در یک روز تهمت خود را نشان می دهد 2020 کارت

  • by Anita Kumar , Aug 10, 2019
  • 13
In a single day, Trump shows his 2020 cards - The Reports

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک ماموریت برای نشان دادن حامیان او هنوز هم همان جنگنده آنها انتخاب می شوند.

او تحت فشار قرار دادند در برابر استقرار واشنگتن در روز پنج شنبه با یکی-دو پانچ — برای اولین بار توسط وبلاگ نویسان محافظه کار یک فضای ساکت و نارضایتی خود در مورد ضد محافظه کار گرایش رسانه و سپس با اعلام یک فرمان اجرایی برای جمع آوری اطلاعات در مورد مهاجران پس از دادگاه مسدود شده و او را از اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری.

اقدامات — مانند بسیاری از دیگر سیاست ها و رویدادهای سازماندهی شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید — به احتمال زیاد به عملکرد اساسی تغییر سیاست. اما آنها طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور محافظه کار پایه به عنوان او سر به سختی انتخاب مجدد مبارزه است.

"این چیزی است که رئیس جمهور بهتر از هر کسی: او مبارزه می کند گفت:" دیرین جمهوری خواه عمل بن Marchi یک مغلوب ساختن پیشی جستن نماینده به 2016 کنوانسیون ملی. "توانایی های خود را به never say die یکی نیست که مش با جورج تاون استقرار. آنها مشاهده آن را به عنوان ساده فکر و نابخردانه اما واقعیت این است که آمریکایی ها به طور منظم خود را درک دنده پشتکار."

در 12 ساعت روز پنج شنبه از طریق سخنرانی و در توییتر تهمت پا به طور مستقیم بر روی برخی از مهمترین فرار خطوط گسل است که می تواند برگرد تا شدیدترین خود را حامیان: مهاجرت, یادداشت های, رسانه های اجتماعی تعصب ناعادلانه تجارت با چین بانک های بزرگ ایران, مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق در انتخابات روسیه دخالت استیضاح و البته فردی دموکراتیک نامزدها برای رئيس جمهور.

این بود یک روز نمونه از آنچه تهمت و امیدوار است او را با یک دست برنده در سال 2020 است.


برای دو سال و نیم مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر دموکرات ها در رسانه ها و تقریبا همه از واشنگتن تاسیس موسسات — مراقبت کمی در مورد برداشت توسط هر کسی اما هواداران که رفتند به او در سال 2016 به این دلیل که آنها نا امید شده توسط کسب و کار به طور معمول افراد نزدیک به ناروا می گویند.

در بسیاری از موارد تهمت تنها رسیدن به مراحل تدریجی و یا هیچ کدام در همه مراتب از آنچه به او وعده داده شده آمریکایی ها زمانی که او در مبارزات انتخاباتی در سال 2016. اما بسیاری از هواداران هنوز هم نمی آن را به عنوان یک شکست است. در عوض آنها یک مرد که در حال انجام آنچه که او گفت که او خواهد.

استیو Cortes یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که در خدمت خود هیسپانیک شورای مشورتی در طول مبارزات انتخاباتی 2016 است و خدمت خود را در سال 2020 انتخاب مجدد کمیته توصیف آن به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن "برنده فرمول سیاسی برای سال 2020 است."

اما یک نظرسنجی جدید در این هفته حمایت تا چه بسیاری از جمهوری خواهان شده اند مشاوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن ماه: او یک مسیر به انتخاب مجدد اگر او چوب می تواند یک پیام را با تمرکز بر اقتصاد قوی.

پنجاه و یک درصد از پرسش شوندگان گفتند که تصویب از راه تهمت دستگیره اقتصاد — تنها مسئله مهم منطقه است که او اعداد مثبت در — با 47 درصد گفت: او سزاوار یک مقدار زیادی از اعتبار برای دولت از اقتصاد است.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تغییر جهت دادن آهنگ انفجار منتقدان و صحبت کردن برخی از ترین کشور تفرقه مسائل از جمله مهاجرت.

