ایالات متحده از فاشیسم هیستری

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 10

نویسنده (Satirically) توسط CJ هاپکینز از طریق Unz نقد و بررسی,

پس از آن شده است یک بازی هیجان انگیز چند هفته برای Antifa و بقیه نئولیبرالی مقاومت است. OK آنها هنوز موفق به سرنگونی پوتین-نازی اشغال دولت (در سطور بعد "POG"), اما آنها قطعا می کردم "این Fash" در اجرا. "فاشیسم" هیستری در حال گسترش مانند آتش سوزی. لیبرال توییتر اوباش هستند و به خون ، در این نقطه, آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که این غول خواب نرمال بیدار و تصفیه امریکا از فاشیست کثافت که پوتین-Nazified یک بار این ملت بزرگ است.

The United States Of Fascism Hysteria - The Reports

Antifa شده است که پیشتاز مبارزه فوق العاده Fash در شرق و غرب سواحل. در پورتلند که در آن یک باند نئو-فاشیست ضد masturbationists شناخته شده به عنوان "افتخار پسران" تا به حال مونتاژ برای خود تبلیغاتی خیابان مبارزه با آنها صورتحساب به عنوان "نبرد پرتلند 2," Antifa نظامیان مثبت شناسایی و preventatively ضرب و شتم زندگی چلم از یک روزنامه نگار به نام اندی Ngo. برای جلوگیری از او را از snitching به فاشیستی پلیس (که گفته کار دست در دست با POG) آنها خود دفاعی او را دزدیدند اسپری او با احمقانه رشته و حلیم او با وگان, milkshakes.

در حال حاضر قبل از اینکه شما همه در آغوش Antifa در مورد آزار و سرقت از روزنامه نگاران, شما نیاز به دانستن یک زن و شوهر از چیزهایی است.

با توجه به Antifa سخنگویان و کسانی که تشنه به خون لیبرال توییتر اوباش اندی Ngo است که یک "فاشیست مجاور," , و احتمالا حتی یک کارت حمل فاشیستی. Antifa نماینده الکساندر رید راس ادعا می کند که سازمان های غیر دولتی است که شخصا مسئول برای قرار دادن نام افراد در یک نازی "کشتن-لیست" (و یا حداقل این است که سازمان های مردم نهاد و نوشتن منتشر شده توسط Quilletteکه یک مقاله منتشر شده توسط شخص دیگری که برخی از فاشیست خواندن و کپی نام افراد از) بنابراین اساسا او سزاوار مرگ.

همچنین آزار و سرقت های غیر دولتی فنی بود "پیشگیرانه دفاع از خود" (شما می دانید همان زمانی که ما به عراق حمله کرد برای دفاع از خودمان از کسانی که سلاح های کشتار جمعی). با وجود کلاه خود و زره بدن و این واقعیت است که سازمان های غیر دولتی است که یک خمیری کوچک, گی, مرد حضور او در میان آنها در یک خیابان بود ساخت Antifa احساس "نا امن است." بنابراین آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به ضرب و شتم او بی معنی سرقت دوربین خود را و وگان میلک شیک او. به عنوان Antifa متخصص علامت بری توضیح می دهد که هنگامی که شما در حال Antifa, "مبارزه است که همیشه در دفاع از خود حتی اگر [شما] اعتصاب ضربه اول." (این منطق تنها به ضد فاشیست البته مانند Antifa و نظامی ایالات متحده و نه به دار و دستههای اراذل و اوباش یا عاملان جنگ های تجاوز.)

Antifa خود-دفاعی mugging از یک روزنامه نگار ظاهرا ترس تلخه از POG چرا که یک هفته بعد در واشنگتن رئیس هیتلر به نام در مخازن و Luftwaffe و اعلام کرد که او قرار بود به مرحله اجرا یا نمایش مجدد از نورنبرگ رالی درست در مقابل بنای یادبود آبراهام لینکلن. لیبرال و روشنفکران رفت apeshit. این بود که واقعا آن را در این زمان! پوتین داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن چراغ سبز به اعلام حکومت نظامی و تلفظ خود را پیشوا. مدتها در انتظار پوتین-نازی آخرالزمان شد و در نهایت در مورد برای شروع است!

متاسفانه مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای خوشی معلوم بود و نه اهلی امر است. او حتی تقریبا آن را از طریق سخنرانی خود را بدون ساخت یک الاغ خود را. این بسیار ناامید کننده بود برای لیبرال ها که امیدوار بودند او را کامل هیتلر رنگ مرگ "سر" در برج از Bradleys و یک صلیب شکسته بر روی دم یک نیروی هواییو سفارش یخ شروع به گرد کردن یهودیان.

آخر هفته نبود در مجموع اجازه دهید به پایین ، افتخار پسران (که به وضوح gluttons برای مجازات) صحنه دیگری از خود رویداد تبلیغاتی این یک صورتحساب به عنوان "دفاع از آزادی بیان است." چند صد نفر تبدیل شده تا برای گوش دادن به سخنرانی توسط یک تعداد انگشت شماری از alt-حق دلقک ها به شدت در تلاش برای دوباره حرفه خود. آنها تعدادشان کمتر از 2 به 1 توسط Antifa, سیاه, زندگی, ماده, همه فن حریف, drag queens و بومی دو روحیه transperson رنگ که در گزارش "انجام یک کلام" در معنای واژه "latinx."

