چرا بیتلز ثبت 'ماکسول نقره ای چکشی بدون جان لنون

به عنوان بیتلز بازم از هم جدا در اواخر دهه 1960 شما یافت می شود و بیشتر و بیشتر ضبط های از دست رفته اعضای گروه. در مورد "تصنیف جان و یوکو" در مسیر رفت و بدون کمک از رینگو یا جورج هریسون چرا که هر دو خارج از شهر در آن زمان است.

اما اگر شما نگاهی به ابی جاده و یا اجازه دهید آن را بهشما پیدا کردن انواع آهنگ گم شده سهم یک یا چند Beatles. که فرد معمولا جان لنون که یا نبود در حال حاضر در طول جلسات ضبط و یا به سادگی نمی خواهم به بازی در یک آهنگ او نوشتن نیست.

در وسط این مستند اجازه دهید آن را بهشما ایده را دریافت کنید جان علاقه مند نبود در کوچکترین همانطور که جورج تمرین خود لحن "من من من." به جای فکر کردن چگونه او ممکن است کمک جان منازعه یوکو اونو و او را طول می کشد برای یک والس در کف استودیو.

بعد از آن در سال 1969 در طول Abbey Road sessions جان بود و حتی بیشتر بی اعتنا از پل "ماکسول نقره ای چکش." هر چند که او در استودیو است که او فقط نمی خواهم هر بخشی از آهنگ.

جان به نظر می رسید به نفرت همه چیز در مورد 'ماکسول نقره ای چکش.'

Why The Beatles Recorded ‘Maxwell’s Silver Hammer’ Without John Lennon - The Reports پل مک کارتنی و جان لنون خیط و پیت کردن به اطراف قبل از بیتلز 1965 انگلستان تور. | رکورد روزانه/Mirrorpix/Mirrorpix via Getty Images

هنگامی که جان و یوکو کردم به استودیو برای Abbey Road sessions هر دو دوره نقاهت بعد از یک تصادف جدی. آنها می خواهم وارد حدود یک هفته پس از دیگری بیتلز در حال شروع به ضبط.

در دومین روز بازگشت جان نشسته بود در استودیو به عنوان پل جورج و رینگو مشغول به کار در حمایت خواننده برای "ماکسول نقره ای چکش." به عنوان یک بیت از یک خوش آمدید-به عقب حرکت پل خواسته جان برای پیوستن به در و آواز خواندن با آنها را به عنوان او در گذشته است. جان کاهش یافته است.

با توجه به جف Emerick در اینجا وجود دارد و همه جا, جان و یوکو چپ این استودیو برای بعد مدت کوتاهی پس از آن. به دنبال بازگشت به آهنگ و جلسات ضبط آن در سال 1980 جان گفت پلیبوی asciiart آنچه که او فکر "ماکسول."

"من از آن متنفرم. "چون همه من به یاد داشته باشید است ... او ما را فراموش و آن را صد میلیون بار" جان گفت. "او همه چیز را به آن را به یک و هرگز از آن بود و آن را هرگز می تواند بوده است. او تا به حال کسی به هدف قرار دادن قطعه آهن و ما صرف پول بیشتر در این آهنگ نسبت به هر یک از آنها در کل آلبوم است."

رینگو و جورج فکر نمی کنم بسیار از 'ماکسول' یا.

Why The Beatles Recorded ‘Maxwell’s Silver Hammer’ Without John Lennon - The Reports همسر اول جان لنون حضور در یک گالری هنری افتتاحیه در لندن در سال 1968. |اندرو مکلیر/هولتن بایگانی/گتی ایماژ

در حالی که جان را دوست نداشتند "ماکسول" و تا به حال هیچ استخوان مورد گفت: پس از جورج و رینگو بودند آسیاب دندان های خود را در طول جلسات. در سال بعد آنها تخلیه در پل آهنگ در مصاحبه های مجله. جورج 1977 را در Crawdaddy (از طریق Beatles مقدس) ممکن است بیشتر سرگرم کننده است.

"گاهی اوقات پل خواهد ما را به انجام این واقعا میوه ای آهنگ ها" جورج گفت. "منظورم این است که من خدا 'ماکسول نقره ای چکشی' بود بنابراین میوه ای. هنگامی که پل رو یک ایده و یا تنظیم در سر خود را،"

در دهه گذشته رینگو پیوست کر از تحقیر. "بدترین جلسه تا کنون بود 'ماکسول نقره ای چکشی,'" رینگو گفته رولینگ استون در سال 2008. "این بدترین آهنگ ما تا به حال برای ضبط. آن هم برای f**king هفته."

با توجه به رینگو در واقع راه می رفت در گروه سال گذشته بود که چیزی گفته. شاید جان گرفت و بهترین روش برای "ماکسول" به سادگی ترک برای بعد.

همچنین ببینید: چرا جان لنون و پل مک کارتنی درمان جورج هریسون مانند کمتر Beatle

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..