سریع تنظیم میله در کشور سوم پناهجویان

Fast-track regulation bars third-country asylum seekers - The Reports

جدید fast-track پناهندگی مقررات جلوگیری از مهاجران از به دنبال پناهندگی در آمریکا اگر آنها برای اولین بار از طریق تصویب یک کشور دیگر و نمی اعمال می شود برای حفاظت در این کشور.

تنظیم — اولین گزارش سیاسی در مه — به طور موثر قطع پناهندگی برای حمایت از مهاجران آمریکای مرکزی که در سفر به ایالات متحده و مکزیک مرز از کشور خود.

اندازه گیری منتشر خواهد شد در شکل نهایی در فدرال ثبت نام سه شنبه و اثر را بلافاصله. مهاجران که وارد آمریکا قبل از تاریخ موثر خواهد بود موضوع به استاندارد جدید با توجه به پیشرفت توجه کنید نوشته شده آنلاین دوشنبه.

این حرکت که می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان دست به گریبان با یک موج اخیر مهاجرت در جنوب غربی مرز, به احتمال زیاد خواهد شد در صورت دادگاه به چالش. یک قاضی فدرال در ماه نوامبر به طور موقت متوقف مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست است که مسدود مهاجران که بین بنادر از ورود از به دنبال پناهندگی.

رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده بود برای دیدار شنبه در کاخ سفید با رئیس جمهور گواتمالا جیمی مورالس به بحث در مورد امکان پناهندگی پیمان اما دولت گواتمالا یکشنبه اعلام کرد که این نشست خواهد بود به تعویق افتاد و در میان چالش های قانونی در گواتمالا.

ایالات متحده و مکزیک مقامات نیز باید در نظر گرفته شود امکان پناهندگی کرد. مقامات مکزیکی بی سر و صدا از توافق در ماه ژوئن برای شرکت در بحث های مربوط به "امن کشور سوم" و یا منطقه ای پناه پیمان اگر یک زمان مجموعه ای از ضد مهاجرت اقدامات می افتد به کاهش تعداد تلاش گذرگاه.

مقررات صادر خواهد شد به طور مشترک توسط امنیت و عدالت بخش با توجه به اطلاع دوشنبه.

پناهندگی افسران و مهاجرت فدرال قضات را ملزم به اتخاذ استاندارد جدید در هنگام اجرای نمایش برای تعیین اینکه آیا یک مهاجر است "معتبر ترس" از آزار و اذیت در خانه خود کشور اولین گام در برخی ادعای پناهندگی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد به استاندارد قبلی خیلی پایین و اجازه مهاجران عبور آسان به آمریکا


دادستان کل ویلیام Barr و اقدام DHS, منشی, Kevin McAleenan تمجید حرکت در بیانیه نوشته شده است.

بر استدلال کرد که اندازه گیری های جدید "کاهش خواهد یافت فروم خرید اقتصادی مهاجران و کسانی که به دنبال بهره برداری ما سیستم پناهندگی" اما هنوز هم ترک مسیرهای دیگر به دنبال حفاظت.

قوانین و مقررات جدید را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد برنامه های کاربردی برای حفاظت تحت دو دیگر راههای موجود برای مهاجران: "خودداری از حذف" و امداد تحت کنوانسیون سازمان ملل علیه شکنجه یک سال 1987 پیمان.

اما مهاجران تقاضا برای پناه از طریق آن برنامه ها در صورت بالاتر, بار, برای اثبات ترس از بازگشت به کشورهای خود و به طور کلی قادر به درخواست برای یک کارت سبز و یا برای اعضای خانواده به آنها بپیوندید.

آخرین پناهندگی مقررات شامل سه مورد استثنا با توجه به DHS و DOJ.

مهاجران ممکن است معاف از تحریم اگر آنها نشان می دهد که آنها برای اولین بار اقدام به دنبال حفاظت از آزار و اذیت و یا در حداقل یکی دیگر حمل و نقل کشور اما محروم بودند پناه.

