چینی تاثیر تلاش های پنهان در چشم ساده

  • by Didi Kirsten Tatlow , Aug 10, 2019
  • 7

در قرن گذشته پروس, ناپلئون, نازی و متفقین سربازان همه tramped این Strasse des 17. Juni شرق–غرب بلوار تراورس برلین برگ Tiergarten پارک که بیش soars بالدار طلایی مجسمه رومی الهه ویکتوریا.

اخیرا در سالن Technische Universität Berlin, نهفته است که در امتداد شاهراه هزار میهنی صدای دارای عقاید در آهنگ های مختلف و افزایش قدرت چین است.

"اگر من در یک کشور خارجی نمی توانم تغییر چینی من قلب" بیشتر دکترا-سطح علمی دانش آموزان chorused به تصاویری از دیوار بزرگ نورد روی صحنه در یک کارائوکه نسخه از "من چینی قلب" یک حزب کمونیست تایید کلاسیک. "اجداد من مدتها پیش مارک 'چین' همه چیز را در من!" آنها خواند.

سال جدید قمری جشن در اواخر ماه ژانویه بود glitzy گاهی اوقات گوش-تقسیم امر سازمان یافته با نیم دوجین چینی سازمانهای دانشجویی در دانشگاههای برلین و براندنبورگ دولت که گرداگرد آن. در این برنامه: رقص, موسیقی, کونگ فو, جوک در مورد آلمان آب و هوا (بیش از حد خاکستری و مرطوب) جوایز (Huawei الکترونیک و بطری baijiu قوی چینی مشروب)—و یک پیام از شیعه Mingde خروجی چینی سفیر ایران در آلمان است.

The Chinese Influence Effort Hiding in Plain Sight - The Reports شیعه Mingde (Axel اشمیت / فردا نیوز)

"من امیدوارم که شما نمی خواهد نا امید سرسخت انتظارات از دبیر کل شی جینپینگ و ما مادری" شیعه گفت. "به نوبه خود احساسات میهنی به میهنی اعمال ... محکم کراوات خود را آرمان به سرنوشت سرزمین مادری!" و در یک حساب کاربری از شب منتشر شده توسط سفارت چین در برلین او ادامه داد: "را علم و تکنولوژی را به جلو هل چین توسعه اقتصادی و اجتماعی!"

[بخوانید: چین شده است در حال اجرا جهانی تاثیر مبارزات برای سال]

در آن رویداد عادی بود یک حزب به طلیعه چیزی بودن در سال خوک. در عین حال آن را به حال معنای عمیق تر: علاوه بر سازماندهی احزاب و رویدادهای فرهنگی 80 چینی سازمانهای دانشجویی در آلمان که به نمایندگی از 60 ، 000 نفر از مردم جمهوری خلق چین, قطعه ای از یک توافق پازل از سازمان. شاید شماره در هزار و دقت مناسب هم توسط پکن این انجمن حمایت از حزب کمونیست چین ایدئولوژی و اهداف—و آن روایت در مورد چین—در میان هر دو چینی و اروپایی و سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که آن شهروندان در خارج از کشور و دیگران از قومی چینی تبار وفادار هستند.

مانند قارچ پیچک, پخش كردن, نهان برای مایل در زیر کف جنگل این شبکه باقی می ماند تا حد زیادی نامرئی به اروپایی ها و رهبران خود را که به طور گسترده لازم نبود چینی-مهارت های زبان و آشنایی با حزب کمونیست سیاست است. به دنبال آن نیست که به سادگی به شکل گفتگو در مورد چین در اروپا بلکه به فن و تخصص است. در حالی که تلاش رانده است حزب بسیار مهم برای اجرای آن مات و کمتر شناخته شده در پکن-آژانس شناخته شده به عنوان جبهه متحد کار گروه.

این حرکت توسط چین آمده در میان نگرانی رو به رشد در کشورهای دموکراتیک در سراسر جهان بیش از پکن سیاسی و اقتصادی جاسوسی چه می شود که به اتهام سرقت مالکیت معنوی—یک موضوع مرکزی در آمریکا اختلاف تجاری با چین—و یا نظارت و اعمال فشار از خارج از کشور. سیاستمداران و مقامات در آمریکا و استرالیا به طور خاص ابراز داشته اند زنگ بیش از پکن توانایی و تمایل به پروژه قدرت در قلمرو خود را هر چند واکنش ها در اروپا شده است تا کنون کمتر صریح.

"چین در تلاش است برای دسترسی به آلمانی و سیاست و اقتصاد و امنیت و بسیاری از مردم آن را درک نمی" کارلو تاپیک, بین المللی-سیاست استاد دانشگاه و کارشناس امنیتی در بوندس دانشگاه در مونیخ به من گفت. "این نیست که ما نابینایان با توجه به چین اما ما به دنبال بسیار نزدیک است."

آلمان استقبال نسل از دانش آموزان چینی هر دو قبل و بعد از چین در سال 1949 انقلاب کمونیستی. در یک تاریخی طنز در جبهه متحد احتمال آغاز شد نزدیک به 100 سال پیش به عنوان Einheitsfront در برلین که این شهر یک مرکز فعالیت برای ولادیمیر لنین کمونیست بین المللی که به دنبال خنثی کردن کمونیسم دشمنان با نفوذ و سپس co-امید بستن و تابع منتقدان و مردد.

پایه تعداد از گروه ها در آلمان مربوط به چین جبهه متحد بازده 230

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..