'زنان خانه دار واقعی از پوتوماک" فصل 4 قسمت 10: خانمها باید به یک مرحله نهایی مسابقات در Hoedown'

در زنان خانه دار واقعی از پوتوماک فصل 4 قسمت 10, Candiace دیلرد شروع به درک کنند که او رفتار دوستان و شوهر همان راه مادر خود رفتار او در استدلال. همچنین Monique ساموئلز بستری اشلی داربی و دیلرد که او با آن موافق نیست درمان داربی در مهمانی شام. علاوه بر این, خانم ها واکنش نشان می دهند به اخبار از مایکل داربی را مورد تجاوز جنسی. و در نهایت داربی / دیلرد معضل به سر آمد و در کتی Rost را hoedown. نگه داشتن خواندن برای کسب اطلاعات بیشتر!

‘Real Housewives of Potomac’ Season 4 Episode 10: The Ladies Have a ‘Showdown at the Hoedown’ - The Reports کارن Huger, اشلی Boalch داربی Candiace دیلرد Bassett, سکس برایانت Monique ساموئلز و رابین دیکسون | برایان Stukes/گتی ایماژ

Candiace دیلرد پاسخ مانند مادر خود را در اختلافات

در آخرین قسمت از زنان خانه دار واقعی از Potomac, دیلرد گرفت و مادر او را برای درمان او به کار خود در ارتباط است. دیلرد نا امید با مامان چرا که او احساس می کند او به طور مداوم وقفه او هنگامی که او با قبول نمی کند چیزی دیلرد گفت. علاوه بر این او صاف کردن رد هر گونه تخلف و به ندرت می پذیرد گناه.

مرسی...Candace Monique دادن به شما بهترین مشاوره را در اینجا. نگاهی انتقاد در راه مثبت. او دقیقا مانند مادر گرفتن دفاعی و عصبانی است. #RHOP

— برنز الهه (@jojo_nelly) 15 ژوئیه 2019

زمانی که ساموئلز قبلا آورده چگونه دیلرد اعمال مانند مادر دیلرد ناراحت شدم و راه می رفت. او همان چیزی که در فصل 4 قسمت 10 با شوهرش کریس باست. او به دنبال او را به ماشین خود را و سعی کردم به توضیح دهد که چرا او احساس می کند مانند دیلرد پاسخ مانند مادر خود را. اما او حاضر به گوش دادن به او را نگه داشته و قطع و ادعا کرد او فرضیه نادرست بود.

'RHOP' خانم ها واکنش نشان می دهند به مایکل داربی را مورد تجاوز جنسی

هنگامی که اخبار از مایکل داربی را برای حمله زمینی به طرح دعوی در دادگاه شکست, سکس برایانت به نام رابین دیکسون ساموئلز Facetimed دیلرد و کسی فرستاده کارن Huger یک پیام به صورت متن. نشان می دهد همچنین پخش فیلم از وندی ویلیامز و دیگر رسانه های خبری گزارش مورد. به گفته یک تصویربردار است که تحت پیگرد داربی برای اتوبوس ته قنداق تفنگ خود را. ساموئلز گفت دیلرد این اتفاق همان روز به عنوان رنگین کمان و که پرونده کیفری است و نه مدنی. دیلرد تنها یک چیز برای گفتن در اعترافی: "من به شما گفته."

مونیک گفت: مایکل به اندازه کافی به این دوربین انسانهای پدر بزرگ!!! #RHOP pic.twitter.com/Liagfz1zhL

— من نمی توانم طبخ اما من سعی می کنم (@srsly99) 15 ژوئیه 2019

برایانت پس از آن به نام اشلی داربی به مطمئن شوید که او خوب انجام می دهند. داربی بود که خرید با Rost در آن زمان در عمل مانند او نمی دانم چه برایانت در مورد صحبت شد. سپس او با آرامش گفت برایانت یک قاضی در حال حاضر انداخت مورد و همه چیز خوب است. اما در داربی را اعترافی او اعتراف کرد, او نمی دانست که تمام جزئیات می یابد اما وضعیت "نگران کننده است."

خانم ها باید یک مرحله نهایی مسابقات در hoedown

Rost دعوت از زنان خانه دار واقعی از پوتوماک برای hoedown در مزرعه در فصل 4 قسمت 10. داربی و برایانت سوار با هم و از او عذرخواهی کرد برای تحریک مبارزه در دیلرد خانه. حتی اگر داربی می کند و تشخیص دهد که برایانت آن را آورده, او هنوز هم می گذارد و سرزنش در دیکسون که می گفت: هیچ چیز.

اگر چه دیکسون نیست به طور کامل به اعتقاد او اشتباه بود برایانت بود یا نه

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..