مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت فایل های قوانین و مقررات است که همه به جز پایان دادن پناهندگی به غیر مهاجران مکزیکی

  • by Rebekah Entralg , Aug 14, 2019
  • 120

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شده توافق نهایی قانون فدرال ثبت نام دوشنبه بیشتر است که به طور موثر به پایان می رسد پناهندگی برای حمایت از مهاجران آمریکای مرکزی. تحت حکومت مهاجران — از جمله افراد زیر سن قانونی بدون همراه — که سفر از طریق مکزیک بدون استفاده برای محافظت در "امن کشور سوم" فاقد شرایط لازم برای پناهندگی در ایالات متحده است.

اکثر افرادی که ادعای پناهندگی در مرز ایالات متحده و مکزیک از کشورهای آمریکای مرکزی در شمال مثلث منطقه از جمله گواتمالا و السالوادور و هندوراس. مهاجران از این کشورها به طور معمول فرار باند سیاسی و خشونت در حال سفر با پای پیاده و یا اتوبوس از طریق مکزیک است که تنها راه مناسب آنها می توانید دریافت پناهندگی حمایت در ایالات متحده است.

"آن را به پایان پناهندگی مرکزی آمریکایی" تو Jaddou سابق مشاور رئیس برای ما خدمات مهاجرت و شهروندی گفت Buzzfeed ماه گذشته زمانی که حکومت در دست بررسی است. آن را فقط به مرکزی آمریکایی ها خواهد شد که تحت تاثیر این قانون جدید پس از بیش از حد خواهد شد هزاران نفر از مهاجران از کوبا و ونزوئلا و کشورهای آفریقا که درخواست پناهندگی در مرز ایالات متحده و مکزیک.

در بیانیه ای از آمریکا دادستان کل لایحه بر دولت ادعا می کند این قانون لازم است به دلیل طاقت فرسا "بار همراه با دستگیری و پردازش صدها نفر از هزاران نفر از بیگانگان در امتداد مرز جنوبی."

"این قانون را کاهش فروم خرید اقتصادی مهاجران و کسانی که به دنبال بهره برداری ما پناهندگی سیستم برای به دست آوردن ورود به ایالات متحده — در حالی که اطمینان حاصل کرد که هیچ کس خارج از ایالات متحده که احتمال بیشتری نسبت به شکنجه و یا آزار و اذیت حساب محافظت زمین" Barr افزود: تکرار یک محبوب است اما ناقص خط فکر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که شدیدتر سیاست های مهاجرتی در مرز لازم برای خدمت به عنوان یک بازدارنده.

وجود دارد استثنا برای این قانون است که اجازه می دهد برای مهاجران به درخواست دیگر حمایت در ایالات متحده تحت قانون مهاجرت و ملیت. این شامل "قربانی[s] از یک فرم شدید قاچاق انسان" تحت کنوانسیون ضد شکنجه, اما کسانی که حمایت بیشتری هستند به طور موقت و سخت تر برای به دست آوردن. وجود دارد همچنین معافیت برای کسانی که به دنبال حفاظت در یک کشور سوم اما محروم بودند و همچنین هر کسی که سفر از طریق یک کشور است که بخش عمده معاهده بین المللی در درمان کرد.

قانون ایالات متحده agonizingly مبهم در آنچه "امن" در واقع به معنی. قوانین و مقررات جدید تنها می گوید یک کشور امن است "به موجب دو جانبه و یا چند جانبه قرارداد." در حال حاضر تنها در ایالات متحده به یک کشور ثالث توافق با کانادا است. مکزیک و ایالات متحده را به اتهام زده اند تا مشابه اما هیچ چیز تعیین شده است در سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای ورود به یک کشور امن سوم توافق با گواتمالا اما تلاش برای تحکیم معامله متوقف شده بیش از آخر هفته بدون تایید کنگره گواتمالا. که گواتمالا خواهد وارد یک "کشور امن سوم" توافق با ایالات متحده در وهله اول این است که تقریبا خنده دار, با توجه به فرار هزاران نفر در این کشور هر سال با استناد به فقط چگونه سازمان ملل متحدامن است برای آنها را به باقی می ماند. برای بسیاری از مهاجران ترک در شمال مثلث کشور در آن است تحت اللفظی زندگی یا مرگ وضعیت.

قانون جدید را تحت تاثیر قرار هزاران نفر از پناهجویان که در زیر نامه ای از قانون و انجام دقیقا همان چیزی است که دولت خواسته است از آنها می تواند ادعای خود را تکذیب کرد. دولت تصمیم به "متر" و یا محدود کردن تعداد مهاجران خام در مرز هر روز مجبور است مردم را به صبر در مکزیک برای ماه در یک زمان. این پناهجویان که تصمیم به عبور از ميان بنادر از ورود و صبر خود را به نام به نام به احتمال زیاد خواهد شد آنهایی که بلافاصله تحت تاثیر این قانون جدید.

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به اجرای ممنوعیت پناهندگی. در سال 2018 در پاسخ به آمریکای مرکزی مهاجر کاروان دولت اقدام به صدور یک بار در پناهندگی برای افرادی که بین بنادر از ورود در مقابل مستقیم به ایالات متحده پناه قانون است. که پناهندگی بان زده بود توسط دادگاه در ماه نوامبر و قبل از آن به اثر رفت. این پناهندگی بان 2.0 است که انتظار می رود به طور مشابه به چالش کشیده است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا به طور یک جانبه معکوس در کشور ما قانونی و تعهد اخلاقی برای محافظت از کسانی که در حال فرار از خطر" اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای گفت. "این قانون جدید که آشکارا غیر قانونی است و ما شکایت خواهد کرد به سرعت."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..