اخوان المسلمین به عنوان کمکی از پنتاگون

  • by Thierry Meyssan , Aug 13, 2019
  • 1

ما در ادامه انتشار تیری میسان کتاب " زیر چشمان ما جعلی جنگ و بزرگ نهفته است ". در این قسمت او توضیح می دهد که چگونه این سازمان تروریستی اخوان المسلمین بود که یکپارچه به پنتاگون. آن را متصل به ضد اتحاد جماهیر شوروی تشکیل شبکه با سابق نازی ها در طول جنگ سرد ،

اسلامگرایان کنترل توسط پنتاگون

در آغاز سال 1990 پنتاگون تصمیم به کار با اسلامگرایان که تا به حال تا کنون تنها وابسته در سازمان سیا. این عملیات Gladio B با اشاره به خدمات مخفی ناتو در اروپا (Gladio A [1]). برای یک دهه تمام اسلامگرا chiefs – از جمله اسامه بن لادن و Ayman al-Zawahiri – سفر در هواپیما از نیروی هوایی ایالات متحده. انگلستان و ترکیه و Azerbaidjan شرکت در عملیات [2]. به عنوان یک نتیجه مستقیم از اسلام گرایان – که تا کنون بوده است راز رزمندگان بودند علنا یکپارچه به نیروهای ناتو.

عربستان سعودی – که هر دو دولت و مالکیت خصوصی از آل سعود خانواده – رسمی شد این شرکت به اتهام مدیریت جهان اسلام. در سال 1992 پادشاه اعلام قانون اساسی که اعلام کرد "دولت محافظت از حقوق اسلامی و اعمال شریعت. این تحمیل خوب و مبارزه با شر است. آن را اطاعت و دورى از آن (...) دفاع از اسلام در جامعه و اسلامی به میهن است که وظیفه هر موضوع از پادشاه".

در سال 1993 چارلز شاهزاده ولز قرار داده شده آکسفورد مرکز مطالعات اسلامی خود را تحت حمایت در حالی که سر از عربستان در خدمات مخفی, شاهزاده ترکی در زمان بیش از آن جهت.

لندن آشکارا شد مرکز عصبی از Gladio B به نقطه ای که مردم صحبت از "Londonistan" [3]. در زیر چتر جهان اسلام, اتحادیه, عرب اخوان المسلمین و جماعت اسلامی پاکستان-من-Islami ایجاد تعداد زیادی از فرهنگی و فرقه مبتنی بر انجمن ها در اطراف مسجد در Finsbury Park. این سیستم را فعال کنید استخدام بسیاری از kamikazes از کسانی که در حمله به مدرسه در بسلان به ریچارد رید به "کفش بمب افکن". بالاتر از همه Londonistan شد تعدادی از رسانه های چاپ و نشر روزنامه (الحیات و الشرق الاوسط – هر دو به کارگردانی کودکان حاضر با خادم الحرمین الشریفین پادشاه عربستان) – و کانال های تلویزیونی (گروه MBC از شاهزاده ولید بن طلال پخش حدود بیست کانال). آنها نه به مقصد مهاجر مسلمان در بریتانیا اما در حال پخش در جهان عرب است. و پس از توافق بین اسلامگرایان و عربستان سعودی شده بود تمدید به انگلستان آنها لذت می برد و در کل آزادی عمل اگر چه آنها ممنوع از دخالت در سیاست داخلی انگلیس. سیستم اشتغال چند هزار نفر و به کار گرفته عظیم مقدار از پول است. آن را به باقی می ماند عموم در محل تا زمانی که حملات 11 سپتامبر سال 2001 زمانی که آن را غیر ممکن است برای انگلیسی ها به ادامه برای توجیه چنین همکاری باز.

