ده ها تن از مرسدس "بالغ بر محروم از قطعات" پس از 75 اتومبیل به سرقت رفته از شیکاگو سوار-های شرکت

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 5

Ridesharing شرکت Car2Go تجربه قابل توجهی سرقت از آن بالا پایان اتومبیل از جمله ده ها تن از مرسدس بنز CLA خودروی سواری و GLA ورزشی شهرداری چه باید شده است در غیر این صورت کسل کننده روز شنبه در آوریل در شیکاگو با توجه به بلومبرگ.

تقاضا برای Car2Go بالا پایان وسایل نقلیه مرموزی مشخصی یک شنبه و به جای این بنز' بازگشت آنها زخم جمع با هم در چند بلوک در غرب شیکاگو است. هنگامی که کارمندان این شرکت رفت و به بازیابی وسایل نقلیه آنها در بر داشت یک گروه از سارقان ادعا کرده آنها را به عنوان خود را. برخی از مسدود وسایل نقلیه در برای جلوگیری از تملک ثانوی در حالی که دیگران را تهدید کارکنان شرکت.

و در حالی که Car2Go است که توانایی از راه دور وسایل نقلیه غیر فعال کردن وضعیت ساخته شده آن را دشوار است برای آنها را به کشف کردن که آنهایی که برای غیر فعال کردن. پس از سرقت Facebook ویدئوها شروع به نشان دادن تا از مرسدس بنز' در اطراف شیکاگو بودن joyridden بالغ بر و محروم از قطعات. Kendell Kelton یک Car2Go سخنگوی گفت:

"این بود که یک اسب شاخدار حادثه برای ما به عنوان یک شرکت است. ما هرگز دیده می شود این نوع از فعالیت های جعلی در این مقیاس تا کنون."

پس از Car2Go قادر به بازیابی اتومبیل های خود را, آنها خواسته شیکاگو اداره پلیس برای کمک به. در اواسط این هفته شرکت کرده بود به حالت تعلیق خدمات در شیکاگو در دسترس نباشد تلویحا تایید کرد که آنها نمی تواند کشف کردن تفاوت بین مشتریان مشروع از theives. در مجموع 75 خودرو در معرض خطر قرار گرفت و تمام شد و در نهایت بهبود, با وجود این واقعیت است که برخی از آنها نابود شده اند.

Dozens Of Mercedes

اگر چه نادر است این حادثه برجسته یکی از خطرات عمده ذاتی مشترک متصل به اینترنت و وسایل نقلیه. به عنوان روروک مخصوص بچه ها, سرویس های اشتراک گذاری نیز پیدا کردن وام از یک دسته از خودروهای لوکس برای تقریبا هر کسی که می خواهد آنها را یک راه عالی برای باد کردن با آنها را تخریب و یا به سرقت رفته است.

سوار های شبکه تلاش کرده اند به طور کلی از اواخر سال به خصوص با ظهور Uber و Lyft. Car2Go به تازگی با هم ادغام شدند با BMWs ماشین های شبکه ReachNow به امید تقویت عملیات خود را و گسترش درخواست تجدید نظر خود را. با هم, آنها در یک مجموع از نه شهرستانها. Car2Go تا به حال به طور سنتی در معرض همه کاربران آن را به چک های پس زمینه انجام شده توسط انسان اما سریعتر ثبت نام یو پی اس تبدیل به یک "باید" برای سواری های شرکت هایی که می خواستم را در بیشتر اعضای جدید سریع تر است.

"شما ببینید بارگذاری یا Lyft یا Airbnb یا تمام اسکوتر—همه آنها را تأیید فوری," Kelton گفت.

تیم اجرایی در اروپا که در آن تقلب بسیار کمتر شایع نیز مشتاق به کاهش موانع ورود. بنابراین در این شرکت متوقف دستی انجام چک پس زمینه در حمایت از خودکار آنهایی که - و تقریبا بلافاصله حدود 20 نفر هماهنگ مرسدس سرقت با راه اندازی 80 ساختگی حساب های جعلی با استفاده از و یا به سرقت رفته کارت های اعتباری به عنوان روش پرداخت. این هنوز مشخص نیست که آیا سرقت شد یک نتیجه مستقیم از تغییر سیاست یا نه.

Dozens Of Mercedes

و عجیب این دزد به نظر نمی رسد که بسیار بیشتر از joyriding در ذهن است. بسیاری از وسایل نقلیه هنوز هم به حال خود Car2Go برچسب بر روی آنها کاربردی انتقالها GPS و پلاک. ماموران گشت زنی این منطقه تا به حال کمی مشکل لکه بینی وسایل نقلیه چرا که هیچ چیز تا به حال شده است تغییر در آنها است. در یک روز پلیس دستگیر تقریبا 2 ده joyriders. تنها یک نفر به اتهام جنایت: یک جوان 19 ساله بود که با یک جیب پر از جعلی کارت های اعتباری.

این نوع حمله بی سابقه بود, اما شده است وجود دارد یک جریان مداوم از کوچکتر حوادث در سال گذشته است. سازمانی برای مثال متوقف عامل آن ماشین های خدمات در شیکاگو در سال 2017 با توجه به نرخ بالای تقلب و خرابکاری. ReachNow تا به حال برای قرار دادن خدمات در بروکلین در سال 2018 پس از بسیاری از وسایل نقلیه شروع به ناپدید شدن پس از شرکت اجرا خودکار فرآیند تصویب.

همچنین برای Car2Go آن نبوده است غیر معمول برای مردم را به حق اجاره دادن وسایل نقلیه پس از آنها به منظور آنها را از خدمات. این عمل در نقض Car2Go قوانین و شده است یک مسئله در شیکاگو پس از این شرکت آغاز شده عامل وجود دارد. Car2Go از واگردانی به صورت دستی بررسی حساب های جدید در شیکاگو و می گوید آن را ندارد به هر حال مسائل جدی پس از آن.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..