این اگهی برای تمدن غرب می تواند در حال حاضر نوشته شده است

  • by Paul Craig Roberts , Aug 10, 2019
  • 7

در اینجا یک ویدیو از یکی از رهبران باندهای شده اند که استقبال به اروپا چسبیده تپانچه بشکه به دهان یک مرد سوئدی نوجوان و سفارش او را به رقص است. داشتن آموزش داده شده است که آن را نژادپرستانه و شاید یک جرم به مخالفت با اشغالگران از جهان سوم به جای مبارزه سوئدی نوجوان مطابقت دارد و می پذیرد مانند خوب اروپایی نر از تحقیر. البته همه این منحط کشورهای اروپایی قوانین کنترل اسلحه اما با این وجود های اخیر مهاجمان مسلح هستند. من شنیده ام هیچ چیز از کنترل اسلحه لابی در مورد خلع سلاح آنها. سعی کنید تصور کنید چه اتفاقی می افتد به یک مرد سوئدی که گیر یک تفنگ در هر بشکه به دهان ممتاز مهاجم. هیچ شانسی برای که. روح وایکینگ ها است که سنگ مرده در اسکاندیناوی. ترسو حتی دنبال راه های دیگر زمانی که زنان خود را در حال تجاوز.

باندهای مهاجمان بسیار تهاجمی زیرا آنها می تواند حس وجود دارد که به مبارزه با افرادی که کشور آنها حمله کرده اند. آنها همچنین می دانیم که برای اعضای هسته سفید جمعیت به مقاومت در برابر آنها را به منزله نژاد پرستی و نفرت از جنایت علیه ممتاز مهاجر. سفید, دختران جوان 10 به معرض باند تجاوز. مقامات دیگر جمع آوری آمار مهاجر جرم و جنایت است. آن در نظر گرفته شده است نژادپرستانه به انجام این کار. اسکاندیناوی زنان دلسرد از گزارش خود تجاوز توسط ممتاز مهاجران به عنوان شکایت علیه متهم جرم است شکلی از نژادپرستی و سیاستمداران از ترس شناخته شده به عنوان یک نژادپرست کشور است. ما شاهد قیام باستان فارسی اشرافی عمل "شب اول" امتیاز از خداوند داشتن حق در عروس برای داماد.

آیا شما به یاد داشته باشید همه کسانی که عکس و گزارش خبری ویدئوها از تمام کسانی که dumbshit زنان اروپایی با آگهی استقبال بیش از در حال اجرا خود را در کشورهای اروپایی توسط مهاجمان? آنها به خوبی پرداخت شده توسط جورج سوروس برای تبلیغاتی ارکستراسیون طراحی شده برای سکوت و تظاهرات ملی گرایان در حمله از کشور خود. تعداد نیکو از این dumbshit زنان در حال حاضر شده است مورد تجاوز قرار گرفته توسط کسانی که به آنها پرداخت می شود به خوش آمدید. گمان می کنم ما می توانیم رد شدن از آن به عنوان یک نوع جدید از فحشا. من پرداخت و من به جای من متجاوز.

تعداد بسیار کمی از جنایات ممتاز مهاجمان خود را در برابر dumbshit اروپایی قربانیان گزارش شده چرا که آنها سرکوب هر دو توسط مقامات سیاسی و رسانه ها نگران است که به نام "نژادپرستانه" بیش از presstitutes از ترس مرگ خود را. اما چند حساب است که فراموش دریافت گزارش نشان می دهد که اروپایی ها هستند که اسیر توسط جهان سوم مهاجمان که نیازی به استفاده از سلاح و یا نیروی نظامی به دلیل شک و خود مقصر شماری از سفید مردم باعث می شود آنها را قادر به مقاومت در برابر.

The Obituary for Western Civilization Can Now Be Written - The Reports بی پروا سفید مردم مجاز خود را فاسد دولت را به ارتکاب انواع جنایات را علیه کشورهای دیگر است. به عنوان این جنایات به نور آمده مردم از سهام اروپا احساس گناه و نالایق چرا که آنها باید یک وجدان اخلاقی بر خلاف کسانی که بیش از در حال اجرا آنها. اگر شما می خواهید به درک که چگونه روانشناسی کار می کند که محکوم نژاد سفید, خواندن اردوگاه از پرستاران. این رمان است که ما در حال حاضر و آینده ما. آن است prescient رمان تا کنون نوشته شده است. در واقع آن را کاملا پیش بینی دقیق از آینده است.

شاید سیاست هویت صحیح است. روز "سفید پوستان" بیش از. روز از مردم سفید شستشوی مغزی به نامردی و ناتوانی جنسی هستند به پایان رسیده است. آمریکایی ها و امپراتوری خود را ناتوان از دفاع از خود. همه سفید امتها می توانید انجام دهید این است برای حمله به اسرائیل دشمنان برای اسرائیل نتیجه ضرب جنایات سفید پوستان و مرتبط با گناه آن را نابود کرده است یک بار شدید مردم ساخته شده است که جهان مدرن با همه آن گناهان و مزایای.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..