'جنوبی جذابیت': در حال اشلی Jacobs and Thomas Ravenel به عقب با هم دوباره ؟ پاتریشیا Altschul نشت چای

جذابیت جنوبی طرفداران فقط به عنوان شوکه به عنوان بازیگران هنگامی که اشلی Jacobs نشان داد تا پشت در نشان دادن برای فصل 6. وجود دارد انواع مختلفی از واکنش های او راه رفتن به خدمه اعم از gasps به سکوت خراشیده. کافی است برای گفتن آن ناراحت کننده بود لحظه برای همه درگیر. در طول قسمت Shep رز می پرسد Jacobs اگر او هنوز هم با توماس Ravenel و او را یک پاسخ گفتن. اما فصل برداری شده بود یک مدت زمان طولانی پیش — می تواند اشلی Jacobs and Thomas Ravenel بدست پشت هم پس پس ؟

ناراضی به دیدن او

‘Southern Charm’: Are Ashley Jacobs and Thomas Ravenel Back Together Again? Patricia Altschul Spills Tea - The Reports اشلی Jacobs, توماس Ravenel جنیفر اسنودن | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

اشلی Jacobs قطعا نمی توان بسیاری از دوستان در میان جذابیت جنوبی همسالان در فصل گذشته. او ثابت قدم باقی مانده که آن را به توماس Ravenel در واقع بیرون رفتن از راه خود را برای حمله به کاترین دنیس تماس او را "تخم مرغ دهنده" یک مادر واقعی است.

در ضمن او و پاتریشیا Altschul آغاز اختلافات — Altschul شد و در نتیجه Jacobs اذیت و آزار یکی از دوستان او. وقتی پرسیده شد که چرا او دوست نداشتن جاکوبز Altschul پرسیدم که چرا مردم بپرسید ؟ چرا که او و اشلی را اسمیر, کمپین ترور شخصیت دروغ و هدفمند افترا."

او دنبال کرد تا با یکی دیگر از صدای جیر جیر. "و اجازه دهید اضافه کردن به این لیست بی گناه از دوستانم که شدیدا cyberbullied توسط اشلی به دلیل obsessiveness و ناامنی ایم" Altschul.

Cameran Eubanks گفته سرگرمی امشب "من شوکه شده بود که من دیدم اشلی. اما پس از آن من نبود. من امیدوار بودم که اگر او تا به حال هیچ حس او را از بازگشت به کالیفرنیا است که در خانه اش جایی است که او را از جایی که تمام خانواده و دوستان او هستند. من نمی توانم باور کنم که او در اطراف گیر."

بدترین سال از زندگی خود را

‘Southern Charm’: Are Ashley Jacobs and Thomas Ravenel Back Together Again? Patricia Altschul Spills Tea - The Reports اشلی Jacobs, توماس Ravenel | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

هنگامی که اشلی Jacobs نشان داد تا در صحنه جنوبی جذابیت بازیگران بود و طبعا شوکه کرد. Shep افزایش, اما, حال, سوختن سوال. او با نزدیک شدن Jacobs و راست و دور از او خواست اگر او و توماس Ravenel شد و هنوز هم با هم.

"چگونه ما در مجموع تا [این] بدترین سال زندگی من ؟" پاسخ اشلی Jacobs. "شاید من نیاز به یک کوکتل اول است." آن را برای تلفن های موبایل مانند او تا به حال کابوس خود لحظات با Ravenel — معنا Jacobs and Dennis ممکن است در نهایت متحد بیش متقابل خود را تجربه بد?

رز افزود: "بنابراین در این رابطه انجام می شود اما شما در حال اقامت در چارلستون? که سرد است."

آن را صدا مانند آن سرد بود.

آنها با هم دوباره ؟

‘Southern Charm’: Are Ashley Jacobs and Thomas Ravenel Back Together Again? Patricia Altschul Spills Tea - The Reports اشلی Jacobs, توماس Ravenel | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

در حال حاضر جذابیت جنوبی طرفداران بدانم اگر این دو در واقع ممکن است به عقب با هم و یا اگر آنها کاملا انجام می شود ، توماس Ravenel و اشلی Jacobs خال خال شد قبلا هم در آستانه سال جدید یک منبع به ما گفت در هفته. که تقریبا چهار سال پس از فروپاشی است.

"این یک شب سرگرم کننده و صرف شام با دوستان و آنها تست با شامپاین زمانی که توپ کاهش یافته است" این منبع گفت: ما در هفته.

در Instagram پس از فروپاشی Jacobs بود گفت: "من نمی خواهم به اظهار نظر وجود دارد اما فقط برخی از چیزهایی که من در تلاش برای رسیدگی به بخش خصوصی است. قبل از اینکه من می گویند بیش از حد, من عاشق توماس و من همیشه دوست دارم توماس. من همیشه در مورد مراقبت از او را."

او افزود: "من هنوز در تلاش برای این کار نیست و کار کردن با هم برگردیم اما من هنوز در تلاش برای آن را کشف کردن. من فکر می کنم هر کس را که از طریق breakups قبل از, اما آن را سخت. از آن آسان نیست. ... گاهی اوقات شما فقط می خواهید به ماندن آرام و کشف کردن آنچه که حرکت بعدی در زندگی شما در حال رفتن به. ... من فقط در تلاش برای مراقبت از خودم این بهترین راه است که من می توانم."

اما با توجه به پاتریشیا Altschul دو ممکن است به عقب با هم دوباره. در مصاحبه با سرگرمی امشب Altschul گفت: "اجازه بدهید به شما بگویم چه کسی به من گفت که آنها به زد توماس من فکر می کنم این بود که در هفته گذشته به آنها گفت:" آیا شما هنوز هم با آن زن؟' و او گفت: "خب ، چه کسی به من از رفتن به دریافت کنید؟'"

اگر Altschul منبع مناسب است پس شاید این دو را با هم بعد از همه.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..