چرا کیانو ریوز نگه کینه در مقابل هالیوود است ؟

ارزش ما در محل واقعا واقعی بازیگران از امروز می تواند گاهی اوقات منجر به خوشنودی و مشاغل کمیاب تر تبدیل به دلیل فراموشی ، آن را سخت به این باور کیانو ریوز رفت و از طریق این مسیر همان چند سال پیش. شاید به این دلیل است که بسیاری به اشتباه فکر کردم که او مانند هر دیگر بازیگر هالیوود چه کسی زندگی نمی کند تا به ایده آل انتظارات آنها تنظیم شده است.

امروز ریوز ناگهان محترم و ما فکر می کنیم جهان وضعیت ما در تا حد زیادی به کار با این. حتی اگر شما می توانید استدلال می کنند عدم وجود خود را از کار در حالی که به سادگی به دلیل برخی از جعبه دفتر بمب آن را شرط بندی امن او وفادار مخاطبان برای بقیه زندگی حرفه ای او از جمله شاید MCU.

باید کیانو ریوز کینه نگه, چگونه هالیوود پس از درمان او ؟

Why Doesn’t Keanu Reeves Hold a Grudge Against Hollywood? - The Reports کیانو ریوز | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

کیانو ریوز به نظر می رسد برای قرار دادن زندگی در چشم انداز مناسب چیزی است که او به احتمال زیاد مجبور به انجام این کار به دلیل متعدد زندگی تراژدی او تحمل کرده است. برخی می گویند ممکن است رفتن را از طریق بدترین چیزهایی که ممکن است در زندگی شما کمک می کند تا به شما در تنظیم یک بیشتر عاقل مسیر و رفتن با جریان زمانی که زندگی کامل نیست.

وقتی این اتفاق می افتد چیزهایی که با ارزش می توانید شروع به اتفاق می افتد. خیلی از این اتفاق می افتد با توجه به لطف فروتن بودن که چیزهای خوب در نهایت رخ می دهد.

مرحله برگشت یک دقیقه و ببینی چقدر از دست دادن ریوز تا به حال جذب است. او را از طریق رفته غم انگیز کودکی, به علاوه مرگ و میر ناشی از خواهر و برادر و دوستان است. از طریق آن همه, او به تازگی گفت: این:

"خیلی از من قدردانی از زندگی آمده است از طریق از دست دادن..."

حالا شما ببینید که چگونه او روش زندگی متفاوت تر از بیشتر و تبدیل به یکی از بهترین و واقعی یک لیست بازیگران. بدون در نظر گرفتن او هنوز هم دارای یک حق داشتن کینه علیه هالیوود برای او نقش او پس سزاوار. شاید او نیز باید نگه عمومی پاسخگو نیست واقعا درک او.

البته ریوز نگه نمی کینه

47 رونین. بنابراین رضایت بخش است. من می دانم که بسیاری از مردم آن را دوست ندارم اما دوست دارم شخصیت های مختلف و اهمیت افتخار. و هی با آنچه که نمی خواهد شما را برای مردم شما را دوست دارم? #sickday #moviemarathon #KeanuReeves #47ronin pic.twitter.com/mnJHTbFfUC

— Pip Coomes (@PipCoomes) ژوئیه 3 2019

هر کسی که می رود از طریق به عنوان بسیاری از فجایع به عنوان ریوز است نیز خواهد آمد به یاد بگیرند که آن را بی فایده به نگه داشتن کینه علیه هر کسی است. زندگی پیچیده است و همچنین بسیار ناقص در چگونه ما گاهی اوقات عمل می کنند.

در دنیای هالیوود, مدیران درمان بازیگران و هنرپیشه های زن صرفا به عنوان یک دفتر جعبه شکل نیز دردناک است عماد. بدون شک ریوز درک همه از این جمله عمومی نمی خواهید برای دیدن فیلم های خود را صرفا به دلیل برخی از منتقدان او را در نظر گرفته بیش از حد "چوبی" به عنوان یک بازیگر.

این ظاهر می شود و در برخی از clunkers مانند روز زمین هنوز ایستاده بود بازسازی و 47 Ronin قرار داده و او را در یک محل که در آن استودیوهای بزرگ متوقف شد استخدام او را به پنج سال پیش. ریوز به پایان رسید تا عقب نشینی به دنیای فیلم های مستقل که در آن او موفق به رشد به عنوان یک بازیگر.

در این زمان رخ داده است او مورد تجزیه و تحلیل وضعیت به عنوان تنها بودن هالیوود معمول vagaries.

جهان از جان گذشته است برای قهرمانان و ریوز این لایحه مناسب

وقتی که من شروع به نفرت مردان بیمار به یاد داشته باشید که کیانو ریوز هنوز زنده است و من باید سپاسگزار است که یک مرد فروتن مانند او است که هنوز هم در اینجا برای اثبات کند که همه مردان آفات pic.twitter.com/TbLRb2iANb

— iman (@imanrzmn) 30 ژوئن 2019

آنچه در آن بود که در نهایت ساخته شده عمومی در نهایت متوجه ریوز واقعی است? آن را لزوما عظیم راز این همه زمان.

شاید جهان ما در حال زندگی در حال تنظیم کردن این موج جدید از قدردانی. بیش از حد بسیاری از چهره های فرهنگ پاپ ما یک بار فکر بودند قهرمانان شده اند خواست به عنوان وحشتناک مردم در پشت صحنه. حتی اعتماد ما رئیس جمهور و دولت رفته است از پنجره به بیرون.

هالیوود کند که برخی از مردم خوب اما نه بسیاری از کسانی که به قسمتی از ریوز. در یک شهر که در آن نفس می توانید به راحتی کج شدن خارج از کنترل او هیچ قابل تشخیص نفس است.

در حال حاضر آن را پرداخت کردن در پیک با ریوز تقریبا در همه چیز از جمله احتمالا طیف به زودی. این باید انجام شود برای اعطا دوباره روزی و عمومی تبدیل می شود و سپس او می خواهم که هر راست را نشان می دهد ذخیره شده دور کینه مگر اینکه خود را درک عمومی نگهداری می شود در رسانه های اجتماعی.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..