سازمان دیده بان ربات آشپز را Laksa در 45 ثانیه

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 7

بر اساس گزارش کانال اخبار آسیا (CNA) جدید ربات آشپز آماده می تواند 80 کاسه laksa در یک ساعت پس از بین بردن نیاز برای انسان آشپزشوم نشانه آن است که ربات را جابجا foodservice شغل در دهه آینده.

جمعه گذشته سنگاپور غذا گروه نئو گروه رونمایی از ربات آشپز به نام سوفی در یک رویداد پذیرایی برگزار شد در این دانشگاه دانشکده حقوق.

Watch Robot Chef Make Laksa In 45 Seconds  - The Reports

CNA انتشار یک ویدئو از این رویداد را نشان می دهد مهمان انتخاب خود را در رشته فرنگی و پر کردن مانند سبزیجات و غذاهای دریایی. سوفی سپس سیب زمینی سرخ کرده به noddles می افزاید: میگو و در پایان هرچه در laksa سس. کل فرایند پخت و پز در حدود 45 ثانیه.

سوفی در دسترس است برای حوادث شرکت های بزرگ. اما Neo گروه نمی ارائه هر گونه جزئیات قیمت گذاری به CNA. پذیرایی گروه اضافه خواهد شد بیشتر ظروف و دستور العمل برای ربات آشپز ایستگاه می تواند حتی ادغام بیشتر روبات ها برای پیچیده ظروف.

"ماکارونی ایستگاه به طور کلی محبوب ترین زندگی-ایستگاه برای استخدام در ما پذیرایی, حوادث, بنابراین ما تصمیم گرفته اند به منظور توسعه و ایجاد اتوماتیک ماکارونی-آشپزی ایستگاه. ایستگاه تضمین ثبات در تحویل از دستور ما و مدیریت زباله های مواد غذایی به عنوان مشتریان می توانند تصمیم خود را ترجیح داده بخش گفت:" سالی Liew, Neo گروه مدیر اجرایی.

"البته این هم ابتکاری راه اندازی. ما معتقدیم که زندگی در پخت و پز اتوماتیک ایستگاه های پایه به آینده در سنگاپور صنعت غذا با توجه به کار فشرده ماهیت است و این فقط آغاز است."

گسترش بالا-مهارت ربات سرآشپزها برای آماده سازی مواد غذایی و امکانات در سراسر جهان می تواند پیامدهای شدید برای نیروی کار از طریق 2020s. این روبات به احتمال زیاد جابجایی میلیون ها شغل تا سال 2030.

از آشپزخانه و بر روی جلوی یک رستوران کمتر-ماهر روبات در حال حاضر در حال استفاده می شود به عنوان هتل مسئولین همراهی مهمانان به اتاق های خود را به ربات چرخ دستی های شاتل مواد غذایی به جداول و حتی تحویل غذا به مشتری آستان.

این ربات می تواند به طور قابل توجهی کاهش هزینه های عملیاتی برای صنعت foodservice را در جابه جایی میلیون ها شغل. برای مثال سرآشپزها preppers پیشخدمت و پیشخدمت در یک رستوران می تواند حذف شود.

علامت گذاری کلمات ما با اواسط 2020s - وجود خواهد داشت به طور کامل خودکار و رستوران ها.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..