ابو مصعب "سوریه" – یک بازمانده از سقط کودتا در حماة که تا به حال تبدیل شدن به یک افسر رابط بین بن لادن و Groupe Islamique Armé (GIA) الجزایر – فرض نظریه "غیر متمرکز جهاد". در فراخوان جهانی مقاومت اسلامیاو پیشرفته در نظر گرفته شده به خوبی شناخته شده نظریه "استراتژی تنش". این نگران تحریک مقامات به منظور جرقه شدید سرکوب که می شود مردم را به افزایش در برابر آنها. این تاکتیک در حال حاضر استفاده شده است توسط سازمان سیا/ناتو نیز در شبکه های دستکاری اروپایی, افراطی چپ گرا در دهه 1970 و 1980 (the Baader-Meinhof Complex, بریگاد سرخ, Action Directe). البته شکی نیست که این استراتژی اجازه می دهد مردم را به غالب و سیا/ناتو می دانستند که آن را به حال هیچ شانسی برای انجام این کار – آنها هرگز پیروز در هر نقطه – اما آن در نظر گرفته شده بود به استفاده از سرکوب واکنش دولت به سرنگونی موجود نخبگان و محل آن مردان در قدرت است.

"سوریه" با اشاره به اروپا – اما مهمتر از همه به دور از ایالات متحده – به عنوان آینده اسلامی در میدان جنگ. او گریخت و به فرانسه پس از حملات سال 1995. دو سال بعد او ایجاد اسلامي دفتر مطالعات جنگ در مادرید و Londonistan اساس مدل Aginter مطبوعات نیز همراه است که سازمان سیا ایجاد کرده بود در لیسبون در طول دهه 1960 و 1970. هر دو این سازه سرآمد در سازمان کاذب-حملات تروریستی پرچم (از کسانی که منسوب به چپ افراطی در پیازا فونتانا در سال 1969 به کسانی که مقصر مسلمانان در لندن در سال 2005 ).

همزمان اخوان شفافی گسترده ای از برنامه های آموزشی برای طرفدار آمریکا با رهبران عرب. لیبی محمود جبرئیل ال-Warfally استاد در دانشگاه پیتسبورگ تدریس آنها چگونه به این زبان صحبت می کنند به عنوان شناخته شده "به لحاظ سیاسی درست". بنابراین او آموزش دیده امراء و ژنرال از عربستان سعودی, بحرین, مصر, امارات, اردن, کویت مراکش و تونس (بلکه سنگاپور). مخلوط کردن اصول روابط عمومی با مطالعات انجام شده از گزارش بانک جهانی, خشن ترین دیکتاتورهای در حال حاضر قادر به تفصیل شرح دادن مستقیم رو خود را دموکراتیک ایده آل به عنوان به خوبی به عنوان عمیق خود را احترام به حقوق بشر است.

جنگ علیه الجزایر ریخته به فرانسه. ژاک شیراک و وزیر کشور چارلز Pasqua, قطع, فرانسوی, حمایت از اخوان المسلمین و حتی ممنوع کتاب توسط یوسف القرضاوی (مصر اخوان المسلمین واعظ). برای آنها آن را ضروری برای حفظ فرانسوی با حضور در مغرب که انگلیسی ها می خواستند به پاک کردن نقشه. گروه اسلامگرای مسلح الجزایر (GIA) در زمان مسافران هوایی فرانسه الجزیره-پاریس پرواز گروگان (1994), انفجار بمب در مترو و نقاط مختلف پایتخت فرانسه (1995) و برنامه ریزی غول پیکر حمله – بود که خنثی شد – در جهان, جام حذفی فوتبال در فرانسه (1998) از جمله سقوط یک هواپیما بر روی یک نیروگاه هسته ای. هر بار مظنون که موفق به فرار شدند و قادر به پیدا کردن پناهگاه در Londonistan.

