تام هلند نشان می دهد جزئیات بیشتر در مورد فراموش شده مرد عنکبوتی اسکریپت او امیدوار ساخته می شود

در حالی که مارول است و انتظار نمی رود به پرده بعدی, فیلم, تا این سال, San Diego Comic-Con, Tom Holland در حال حاضر یک ایده برای آینده مستقل Spider-Man دانلود فیلم. و اگر شما را دیده ام Spider-Man: دور از خانه, شما می دانید درب چرخش باز مسخره گسترده ای را برای عاقبت است.

البته مرد عنکبوتی 3 در طیف بسیار زیادی داده شده به هر حال چشم نهان. مارول ممکن است یا ممکن است نمی دانم از کجا سوم مرد عنکبوتی در فیلم می تواند بروید و حتی اگر آنها هرگز فاش کردن آنچه که آنها در حال برنامه ریزی است.

وجود دارد هزاران نفر از ایده های مارول می تواند از را انتخاب کنید اما یک هلند در ذهن نیست ایده خود را: آن را جیمز کامرون.

Tom Holland Reveals Details About a Forgotten Spider-Man Script He Hopes Gets Made - The Reports تام هلند | چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ

'تایتانیک' کارگردان جیمز کامرون تقریبا ساخته شده مرد عنکبوتی

من عاشق تام هلند به بیت من دوست دارم که مرد بسیار, من واقعا اما من نیمه آرزو جیمز کامرون ساخته شده است که دارای R Spider-Man با لئو دیکاپریو در 90s, lol. pic.twitter.com/Zd2ADledAh

— پیتر پارکر آزمایشگاه همکار (@OlguinAdan02) 6 جولای 2019

با توجه به Spider-Man است که تقریبا به تعجب آنچه میکی موس است که به دیزنی آن را در زمان زمان طولانی برای یک مرد عنکبوتی فیلم به رفتن. در حالی که برادران وارنر تا به حال دیده موفقیت عظیم با بتمن و سوپرمن, فیلم مرد عنکبوتی تنها از آن ساخته شده بزرگ در تلویزیون قبل از قرن 21. وجود دارد مقدار زیادی از کارتون های, اما او live-action ظاهر شد, محدود به حضور در کارگاه آموزشی تلویزیون کودکان را به شرکت برق و بسیار قشنگ و کوتاه-زندگی مجموعه تلویزیونی در اواخر 70s.

آن را برای عدم هالیوود در تلاش است ، جیمز کامرون که شکست بزرگ با ترمیناتور فیلم و بیگانگاندر زمان ترک در مرد عنکبوتی در اوایل 1990s. خود را از پیش نویس نوشته شده با دیگر همکاران سرریز با ایده های نه تنها الکترو Sandman و دکتر اختاپوس اما risque عناصر مانند مری جین و پیتر پارکر بر روی پل بروکلین. لئوناردو دی کاپریو در نظر گرفته شد برای مرد عنکبوتی و آرنولد شوارتزنگر بود رفتن به بازی گلف.

هر چند که اسکریپت می تواند به صورت آنلاین آن را هرگز فیلم برداری به دلیل شرکت که قرار بود به تولید آن Carloco رفت و ورشکسته. در نهایت حقوق مربوط به شخصیت تصویب به سونی که تولید می شود بسیار موفق سری از فیلم شروع و در سال 2002. در حال حاضر سونی سهام این شخصیت با استودیو مارول ساخته شده است که بازگشت به خانه و دور از خانه.

تام هلند می خواهد برای مبارزه با دایناسورها

یکی از my faves – مرد عنکبوتی سوار بر دایناسور! #marvel #jurassicavenger pic.twitter.com/MjuiwCarQU

— بلیندا خسته کننده (@BelindaBoring) ژوئیه 3 2019

اگر زمان مرد عنکبوتی نیز استودیو رئیس او می شود تیر اندازی شبکه های در ماقبل تاریخ مارمولک. Movieweb به نقل از مصاحبه ای است که در آن هلند گفت:

وجود دارد یک مرد عنکبوتی کمیک که در آن او مبارزه Ock فیلم کارگردان تهیه کننده در یک هواپیما خصوصی و او می افتد از این هواپیما را به یک جنگل و پس از آن وجود دارد دایناسورها در جنگل ، که چیزی است که جیمز کامرون Spider-Man خواهد بود در مورد. او نوشت: یک مرد عنکبوتی اسکریپت و آن را در مورد مرد عنکبوتی مبارزه با دایناسورها من فکر می کنم. این می تواند مانند پارک ژوراسیک: Spider-Man بیداری یا چیزی شبیه به آن.

Movieweb تلاش برای پیدا کردن کمیک که هلند اشاره شده اما نمی پیدا کردن یک بازی دقیق است. نزدیک ترین آنها می آیند تا با شد Marvel Team-Up #20 که می بیند مرد عنکبوتی تیم با پلنگ سیاه به مبارزه Stegron دایناسور ، پلنگ سیاه 2, هر کسی ؟

چرا دایناسورها احتمالا اتفاق نخواهد افتاد

@GraceRandolph Jon Watts اخیرا گفت که او می خواهم Kraven شکارچی به عنوان تبه کار از 3 مرد عنکبوتی. کوین فیگ به تازگی گفت که عشق به آن کیانو ریوز در طیف. در اینجا چیزی است که من پیشنهاد می کنم: کیانو ریوز به عنوان Kraven شکارچی. pic.twitter.com/KU639z36SU

— High_Aspects (@AspectsHigh) جولای 11, 2019

این ایده ممکن است طرفداران فریاد: "خفه شو و به من پول!" متاسفانه بعید است برای یک چند به دلایل مختلف. مرد عنکبوتی مدیر جون وات و مارول رئیس جمهور کوین فیگ گفته اند که آنها می خواهند برای نشان دادن Spider-Man با خائنانی ما در حال حاضر در فیلم دیده می شود. در حالی که لزوما مانع دایناسورها, این امر مانع از دکتر هشت پا.

و در حالی که مرد عنکبوتی به طور خاص مبارزه یک دایناسور در فیلم او مبارزه با مارمولک در مرد عنکبوتی شگفت انگیزبرای اولین بار از اندرو گارفیلد دو فیلم. با وجود Rhys Ifans' بهترین تلاش های که تفسیر مارمولک شده است به خوبی به یاد داشت.

بهترین حدس برای سوم مارول/Sony فیلم تبه کار است Kraven شکارچی های بزرگ-بازی علاقه مندان که می خواهد به جمع آوری مرد عنکبوتی. او احتمالا نمی تواند بالاتر از کیسه یک دایناسور ، او ممکن است مناسب به جهان گمشده: پارک ژوراسیک.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..