در داخل جو جوناس و سوفی ترنر گرمسیری (دوم) ماه عسل

این رسمی است!

جو جوناس و سوفی ترنر در نهایت گره خورده است گره (برای بار دوم) و همراه با لوکس, فرانسوی, عروسی, زن و شوهر است که در حال حاضر با بهره گیری از یک افسانه آپارتمان ماه عسل.

Inside Joe Jonas and Sophie Turner’s Tropical (Second) Honeymoon - The Reports سوفی ترنر و جو جوناس | عکس مت Winkelmeyer/گتی ایماژ

هر چند خانم و آقای جوناس در حال حاضر به حال آرامش بخش و در ماه عسل بعد از عروسی در لاس وگاس, آن را تنها حق است که آنها را به صرف برخی از زمان به تنهایی در بهشت.

این زوج در حال حاضر با بهره گیری از دیدگاه های مالدیو

جو جوناس و سوفی ترنر هستند خیساندن تا برخی از مقدار مورد نیاز خورشید پس از بستن گره در فرانسه این ماه گذشته.

این زوج به تازگی به اشتراک گذاشته چند عکس از تعطیلات خود در Instagram و اجازه دهید فقط می گویند این عکس ها در حال دادن بسیاری از ما عمده FOMO.

ترنر و جوناس در حال حاضر زندگی می کنند تا در Soneva Fushi یک ویلای لوکس در مالدیو است که شناخته شده است به عنوان یک "جزیره مخفی گاه."

محل اتاق شروع در $10,703 در هر شب و به نظر می رسد از جوناس و ترنر عکس قیمت خوبی به ارزش آن است.

زن و شوهر ارائه شده است پیروان یک نگاه اجمالی به آنها صمیمی گریز در Instagram با یک سری از ویدئوها و عکس های خود را گرفتن فراموش نشدنی دوم ماه عسل لحظات.

در تاریخ 13 ژوئیه خواننده, اولین بار تصویری از او را به عنوان یک حماسه waterslide متصل به خود را در ویلای زیبا قبل از به اشتراک گذاری دو عکس از همسر خود را با بهره گیری از آب و هوای گرم و beachside views.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..