گونه دیگر سلطنتی بستگان افسرده است ؟

افسردگی چیزی است که همه بیش از حد واقعی و است که بسیاری از مردم در برخورد با هر روز از زندگی خود را – از جمله افرادی است که نزدیک به خانواده سلطنتی. درست مثل بیماری جسمی افسردگی می تواند دردناک و وجود دارد برخی از عوامل است که می تواند آن را بدتر می کند.

اغلب ما نمی در نظر گرفتن چیزهایی که چقدر دشوار می توان برای کسانی که از نزدیک متصل به خانواده سلطنتی اما کسانی که نمی سلطنتی خود را. هر کس از کارول و مایکل میدلتون به Doria Ragland و هر کس در بین ناگهان در یک نقطه در زندگی خود را در بر داشت خود را در زندگی سلطنتی سایه که آیا آنها می خواستند یا نه.

درست مثل اعضای خانواده خود که ازدواج به خانواده سلطنتی عکاسان و بسیار علاقه مند در زندگی این اقوام و آنها پیدا کردن خود را تحت فشار بسیار زیاد به صورت روزانه.

به تازگی برادر کیت میدلتون دوشس کمبریج را باز کرد تا در مورد مبارزه با افسردگی است. به طوری که او تنها یک یا هر گونه دیگر سلطنتی بستگان افسرده است ؟

Are Any Other Royal Relatives Depressed? - The Reports جیمز میدلتون, Pippa Middleton و جیمز متیوز | استخر/Samir حسین/WireImage

زندگی در سایه سلطنتی

جیمز میدلتون خانواده شد تا حدودی معروف زمانی که خواهر او مسن تر, ازدواج شاهزاده ویلیام. پس از 2011 عروسی سلطنتی, خانواده رفت و از حال عادی زندگی می کنند یک زندگی آرام در روستای Bucklebury, انگلستان به اینکه خانواده ملکه آینده همسر و درست مثل کیت آنها نمی تواند در هر نقطه بدون اینکه دنبال کرد. این قطعا می تواند نمی شود به خصوص زمانی که شما در حال استفاده می شود به داشتن حریم خصوصی است.

با توجه به یاهو! سرگرمی, James احساس می کند بسیار زیاد فشار چرا که او به طور ناگهانی بودن قضاوت در مورد اینکه آیا او یک "موفقیت یا شکست است." کیت برادر احساس می کند که او زندگی می کند زندگی خود را "به صورت جداگانه" از خواهر او و شاهزاده ویلیام, می یابد و آن را "عجیب و غریب" است که مردم او نسبت به زوج سلطنتی.

آیا کسی دیگری زنده در رویال نسبی سایه ؟

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..