مغلوب ساختن پیشی جستن حملات Facebook را ترازو ارز

Trump attacks Facebook's Libra currency - The Reports

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه bashed Facebook برنامه های برای ایجاد یک ارز دیجیتال به نام برج میزان و گفت آن را "کمی ایستاده و یا اعتماد."

در توییتر موضوع رئیس جمهور گفته است که او "یک فن از بیت کوین و دیگر Cryptocurrencies که نه پول و که مقدار آن بسیار فرار و بر اساس هوا نازک." او اضافه کرد که "غیر قابل تنظیم Crypto دارایی" می تواند تسهیل تجارت مواد مخدر و دیگر فعالیت های غیر قانونی.

"به طور مشابه, Facebook ترازو را "پول مجازی" خواهد شد باید کمی ایستاده و یا قابلیت اعتماد و اطمینان" او گفت:. "اگر Facebook و دیگر شرکت ها می خواهند برای تبدیل شدن به یک بانک آنها باید به دنبال یک جدید بانکی منشور و تبدیل موضوع به تمام قوانین و مقررات بانکی مانند دیگر بانک های ملی و بین المللی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است آخرین واشنگتن رسمی به افزایش نگرانی های جدی در مورد برج میزان.

خانه دموکرات به رهبری تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) رئیس کمیته خدمات مالی هستند و خواستار آن است که کار بر روی ترازو متوقف کردن تا زمانی که سیاستگذاران بیشتر می توانید دامپزشک آن است. رئیس فدرال جروم پاول گفت: در این هفته که آن را مطرح خطرات بالقوه به سیستم مالی با توجه Facebook پایه کاربر از بیش از 2 میلیارد دلار است.

یک Facebook اجرایی برنامه ریزی شده است برای شهادت در ارز دیجیتال در مجلس نمایندگان و سنا در جلسات هفته آینده.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..