دیزنی اولین 'شیر شاه' در چین ساخته شده $54.7 میلیون بیشتر از " کتاب جنگل,' 'دیو و دلبر' و 'علاءالدین'

آن زمان برای طرفداران دیزنی برای بازگشت به غرور زمین. اگر چه این فیلم نیست برتر در ایالات متحده تا ماه ژوئیه 19, طرفداران در چین شتافت به تئاتر به دیدن سیمبا, Nala و باند. دیزنی اقتباس از شیر شاه لذت بردم موفق آخر هفته باز در چین, در آوردن $54.7 میلیون. در اینجا چگونه شیر شاه در مقایسه با دیگر زنده-فیلم های اکشن مانند زیبایی و وحش کتاب جنگل و علاءالدین.

Disney’s Debut of ‘The Lion King’ in China Made $54.7 Million — More Than ‘The Jungle Book,’ ‘Beauty and the Beast,’ and ‘Aladdin’ - The Reports شیر شاه | عکس توسط Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ برای دیزنی

دیزنی 'شیر شاه' برای اولین بار در لس آنجلس در جولای 9, 2019

پس از حدود 25 سال طرفداران دیزنی در نهایت دیدن سیمبا, Nala, Timon و Pumbaa بر پرده نقره ای. در این زمان آنها نگاه کمی متفاوت است. دیزنی اقتباس از شیر شاه ویژگی های بازیگران مانند Donald Glover, Eric Andre و Beyoncé Knowles-کارتر. طرفداران در سراسر جهان در حال حاضر هیجان زده است.

اگر چه شیر شاه است و نه در دسترس برای مشاهده در ایالات متحده این فیلم در حال حاضر خود را باز آخر هفته در چین که در آن در صدر دیگر Disney live-action فیلم به لحاظ سود.

در چین 'شیر شاه' به دست آورده $54.7 میلیون نفر در طول آخر هفته باز آن بیش از دیگر Disney live-action بازسازی

دیزنی فیلم است برای اولین بار در ایالات متحده است. اما این فیلم لذت بردم موفق آخر هفته در چین raking در $13.4 میلیون در روز جمعه. که بیش از $13.2 میلیون سه-اولین روز از پیکسار در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 ماه گذشته.

شیر شاه $54.7 میلیون دلار در سه روز آخر هفته فروش در چین است که بیش از دیگر زنده عمل بازسازی تولید شده توسط این شرکت است. که شامل فیلم هایی مانند علاءالدین زیبایی و وحشو جنگل کتاب.

در ایالات متحده, CNBC برآورد شیر شاه خواهد شد حمل و نقل در هر نقطه از $175 $200 میلیون از آن باز آخر هفته. با توجه به تنوع داستان اسباب بازی 4 به دست آورده در حدود 135 میلیون دلار در آمریکای شمالی و در طول آخر هفته باز کردن آن. دیزنی live-action علاءالدین به دست آورده $112.7 میلیون نفر در ایالات متحده در طول آخر هفته باز آن با توجه به خبرنگار هالیوود.

Disney’s Debut of ‘The Lion King’ in China Made $54.7 Million — More Than ‘The Jungle Book,’ ‘Beauty and the Beast,’ and ‘Aladdin’ - The Reports پرنس هری, Meghan Markle, Beyonce و Jay-Z | Niklas هلی n-WPA استخر/گتی ایماژ

'شیر شاه' برای اولین بار در انگلستان و حتی Meghan Markle رفت

در لس آنجلس برتر, سرنوشت کودک اعضای Kelly Rowland و میشل ویلیامز پیوست بیانسه بر روی فرش قرمز. در شیر شاه رویداد در انگلستان, بیانسه و جی-Z گفتگو با دوک و دوشس Sussex, همچنین شناخته شده به عنوان شاهزاده هری و Meghan Markle. دیزنی جدیدترین live-action سازگاری به دست آورده و حمایت از دیگر چهره های عمومی از جمله جیمی کیمل که با خانواده خود به دیدن این فیلم لس آنجلس برتر.

با وجود پیش بینی گیشه فروش, لیست بازیگران و حمایت از افراد مشهور مانند Meghan Markle و قیمت هری منتقد بررسی این فیلم را برای مخلوط می شوند. شیر شاه در حال حاضر 60 درصد در گوجه فرنگی فاسددر درجه اول بر اساس منتقد بررسی است. برخی از دولت است که بررسی متوقف نخواهد شد طرفداران از هجوم آوردند به تئاتر.

"چه خواهد شد گاهی اوقات اتفاق می افتد اگر یک فیلم کم فاسد گوجه فرنگی نمره است که آن را کمی کوچکتر اما پس از کلمه از دهان آن را ادامه خواهد داد به بازی هفته" براک Bagby, معاون اجرایی رئیس جمهور از ب

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..