اخوان المسلمین

  • by Thierry Meyssan , Aug 10, 2019
  • 6

ما در ادامه انتشار تیری میسان جدید کتاب " درست قبل از چشم ما ". در این قسمت او توصیف راه است که در آن جیمی کارتر رئیس جمهور و مشاور امنیت ملی زبیگنیو برژینسکی با استفاده از ظرفیت های تروریستی اخوان المسلمین در برابر شوروی.

در 1972-1973 یک مقام از وزارت امور خارجه و احتمالا MI6 را به عنوان به خوبی – سر جیمز کریگ همراه با سفیر بریتانیا در مصر, Sir Richard Beaumont شروع یک لابی شدید کمپین با هدف مهار اخوان المسلمین برای استفاده توسط بریتانیا و ایالات متحده در مبارزه با مارکسیست ها و ملی گرایان نه تنها در مصر بلکه در سراسر جهان اسلام. سر جیمز بود که به زودی به عنوان نامزد اعلیحضرت او را سفیر خود در سوریه و سپس در عربستان خواهد بود و پیدا کردن یک توجه گوش در سازمان سیا. بعدا او برای تبدیل شدن به طراح "عرب چشمه".

در سال 1977 جیمی کارتر رئيس جمهور از ایالات متحده است. او منصوب زبیگنیو Brzeziński خود را به عنوان مشاور امنیت ملی. Brzeziński تصمیم به استفاده از اسلامگرایی در برابر شوروی. او به عربستان سعودی متهور به افزایش پرداخت های خود را به جهان اسلام, لیگ, سازمان, رژیم, تغییرات در, پاکستان, ایران و سوریه بی ثبات افغانستان ساخته شده و دسترسی ما را به نفت از "خاورمیانه بزرگ یک امنیت ملی هدف. در نهایت او واگذار اخوان با تجهیزات نظامی.

این استراتژی به وضوح توضیح داده شده توسط برنارد لوئیس در این جلسه از گروه بیلدربرگ [1] سازمان ناتو در اتریش, مارس 1979. لوئیس به انگلیس و اسراییل و آمریکا Islamologist مطمئن باشید که اخوان المسلمین نه تنها می تواند نقش عمده ای در برابر شوروی و تحریک داخلی مشکل در آسیای مرکزی بلکه balkanise شرق نزدیک را به نفع اسرائیل است.

بر خلاف یک به طور گسترده ای برگزار شد باور اخوان این بود که پس از Brzeziński طرح آن دنبال شد بیشتر در صحرا. آن را تا به حال به دست آمده به کمک ریاض و واشنگتن برای ایجاد دیگر شاخه های اخوان المسلمین در کشورهای دیگر – شاخه که آمده بودند تا به ثمر بعد از آن. پادشاه سعودی اعطا شده به طور متوسط $5billion اعلام کرد سالانه به مسلمان لیگ جهانی که گسترش فعالیت های آن در 120 کشور و تامین مالی جنگ های مختلف. به عنوان یک نقطه مرجع 5 میلیارد دلار بود که معادل بودجه نظامی کره شمالی. لیگ به دست آمده مشورتی وضعیت برای شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد و پست ناظر برای یونیسف.

در پاکستان ژنرال محمد ضیاء الحق رئیس ارتش از کارکنان آموزش دیده در فورت براگ در ایالات متحده سرنگون جمهور ذوالفقار Alî بوتو و او را به دار آویخته شدند. عضو Jamaat-e-Islami به عبارت دیگر نسخه محلی از اخوان المسلمین او در ادامه به Islamise جامعه پاکستان. شریعت اسلام بود و به تدریج تاسیس شده – از جمله مجازات اعدام برای توهین به مقدسات و یک شبکه گسترده ای از مدارس اسلامی راه اندازی شد. این اولین بار بود که اخوان المسلمین بوده است در قدرت در خارج از مصر است.

