کیانو ریوز: در خط بعدی برای 'جیمز باند'?

همه ما می دانیم Daniel Craig انجام بازی James Bond حتی اگر برخی ممکن است تماس بگیرید سن تعصب فقط به خاطر اینکه او را به عنوان براکت سن راجر مور و شون کانری بودند که بازی در این نقش در سال بعد خود را.

در حالی که برخی هنوز فکر می کنم کریگ کامل باند, این بازیگر می گوید خود او ممکن است ادامه خواهد داد چرا که آنها سرگرم کننده دیگر.

هر چند ما در حال حاضر می دانیم Lashana لینچ به طور رسمی در خط بعدی به تصویر بکشد 007, یک روز او مانند کریگ بازنشسته خواهد شد از نقش. شخص دیگری است که باید به گام در.

وارد کیانو ریوز به عنوان یک امکان و همچنین به عنوان یکی از محترم ترین افراد در هالیوود در حال حاضر. با دلاوری هایش به عنوان John Wick ما در حال شروع به دیدن شایعات دید در مورد ریوز ساخت باند خوب.

با وجود بسیاری هنوز هم مایل ادریس البا به عنوان بعدی 007, استخدام ریوز را به شکستن برخی از جدی سینمایی سنت.

هالیوود می خواهد ریوز برای همه چیز در حال حاضر

Keanu Reeves: Next In Line for ‘James Bond’? - The Reports کیانو ریوز | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

اگر شما نورد خود را چشم در چشم انداز ریوز در نظر گرفته شده برای جیمز باند یک روز ما لزوما سرزنش شما. شایعات در همه جا در مورد هالیوود مایل ریوز برای هر احتمالی فیلم ملک از جمله طیف.

او باید به نوبه خود به بیش از یک نفر مسئولیت رسیدگی به تمام این پروژه ها اگر او نمی تواند به آنها می گویند هیچ. سپس دوباره او را اثبات او می تواند تقریبا هر چیزی تشکر به نمایش در بسیاری از فیلم های جدید و جریان پروژه ها معمولا بیشتر از فراموش نشدنی.

وجود دارد بسیاری از رسانه های اجتماعی پچ پچ از تمدید کیانو طرفداران که می خواهند به دیدن ریوز به انگلیسی دو عامل. برخی از کسانی که طرفداران حتی شروع یک Facebook صفحه برای نشان دادن حمایت خود را و یک پرچم موج به حق رای دادن را تولید می کند.

باید چنین چیزی اتفاق می افتد, آن را به شکستن برخی از جیمز باند سنت های تیم تولید است و همیشه می گفت نمی تواند شکسته شود.

خواهد ریوز به عنوان باند بریتانیایی یا آمریکایی ؟

من فقط تماشا John Wick و اگر کیانو ریوز نیست بازی بعدی مدرن و روز James Bond من انجام می شود

— China Anne McClain (@chinamcclain) فوریه 1, 2015

بر اساس سابقه از کسانی که استخدام به بازی James Bond همه آنها باید بومی انگلستان به واجد شرایط. این شرط برگزار شد برای تقریبا 60 سال حتی اگر ما می دانیم که فیلم قوانین به معنای شکستن در زمان ما زندگی می کنند.

خواهد ریوز باید برای به دست آوردن یک لهجه انگلیسی? کسانی از شما که می دانید ریوز' حرفه ای و به اندازه کافی می دانم که بسیاری از فکر او بگیرد او لهجه انگلیسی در سال 1992 فیلم دراکولای برام استوکر.

بله ریوز بود و هنوز هم در حال رشد به عنوان یک بازیگر پس از آن. هنوز, آن را سخت به انکار آن غیر عمدی بود, خنده دار, شنوایی, او سعی کنید به او را دفن کالیفرنیا لهجه.

در یک سناریو که در آن او می خواهم بازی پیوند آنها تقریبا می خواهم که به او آمریکا را جبران کند مگر اینکه او می تواند به دست آوردن بهتر لهجه انگلیسی از طریق جدی عمل.

He هم می خواهم به یک باند با وجود به دنبال 20 سال جوانتر

دانیل کریگ 'جیمز باند' در مقابل کیانو ریوز' 'John Wick'.
چه کسی برنده می شود ؟

— جفری میلر (@primalpoly) 17 ژوئن 2018

اجازه دهید به یاد داشته باشید ریوز در حال حاضر 54 ساله است. هر سناریو که در آن او می خواهم احتمالا زمین نقش جیمز باند را به معنای انتظار بیش از چند سال به یک فیلم ساخته شده است. او می تواند خود را در اواخر 50s در هنگام شروع.

با این وجود ریوز هنوز هم می تواند به راحتی عبور برای کسی که در 30s. شاید او می خواهم قادر به قانع کننده به عنوان یک 30-چیزی باند که فقط اتفاق می افتد به یک آمریکایی-انگلیسی مهاجرت.

حفظ این قاب از ذهن به اعتبار بیشتر به کیانو تبدیل شدن به باند. از سوی دیگر خود را در John Wick حق رای دادن است که در حال حاضر آمریکا اوراق قرضه خود را در راه های بسیاری از جمله مصرف در حد دفتر جعبه. آن هم فقط به عنوان ریگ به عنوان باند جدید, فیلم, به علاوه اینکه تقریبا autobiographic به ریوز خود غم انگیز زندگی است.

شاید شما می توانید استدلال می کنند ریوز باید با چوب که مگر این طیف می آید دعوت می کند و او را در گیر مارول جهان را به خود 60s.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..