ولوو مدیر عامل شرکت می گوید: شرکت ممکن است ترک سوئد Partle با توجه به افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 6

نوشته شده توسط پل جوزف واتسون از طریق نشست خبری

مدیر عامل شرکت ولوو هشدار می دهد که این شرکت با توجه به حرکت مقر خود را از سوئد در آینده تا حدودی به دلیل افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز.

Håkan Samuelsson گفت: در یک کنفرانس که خودرو ساز از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را به کارشناسان خارجی و مهندسین و بیشتر توضیح نگرانی های خود را در طول یک مصاحبه با SVD Näringsliv.

Volvo CEO Says Company May Leave Sweden Partle Due To Rise in Violent Crime - The Reports

"ما در حال ساخت اتومبیل های ما قادر به حل مشکلات دیگر کسی دیگری باید انجام دهد که" مدیر عامل شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را مشکل تر برای جذب کارگران با توجه به سوئد را بدتر از شهرت.

"این قطعا کمک به هنگامی که مردم در مورد خواندن تیراندازی در گوتنبرگ و تعجب می کنم اگر آنها واقعا به جرات حرکت به گوتنبرگ" گفت: Samuelsson.

اگر وضعیت بهبود نمی یابد مدیر عامل شرکت هشدار داد که این شرکت حتی ممکن است مجبور به در نظر گرفتن ترک سوئد در آینده است.

"اغلب مردم بر این باورند که تصمیم گیری مانند اینها گرفته شده توسط مدیریت ارشد و یا در چین است. اما واقعیت این است که ما تنها در محل دفتر مرکزی ما در یک کشور که در آن همه چیز کار می کنند. در حال حاضر ما نزدیک به یک بحث. اما آن چیزی است که ممکن است در آینده اتفاق می افتد" گفت: Samuelsson.

با این حال رییس پلیس گوتنبرگ شهرستان اریک Nord تکذیب یک مشکل وجود دارد متهم Samuelsson گرفتن اطلاعات غلط از رسانه های اجتماعی.

همانطور که قبلا برجسته نظرسنجی ها نشان می دهد که مهاجران هستند بسیار در مقایسه با نسبت جمعیتی در جرم و جنایت خشونت آمیز و تجاوز در سوئد اما دولت متوقف شد, جمع آوری آمار رسمی در سال 2005.

این بود طولانی قبل از این مشکل تشدید شد ورود بیش از 150.000 جدید "پناهندگان" به طور عمده از کشورهای اسلامی از 2015 به بعد.

سوئدی نویسنده Björn Ranelid به تازگی هشدار داده است که سطح جرم و جنایت و خشونت قبلا متین کشور در حال تجربه به مقدار یک "مقیاس کوچک جنگ".

---------------------------------------

در توییتر دنبال کنید @PrisonPlanet

یک جنگ وجود دارد و آزادی بیان. بدون حمایت شما صدای من را سکوت می شود.

لطفا ثبت نام رایگان در خبرنامه اینجا. کمک به من در SubscribeStar اینجا.

---------------------------------------

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..