ترکیه پاکستان به "قابل توجهی" کاهش نرخ بهره به عنوان برگ برنده مجموعه به رول از تحریم بیش از S-400 خرید

  • by Tyler Durden , Aug 13, 2019
  • 28

به تازگی یک هفته می گذرد بدون ملال انگیز اخبار مربوط به ترکیه هدف قرار دادن نوار و در عین حال لیره همچنان به شناور شدن خوش نادان از ابرهای طوفان رهبری برای آنکارا معلق در مذاکرات فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره و نم نم دوش طلایی در بازارهای در حال ظهور. اما در نور از دو آخرین تحولات خانم واتانابه فروشندگان USDTRY ممکن است در نهایت با توجه به پرداخت.

روز یکشنبه رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان - که در آخر هفته گذشته از کار اخراج رئیس بانک مرکزی برای نرخ برش به اندازه کافی سریع و کسی که در حال حاضر تبدیل به بالفعل رئیس CBRT - وعده داده شده "به طور قابل توجهی کاهش نرخ بهره تا پایان سال"بلومبرگ گزارش شده است.

"هدف ما کاهش تورم به یک رقمی تا پایان سال جاری" اردوغان به خبرنگاران گفت در استانبول با توجه به دولتی "آناتولی". "همانطور که ما در رسیدن به این هدف ما دستیابی ما تا پایان سال در نرخ بهره به عنوان به خوبی." البته باید در کاهش نرخ بهره به یک رقمی را USDTRY بی درنگ سقوط به دو به عنوان نرخ دیفرانسیل بین لیره و دلار فرو می ریزد و از بین بردن انگیزه اصلی برای رفتن طولانی لیره در زمانی که اقتصاد ترکیه همچنان در بحران است.

تاسیس اقتصادی دانشکده Erdoganomics, که بر طبق آن نرخ تورم را می توان تنها با کاهش نرخ جمهور ترکیه و آمریکا تقویت شد و به سرعت تبدیل به kindered ارواح وقتی که می آید به سیاست های پولی. و فقط به عنوان برگ برنده انبوه فشار و توهین در تغذیه صندلی پاول اردوغان بارها متهم بانک مرکزی نگه داشتن هزینه های استقراض بیش از حد بالا است. ماه گذشته او شکایت کرده است که در حالی که فدرال رزرو در حال حرکت بود به سمت کاهش نرخ ترکیه سیاست نرخ 24% "غیر قابل قبول است."

سپس آخرین اثری از هر گونه تظاهر است که ترکیه تحت اردوغان برای همیشه خواهد بود یک موز جمهوری آمد و در جولای 6, زمانی که اردوغان به طور غیر منتظره اخراج سابق بانک مرکزی سر Murat Cetinkaya و روشن ساخته است که او انتظار دارد که جایگزینی خود به عنوان رئیس بانک مرکزی به دنبال دولت خط در سیاست های پولی. Cetinkaya برگزار شده بود نرخ ثابت برای بیش از نه ماه.

در ضمن حتی به عنوان تهمت و Erdo ممکن است همیشگی وقتی که می آید به شلیک رئیس بانک مرکزی, رئیس جمهور ایالات متحده و مشاوران او گزارش حل و فصل تحریم ها بسته به مجازات ترکیه برای دریافت قطعات از روسیه S-400 سیستم دفاع موشکی و برنامه های اعلام آن در روزهای آینده عصر ایران نوشت: در یک گزارش جداگانه.

خبر از قریب الوقوع تحریم ها تا حدودی غیر منتظره با توجه به اینکه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و اردوغان دیدار کرد در نشست g20 در ژاپن در ماه ژوئن رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد ممکن است نرمی در تحریم. او به دنبال مقصر دولت اوباما برای تصمیم ترکیه برای خرید تجهیزات روسی و گفت کوچه بن بست است "نه واقعا اردوغان گسل."

با توجه به بلومبرگ دولت "انتخاب یکی از سه مجموعه از اقدامات ابداع و تحمیل درجات مختلفی از درد تحت امر امریکا دشمنان از طریق تحریم عمل به مردم گفت: بدون شناسایی که مجموعه انتخاب شده است. این طرح نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب."

Turkey's Erdogan Vows To روسی, Il-76 حامل اولین دسته از تجهیزات از S-400 سیستم دفاع موشکی می رسد در Murted پایگاه هوایی در آنکارا, ترکیه در جولای 12, 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به پرده تحریم اواخر هفته آینده و در غیر منتظره عمل حسن نیت ارائه میدهد به آنکارا - در نظر دارد به صبر کنید تا روز پس از سالگرد یک سال 2016 کودتا علیه ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان برای جلوگیری از دامن زدن بیشتر حدس و گمان است که آمریکا مسئول قیام. و در حالی که ما نمی دانیم جزئیات آماده تحریم ما می دانیم موارد زیر است:

این برنامه توسعه داده شد, پس از چند روز بحث و گفتگو بین مقامات در دولت و بخش دفاع و شورای امنیت ملی. آن را در انتظار یک امضا با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران, مردم گفت, درخواست ناشناس ماندن به بحث حساس و مهم است. یک سخنگوی وزارت خارجه کاهش یافته است به نظر.

در حالی که تقریبا به عنوان بد که با دیگر غیر-عربستان خاورمیانه, سازمان ملل, روابط ایالات متحده و ترکیه بدتر شده این دوره از جنگ داخلی در سوریه که در آن ایالات متحده در حمایت از شبه نظامیان نا امید ترکیه که در نظر این گروه یک فرمت از جدایی طلبان این مبارزه در خانه. اردوغان همچنین با انتقاد از آمریکا برای extraditing گولن که او متهم از متفکر جعلی اقدام به "کودتا" را به عنوان برای عرضه اردوغان تحول به "اجرایی رئیس جمهور" در سال گذشته خوانده شبه دیکتاتور.

اقدام وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper روز جمعه گفت که واشنگتن موقعیت است که ترکیه نمی تواند به هر دو F-35 و روسیه سیستم موشکی "تغییر نکرده است." Esper صحبت با وزیر دفاع Hulusi Akar در بعد از ظهر و دولت ترکیه در بیانیه ای گفت که یک هیئت نمایندگی ایالات متحده خواهد دیدار هفته آینده به نگه داشتن بحث در مورد این موضوع.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..