طوفان گرمسیری بری به کمپرسی "کتاب مقدس باران" در سواحل لوئیزیانا طوفان هشدار صادر شده

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 7

حدود 5 ساعت Thur. بعد از ظهر National Hurricane Center (NHC) صادر شده جدید طوفان هشدار برای بخش هایی از سواحل لوئیزیانا پیش از طوفان گرمسیری بری انتظار ریزش زمین در این آخر هفته.

Tropical Storm Barry To Dump

بری تبدیل به یک طوفان گرمسیری پیش از آن در روز شنبه است که در حال حاضر در حال به دست آوردن شتاب در خلیج مکزیک حدود 85 تا 90 مایلی جنوب دهان از رودخانه می سی سی پی با پایدار باد بالای 40 مایل در ساعت اواخر شب پنجشنبه. طوفان مدل های انتظار طوفان گرمسیری به گذشتن از شمال خلیج مکزیک به سمت سواحل لوئیزیانا که در آن می تواند یک ضربه مستقیم به عنوان یک دسته 1 طوفان شب جمعه یا شنبه بین نووا آیبیریا و نیواورلئان.

"بری تشکیل شده در شمال خلیج مکزیک پنج شنبه ادامه خواهد داد و به آرامی حرکت به سمت مرکزی سواحل خلیج فارس به آخر هفته. بیش از حد باد برشی نگه داشته است این سیستم کهنه و ضعیف اما به عنوان شرایط جوی در بهبود به آخر طوفان ممکن است استفاده از anomalously گرم و آب های اقیانوس ها و تقویت قبل از ریزش زمین در لوئیزیانا. بارش باران و جاری شدن سیل خواهد بود که بزرگترین خطر با استفاده از این سیستم با برخی از داده ها نشان می دهد تا به دو پا از باران به صورت محلی در جنوب شرقی لوئیزیانا از طریق آخر هفته" گفت: Ed Vallee, هواشناس و صاحب امپراتوری آب و هوا, LLC.

بارش باران و جاری شدن سیل خواهد بود که بزرگترین تهدید برای #لوئیزیانا به عنوان #بری روش. 15-25" از بارندگی ممکن است در جنوب شرقی لوئیزیانا از جمله #BatonRouge و #Ratings pic.twitter.com/slUAzYcoSb

— امپراتوری آب و هوا LLC (@empirewx) جولای 11, 2019

این طوفان در حال حرکت به شمال 5 مایل در ساعت است و حداکثر پایدار باد از 40 مایل در ساعت - را سخت قلاب راست به سمت ریزش زمین در آینده 12 تا 18 ساعت است. حداقل مرکزی فشار در حال حاضر 1003 MB...29.62 اینچ است.

"بادها را می توان قوی در نزدیکی که در آن سیستم باعث ریزش زمین که همچنان نامشخص - ترین اطلاعات نشان می دهد یک نقطه ریزش زمین در امتداد مرکزی سواحل لوئیزیانا در ادامه شمالا به می سی سی پی دلتا. سرعت باد بستگی دارد چقدر این طوفان می تواند تقویت قبل از ریزش زمین اما قوی طوفان گرمسیری یا دسته یک طوفان پايدار باد از 70-80mph امکان پذیر است. این می تواند منجر به آسیب به سازه های سیم اندام و قطع برق" Vallee گفت.

Tropical Storm Barry To Dump

Vallee گفت: مدل آب و هوا نشان می دهد طوفان گرمسیری می تواند ریزش زمین شنبه در ساحل جنوب شرقی لوئیزیانا. او اشاره کرد که بری فاقد کلاسیک طوفان ساختار, اما آن را به عنوان قلاب راست به سمت زمین در روز جمعه - طوفان می تواند به توسعه سنتی چرخش از یک سیکلون طوفان.

Tropical Storm Barry To Dump

WOFL, اورلاندو, هواشناس Jayme پادشاه گفت: "بری رفتن به تولید مقدار بسیار زیادی از باران. پس وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد جاری شدن سیل در نیواورلئان" شاه افزود: "فرانسه در سه ماهه بدنام است برای داشتن افتضاح زهکشی. این شهر در حال حاضر اشباع شده و رودخانه می سی سی پی در حال حاضر ، ما به امید دریافت آنها از طریق این خوب است."

اوه! فرانسه در سه ماهه دیدن است قابل جاری شدن سیل در این صبح است. این بود خاموش سلطنتی. @Nws san angelo
📷: Colin Crumbley pic.twitter.com/94UylJrNf2

— Payton مالون (@paytonmalonewx) در 10 ژوئیه 2019

کتاب مقدس باران می تواند بدون شک بزرگترین داستان آخر هفته با مجموع باران تجمع 10 تا 15 اینچ نزدیک و داخلی مرکزی سواحل خلیج فارس از طریق آخر هفته.

Tropical Storm Barry To Dump

New Orleans شهردار LaToya Cantrell گفت: خورشید Sentinal که آینده طوفان خواهد بود یک آزمون برای کنترل سیل زیرساخت های ساخته شده در نیواورلئان از سال 2005 طوفان کاترینا. مقامات محلی در مورد طوفان گرمسیری ساخت ریزش زمین با خطرناکی بالا بودن سطح آب در رودخانه می سی سی پی.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..