در ایران Brzeziński متقاعد شاه به کناره گیری و سازماندهی بازگشت امام روح الله خمینی (ره) که تعریف خود را به عنوان یک "شیعه در اسلام". در جوانان خود را در سال 1945 خميني ملاقات کرده بود حسن البنا در قاهره را متقاعد او را به تشدید سنی/شیعه جنگ است. بعد او ترجمه دو کتاب توسط سید قطب. اخوان المسلمین و انقلابیون ایران در توافق اجتماعی افراد, اما نه در همه سیاسی سوالات. Brzeziński متوجه اشتباه خود روزی که امام وارد تهران. خمینی بلافاصله رفت و به دعا در مقبره شهدای شاه régime و نام ارتش را به شورش علیه امپریالیسم. Brzeziński مرتکب خطای دوم با ارسال نیروی دلتا برای نجات ما جاسوس که برگزار می شد گروگان گیری در سفارت در تهران. حتی اگر او قادر به پنهان کردن از چشم غربی این واقعیت است که این "دیپلمات" در واقع جاسوسان او ساخته شده خنده دار از سربازان خود را با شکست ماموریت "پنجه عقاب" و متقاعد پنتاگون که لازم بود برای پیدا کردن راهی برای شکست دادن ایران است.

Brzeziński راه اندازی "عملیات طوفان" در افغانستان است. بین 17,000 و 35,000 برادران مسلمان از حدود 40 کشور آمد برای مبارزه با اتحاد جماهیر شوروی که آمده بودند به دفاع از جمهوری دموکراتیک افغانستان در درخواست خود [2]. وجود دارد هرگز یک "تهاجم اتحاد جماهیر شوروی" به عنوان ما تبلیغات وانمود.

مردان اخوان آمد به تقویت محلی ائتلاف محافظه کار رزمندگان و محلی اخوان المسلمین از جمله پشتون, Gulbuddin Hekmatyar و تاجیک احمد شاه مسعود. آنها دریافت بخش عمده ای از تسلیحات از اسرائیل [3] – رسما خود را دشمن قسم خورده اما در حال حاضر شریک زندگی خود را. همه این نیروها بودند فرمان از پاکستان با ژنرال محمد ضیاء الحق و مالی ایالات متحده و عربستان سعودی است. این اولین بار است که برادری استفاده شده بود انگلو ساکسن به جنگ. در میان رزمندگان حاضر شد آینده فرماندهان جنگ در قفقاز از اندونزی Jemaah Islamiyah به ابو سیاف در فیلیپین و البته القاعده و داعش. در ایالات متحده آمریکا بر ضد شوروی عملیات پشتیبانی شده توسط حزب جمهوری خواه و یک گروه کوچک از چپ افراطی به Trotskyists سوسیال دموکرات ایالات متحده آمریکا.

کارتر-Brzeziński استراتژی نشان داده و تغییر مقیاس [4]. عربستان سعودی که تا آن زمان بوده است تامین مالی گروه های اسلام گرا در بر داشت خود را موظف به مدیریت جنگ بودجه برای مبارزه با شوروی. مدیر کل اطلاعات عربستان شاهزاده ترکی (پسر شاه فیصل) شد ضروری شخصیت برای تمام غربی قله در هوش.

در مراحل اولیه بسیاری از مشکلات به وجود آمد بین افغان ها و اعراب که آن را غیر ممکن به آنها را به مبارزه با هم در برابر کمونیست ها. شاهزاده ترکی اولین فرستاده فلسطینی عبدالله عزام به "امام از جهاد" را به منظور به برادری و اجرای کابل از مسلمان لیگ جهانی, اما این کار انجام نمی به خوبی بسته بود. عزام شد و سپس موفق شد توسط میلیاردر اسامه بن لادن است. هر دو از آنها آموزش داده شده بود در عربستان سعودی توسط سید قطب برادر.