به همین ترتیب متقاضیان پناهندگی که با تعریف یک "قربانی یک فرم شدید قاچاق انسان" — یک استاندارد مشخص شده در قانون مهاجرت فدرال — قادر خواهد بود برای دور زدن محدودیت های جدید.

در نهایت مهاجران غیرقانونی که از طریق کشورهایی است که نه احزاب به سه حالت مختلف بین المللی پناهندگی و پناهندگان معاهدات خواهد بود از مطالعه حذف از جدید پناهندگی بان. که نمی خواهد به احتمال زیاد تاثیر مهاجران سفر به آمریکا از بسیاری از کشورهای جهان رعایت حداقل یکی از این توافقات است.

Pro-مهاجر گروه های لعنتی نظارتی تغییر پس فردا اعلام خواهند شد.

لی Gelernt یک وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استدلال می کنند که قانون جدید بود "آشکارا غیر قانونی" و گفت که این سازمان را سریع اقدام قانونی علیه آن است.

جنیفر Quigley, مدیر پناهندگان وکالت در حقوق بشر برای اولین بار نام آن را "غیر قانونی دیگری خطرناک و ننگین تلاش برای ممنوعیت پناهندگان از پناهندگی در این کشور است."

تغییر در سیاست پناهندگی تنها آخرین چندین تهمت تغییرات دولت به سیستم برای تضعیف مهاجران از کوه پیمایی به مرز ایالات متحده و مکزیک.

دولت در ماه دسامبر اعلام کرد "باقی می ماند در مکزیک" برنامه است که نیروهای خاص غیر مکزیکی پناهجویان به ماندن در آن کشور در حال بررسی قطعنامه خود را در ایالات متحده موارد پناهندگی.

تحت این برنامه به طور رسمی شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل نزدیک به 20 ، 000 غیر مهاجران مکزیکی مجبور به صبر در مکزیک با توجه به دولت مکزیک آمار ارسال شده در اوایل این ماه.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 9th مدار ممکن است به طور موقت allowedthe مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ادامه اجرای برنامه در انتظار نتیجه یک قانونی مربوط به چالش بکشد. حکم معکوس پایین تر تصمیم دادگاه برای جلوگیری از این برنامه است.

پناهندگی حرکت می تواند بیشتر شعله ور حزبی مبارزه در کاپیتول هیل بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و هجوم مهاجران در ماه های اخیر.

تعدادی از مرز بازداشت — یک راه برای برآورد گذرگاه — افزایش در ماه مه به بالاترین سطح در بیش از یک دهه. در حالی که در بازداشت به شدت کاهش یافته است در ماه ژوئن اخیر ماهانه در مجموع بیشتر از نزدیک شبیه بالاتر-ترافیک دهه از 1980s و 1990s و 2000s اولیه.

دموکرات ها را پاره پاره برگ برنده دولت برای دست زدن به آن از هجوم. یک DHS داخلی دیده بان گفت: در یک گزارش در اوایل این ماه که شرایط در جنوب تگزاس مرز ایستگاه برای بزرگسالان و کودکان بودند خطرناکی به سر می برند و غیر بهداشتی.

در همان زمان جمهوری خواهان را تحت فشار دموکرات ها برای تصویب قانونی که از بین می برد "نقاط ضعف" است که اجازه می دهد مهاجران به دنبال پناهندگی در آمریکا — قانونی درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال انجام یک جانبه با آخرین پناهندگی قوانین و مقررات.

Rep. Doug Collins گرجستان بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس با تمجید از اقدام نظارتی در بیانیه ای صبح روز دوشنبه و لعنتی دموکرات ها برای مقاومت در برابر اوباما در تلاش برای تشدید روند پناهندگی.

"نادیده گرفتن زمینه سیاست نقص است که تشویق به مهاجرت غیر قانونی سوء استفاده از ما سخاوتمندانه سیستم و بهره کشی از زنان و کودکان هر چیزی است اما مهربان," او گفت:.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..