این منجر به برخی از جمهوری خواهان به نگرانی که تهمت صرف زمان بیش از حد جذاب به پایگاه خود را به جای گسترش هواداران خود را از طریق بیشتر جریان اصلی سیاست. آنها ضجه و زاری که او از دست داده حمایت از حومه رای دهندگان در چندین کلید انتخابات متحده — از جمله میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین — که ابزاری برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کالج انتخاباتی برنده اما جمهوری خواهان از دست رفته در سال 2018 midterms.


در روز پنج شنبه تهمت لعنتی رسانه های جریان اصلی در کاخ سفید رویداد با بیش از 100 نفر — که برخی از آنها متهم شده اند که افراط گرایان که ترویج نفرت پیشرو برخی از منتقدان او را متهم به استفاده از این رویداد رسمی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

"ما قصد داریم به سکوت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت کنندگان از رسانه های اجتماعی نشست.

دقیقه بعد او به تصویر کشیده مهاجرت خود را فرمان اجرایی به عنوان یک پیروزی حتی اگر آن را تقریبا دقیقا همان چیزی است و در سرشماری مقامات او را توصیه به انجام پس از او از دست رفته خود مبارزه برای قرار دادن تابعیت سوال در سرشماری.

"امروز من اینجا هستم تا بگویم ما نه از حمایت ما در تلاش برای تعیین وضعیت شهروندی از جمعیت ایالات متحده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنان کوتاهی در باغ گل رز. او لعنتی دموکرات را "تکان دهنده" رفتار که او گفته بود به تلاش برای پنهان کردن تعداد مهاجران در ایالات متحده به طور غیر قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 پس از حمایت برای سرکوب مهاجرت های غیر قانونی از جمله ایجاد یک دیوار در مرز جنوبی با مکزیک اما بسیاری از مهم ترین طرح های خنثی شده اند توسط کنگره یا دادگاه. در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: سعی کنید به فشار از طریق پیشنهادات خود را, اما نا امید شده توسط عدم وجود خود را از موفقیت است.


In a single day, Trump shows his 2020 cards - The Reports

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور که همچنان نزدیک به کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نشان می دهد او را درگیر در مسائل از جمله مهاجرت بر خلاف دیگر سیاستمداران از هر دو طرف که رها کردن اهداف خود را پس از آنها در ابتدا شکست.

مایکل Caputo یک مشاور در طول تهمت اولین کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا با استفاده از مهاجرت به کمک جمهوری خواهان — و خودش — موفقیت در میدان نبرد خانه مناطق که در آن آسیب پذیر دموکرات ها نیاز به نشان می دهد برای حمایت از قانون نظم و اقدامات در مرز.

مهاجرت "است و دغدغه واشنگتن برای دو سال و نیم در حال حاضر" Caputo گفت. "آن را در حال حرکت در جهت خود را. فقط نگاه کنید چه دموکرات ها می گویند."

اما کهنه کار جمهوریخواه استراتژیست داگ Heye گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند به طور منظم فرصت به مشتری جلب کردن اقتصاد — بزرگترین گروههای صحبت کردن نقطه است. "این امر واجب بودن او به بحث در مورد اقتصاد بیشتر," او گفت:.

به جای کار بر روی گسترش پایگاه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است شمارش را بر استراتژی های مختلف در دسترس نباشد — گرفتن پایه خود را به نوبه خود دانستن است که او دارای یک مسیر باریک به پیروزی در سال 2016 Heye گفت.

در علاوه بر این به کمک به مبارزات انتخاباتی خود روز پنجشنبه back-to-back, حوادث, حال سود اضافه شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن: آنها موفق به غرق کردن اخبار خود کار, منشی, Alex Acosta بحث مشارکت به عنوان یک دادستان در ثروتمند مجرم جنسی جفری اپستین درخواست معامله در سال 2008.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..