه کافی به انرژی دموکراتیک پایه دیگر.

بایدن را به صورتی که سرمایه گذاری در دموکراسی آمریکایی در حال گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی عدالت کیفری اصلاح و بالا بردن حداقل دستمزد — کمک خواهد کرد که امریکا منجر شود به عنوان مثال در میان دموکراسی.

اما در نهایت به معاون رئیس جمهور ارائه شده اطمینان بخش و تم های آشنا. این یک steadying رویکرد پس از سالها آشفتگی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آن را نمی کند بازسازی و یا تغییر شکل دادن سیاست خارجی آمریکا.

ترین رمان سیاست ایده بایدن ارائه شده بود تعهد به برگزاری "اجلاس جهانی برای دموکراسی" است که گرد هم آوردن کشورهای دموکراتیک جامعه مدنی و بخش خصوصی به آمد تا با راه هایی برای مبارزه با افزایش استبداد بازگرداندن اعتماد به موسسات و "ایجاد تعهدات جدی برای مقابله با فساد و دفاع از حقوق بشر."

این یک ایده جالب است و برخی از عناصر مانند تمرکز بر فساد و حقوق بشر از مترقی دستور کار است. اما آن را نیز یکی از ایده های جدید بایدن ارائه شده بود.

بایدن چشم انداز از جهان ترمیم به روش های قدیمی انجام کارها واقعا دست و پنجه نرم کردن با این است که آیا حتی ممکن است — و یا این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی برای حزب دموکرات از امروز. بایدن می خواهد برای بازگرداندن آمریکا دموکراتیک رهبری به آنچه در آن بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما کافی است برای رای دهندگان ؟

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..