این سی پلیس (که حتی بیشتر فاشیستی از پورتلند پلیس که ایستاده بود و تماشا به عنوان Antifa ضرب و شتم و سرقت از یک روزنامه نگار) fascistically مانع Antifa داعش از حمله به Alt-حق تجمع و ضرب و شتم چلم از همه در چشم است. بنابراین ضد فاشیست تا به حال هیچ چاره ای جز به حمله پیشگیرانه روزنامه تلگراف بود که احتمالا ساخت آنها احساس "ناامن" و یا انتشار POG تبلیغات و یا چیزی. یکی از آنها تلاش برای سوزاندن پرچم, اما او نمی تواند کشف کردن که چگونه به کار خود در مسابقات. همه فن حریف دیگر خنده دار عمل انقلابی اقدام مستقیم دنبال کرد. ظاهرا Antifa استراتژی بود به سر و صدا Fash توسط سرگرم کننده آنها را به مرگ.

در ضمن مبارز اعمال مقاومت در برابر POG "اردوگاه کار اجباری" ادامه خواهد داد. نیویورک شهرستان, سان فرانسیسکو و دیگر لیبرال مناطق شهری تقریبا به طور کامل خالی را به عنوان لیبرال ها گله به مرز جنوبی برای آزادی زندانیان بازمانده ، شرایط در اردوگاه ها در حال حاضر فراتر از غیر انسانی. با توجه به اسکندریه Ocasio-کورتز مهاجران هستند که مجبور به نوشیدن از توالت و در غیر این صورت در معرض "سیستماتیک و ستم" (بنابراین شما می توانید درک کنند که چرا لیبرال ها در حال قرار دادن جسمی بدن خود را در خط برای پایان دادن به این هولناک سادیسم و نه فقط نشستن در اطراف در اینترنت shrieking در مورد "اردوگاه کار اجباری" را به عنوان آنها سفر خود را در تابستان تعطیلات در تاکستان مارتا یا Hamptons و یا هر جا).

این پوتین-نازی "اردوگاه کار اجباری" چیزی شبیه به "بازداشتگاه" دولت اوباما در عمل حتی اگر آنها نگاه دقیقا یکسان است. مطمئن شوید که هزاران نفر از کودکان مهاجر از هم جدا شدند و از پدر و مادر خود را در قفس وجود دارد و ده ها هزار نفر از حوادث تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی ضرب و شتم و غیره اما در غیر این صورت این اوباما "بازداشتگاه" تر بودند مانند بزرگ 2-ستاره هتل ها یا مثل دانشجویی خوابگاه در دانشگاه ایالتی بنابراین وجود دارد هیچ نیازی نیست برای لیبرالها به تمام کار کرده و شروع به مقایسه آنها را به مکان هایی مانند داخائو و بوخنوالت.

به علاوه در اینجا یک عکس از مردم مرده! به این عکس نگاه کنید! این مردم مرده! بنابراین فقط خفه شو در مورد اوباما در حال حاضر! به اندازه کافی با تاریخ و تفکر انتقادی و جنبه های عملی از سیاست های مهاجرتی! از آن زمان به لغو تمام مرزهای ملی موضوع هر یک گذرنامه و فراتر از کل مفهوم حاکمیت ملی ... یا حداقل برای ارائه به سرمایه داری حاکم در کلاس با یک منبع بی پایان از ارزان مستند نشده بسیار سازگار نیروی کار غیر ماهر. کسانی که Bel Air چمن نمی خواهید به توده یونجه یا کاه خود را!

من نمی توانم باور کنم که من فقط نوشتم که. اردوگاه های کار اجباری و مردم مرده هستند هیچ چیز به شوخی در مورد. آن را OK به طلبانه استفاده از آنها را به شلاق مردم را به تشنج تولید انبوه فاشیسم هیستری.

نه که نئولیبرالی حاکم کلاس ها و شرکت های بزرگ رسانه ای این کار را انجام داد که.

بدون آنها هرگز بارها و بارها تلاش برای بیرون کشیدن ما نفرت واقعی نازی ها (و واقعی خود را در اردوگاه های کار اجباری ... که مردم کشیده بودند از خانه های خود را لود شده بر روی قطار و حمل دور به و که شما نمی تواند به طور داوطلبانه ترک) به منظور اتصال کوتاه ما تفکر انتقادی و یا در غیر این صورت دستکاری عاطفی ما را به حمایت از جنگ خود را در پوپولیسم.

هیچ پوتین-نازی اشغال دولت است و نه فقط تولید هیستری جمعی جعل توسط نئولیبرالی حاکم کلاس. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است واقعا نازی ها. وجود دارد یک پرتره از هیتلر در دفتر بیضی. پوتین واقعا کنترل آمریکا است. پوتین و دوز و کلک از روسیه نازی ها. آنها در همه جا. آنها خود را به بانک ها. آنها کنترل رسانه ها. آنها کنترل انتخابات است. آنها "بین المللی نامرئی دولت است." (هر یک از این صدایی مبهم آشنا نیست؟) آنها ابداع راه حل نهایی مهاجر مشکل حق این دقیقه. آنها انجام این کار در Mar-a-لاگو که در آن تهمت تا به حال "خورشید سیاه" اچ به کف سنگ مرمر.

اگر شما جدی در مورد خود را ضد فاشیسم در حال حاضر زمان برای بارگذاری بر احمقانه رشته اسکی عینک ایمنی, ماسک, سخت, بند انگشت, دستکش, جوراب و هر آنچه شما را به آن milkshakes. POG ممکن است در اجرا در حال حاضر, اما, انتخابات, فصل آینده, بنابراین ما نیاز به آماده برای هر چیزی. نکته مهم این است که باقی می ماند هیستریک و آماده برای پاسخ به هر محرک عاطفی طبقات حاکم موج در چهره ما. سرنوشت دموکراسی آویزان در تعادل می باشد.

و مراقب برای کسانی فاشیستی روزنامه dispensers!

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..