در طول کارتر مدت اخوان المسلمین نیز از عهده یک کمپین تروریستی در سوریه از جمله ترور توسط اخوان المسلمین را "مبارزه با پیشتاز" از غیر سنی دانشجویان در آکادمی نظامی حلب. این "پیشتاز" قادر به استفاده از اردوگاه های آموزشی در اردن که در آن انگلیسی ها به کار گرفته نظامی خود را آموزش. در طول این "سال رهبری" سازمان سیا موفق به کارگزار یک اتحاد بین اخوان المسلمین و گروه کوچک از سابق کمونیست ها تحت ریاض al-Turk. او خود در سوریه مخالف دوستان ژرژ صبرا و میشل کیلو بود تقسیم با مسکو در طول جنگ داخلی لبنان به حمایت غربی اردوگاه. آنها وابسته به خود را با ما تروتسکیستی گروه سوسیال دموکرات ایالات متحده آمریکا. با هم این سه مرد را به خود جلب کرد تا یک مانیفست است که در آن آنها تأیید کرد که اخوان المسلمین تشکیل جدید پرولتاریا و سوریه تنها می تواند ذخیره شود با دخالت نظامی آمریکا. در نهایت اخوان المسلمین اقدام به یک کودتا در سوریه در سال 1982 با حمایت از عراق حزب بعث (که همکاری با واشنگتن علیه ایران) و عربستان سعودی است. این مبارزه که به دنبال در حماة ناشی از 2000 مرگ و میر با توجه به پنتاگون 40,000 با توجه به اخوان المسلمین و سازمان سیا است.

پس از آن صدها نفر از زندانیان را قتل عام در پالمیرا توسط برادر رئیس جمهور حافظ اسد Rifaat که اخراج شد و مجبور به تبعید در پاریس هنگامی که او تلاش او در به نوبه خود یک کودتا علیه خود ، این Trotskyists زندانی شدند و بسیاری از اعضای اخوان فرار کرد یا به آلمان (خانه سابق سوریه راهنمای Mahmoud al-Attar) یا فرانسه (مانند ابو مصعب سوریه). صدراعظم هلموت کول و فرانسوا میتران رئیس جمهور اعطا شده به آنها پناهندگی. دو سال بعد یک رسوایی شکست در اپوزیسیون – که در تبعید در لحظه بخش – 3 میلیون دلار ناپدید شده بود را از یک پاکت از 10 میلیون دلار اهدا شده توسط مسلمان لیگ جهانی.

نسبت به قانون اساسی از یک انترناسیونال برای جهاد

در طول سال 1980 مسلمان لیگ جهانی دریافت دستورالعمل از واشنگتن برای تبدیل الجزایر جامعه است. در طی یک دوره ده سال ریاض پرداخت شده برای ساخت و ساز مساجد در روستاها از الجزایر است. هر بار یک درمانگاه و یک مدرسه ساخته شد در کنار مساجد. الجزایر مقامات خوشحال شد با این کمک ها به خصوص از آنجایی که آنها دیگر قادر به تضمین دسترسی مردم به مراقبتهای بهداشتی و آموزش و پرورش. به تدریج الجزایر مشغول به کار کلاس های فاصله خود را از دولت بود که دیگر مقدار استفاده از آنها و رشد تا کنون نزدیک به این سخاوتمندانه مساجد.

هنگامی که شاهزاده فهد شد پادشاه عربستان سعودی در سال 1982 او نامزد شاهزاده بندر (پسر وزیر دفاع) به عنوان سفیر به واشنگتن پست او حفظ برای مدت فهد به سلطنت. خود را تابع بود و دو – در یک طرف او نگاه کرد و پس از عربستان-روابط آمریکا و از طرف دیگر او به عنوان یک رابط بین مدیر ترکی هوش و سازمان سیا است. او دوستان با معاون رئیس جمهور و مدیر سابق سازمان سیا جورج دبلیو بوش که در نظر گرفته او را به عنوان خود را "به تصویب رسید پسر" (از چه رو نام مستعار خود را "بندر بوش) و سپس با وزیر دفاع دیک چنی و آینده مدیر سازمان سیا جرج تنت. او ساخته شده راه خود را به زندگی اجتماعی نخبگان و نیز تا به حال یک غذای اصلی به مسیحی فرقه پنتاگون ستاد به نام خانواده و همچنین به عنوان فوق العاده محافظه کار غیرمتعارف باشگاه سان فرانسیسکو.

بندر دير

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..