جنگ در بوسنی و هرزگوین در سال 1992 آغاز شد [4]. در دستورالعمل از واشنگتن پاکستان در خدمات راز (ISI) هنوز پشتیبانی مالی عربستان سعودی فرستاده شده 90,000 مردان برای شرکت در مبارزه علیه صربها بودند که با حمایت مسکو است. اسامه بن لادن دریافت بوسنی گذرنامه دیپلماتیک و شد مشاور نظامی رئیس جمهور Alija Izetbegović (برای آنها شهروند آمریکایی ریچارد پرل شد, مشاور دیپلماتیک و فرانسوی برنارد-هانری لوی بود که مطبوعات مشاور). بن لادن تشکیل لژیون عرب با رزمندگان از افغانستان و تامین منابع مالی از جهان اسلام شد. یا با یک حس اعترافی همبستگی و یا در رقابت با عربستان سعودی و جمهوری اسلامی ایران نیز برای کمک به مسلمانان بوسنی. با پنتاگون برکت آن فرستاده می شود چند صد نگهبان از انقلاب و یک واحد از حزب الله لبنان. بالاتر از همه, آن را تحویل سلاح اصلی استفاده شده توسط ارتش بوسنی. روسیه سرویس های مخفی که نفوذ بن لادن اردوگاه یافت که عرب لژیون کل بوروکراسی نوشته شده در زبان انگلیسی است که لژیون بود و گرفتن سفارشات خود را به طور مستقیم از ناتو است. پس از جنگ ویژه دادگاه بین المللی ایجاد شد. آن را راه اندازی علیه تعدادی از رزمندگان برای جنگ, جنایت, اما نه یک عضو عرب Legion.

پس از سه سال آرام, جنگ میان مسلمانان و مسیحیان ارتدوکس آغاز شده تا دوباره در یوگسلاوی سابق این بار در کوزوو است. این ارتش آزادی بخش کوزوو (UÇK) تشکیل شده بود از مافیا به سبک گروه های آموزش دیده در مبارزه با آلمان نیروهای ویژه (KSK) در ترکیه, پایگاه اینجرلیک. در آلبانی و مسلمان Yugoslavs مشترک Naqshbandi فرهنگ است. هاکان فیدان آینده سر از ترکیه در خدمات مخفی شد یک افسر رابط بین ناتو و ترکیه است. جانبازان از لژیون پیوست UÇK که یک تیپ بود فرمان توسط برادر Ayman al-Zawahiri. او به طور سیستماتیک تخریب کلیساهای ارتدکس و صومعه ها و مسیحیان به فرار.

در سال 1995 احیای سنت سیاسی ترور اسامه بن لادن در تلاش برای از بین بردن حسنی مبارک رئیس جمهور مصر. او همان یک سال بعد با لیبی راهنمای معمر قذافی. این دومین حمله شد برای پرداخت با £100,000 توسط سرویس های مخفی بریتانیا که به دنبال تنبیه کردن لیبی برای حمایت از ایرلندی مقاومت [5]. اما این عملیات شکست خورده است. چندین لیبی ماموران گریخت و به انگلستان. در میان آنها بود در ماه رمضان عبیدی که پسر چندین سال بعد بود که وظیفه هنوز هم توسط سرویس های مخفی بریتانیا با انجام یک حمله تروریستی در منچستر. لیبی و انتقال آن شواهد به اینترپل و با صدور اولین حکم بازداشت بین المللی برای شخص اسامه بن لادن که هنوز هم حفظ یک روابط عمومی اداره در Londonistan.

در سال 1998 عرب کمیسیون حقوق بشر تاسیس شد و در پاریس. تامین می شد ند. رئيس جمهور تونس Moncef Marzouki و سخنگوی خود بود سوریه هیثم Manna. هدف آن بود که به دفاع از اعضای اخوان المسلمین بازداشت شده بودند در های مختلف کشورهای عربی برای فعالیت های تروریستی. Marzouki بود و جناح چپ دکتر که مشغول به کار بود با اخوان برای مدت زمان طولانی. ترنجبین بود یک نویسنده که موفق سرمایه گذاری های مالی از حسن ال-Turabi و سودان برادران در اروپا است. زمانی که ترنجبین بازنشسته شریک زندگی خود را در آنجا ماند به عنوان مدیر انجمن. ترنجبین جایگزین شد الجزایر Rachid Mesli یک وکیل. او اتفاقا وکیل عباسی مدنی و الجزایر اخوان.

در سال 1999 (پس از جنگ در کوزوو و قدرت گرفتن اسلامگرایان در گروزنی), زبیگنیو Brzeziński با یک گروه از نئو محافظه کاران تاسیس شرکت آمریکایی

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT