1 چیزی که کمک به جاستین بیبر را از طریق 2019

این یک سال سختی برای جاستین بیبر. او در رویارویی با مسائل بهداشت روانی feuded با دوستان مواجه انتقاد گسترده به اتهام لب همگام سازی در کوچلا ،

در سراسر یو پی اس و فراز زندگی, همسرش, Hailey بیبر شده توسط سمت خود تشویق او در حمایت از او به کمال است. یک منبع نزدیک به "عشق خود" خواننده گفت: مردم در جولای 8 است که او در واقع تنها چیزی است که بدست او از طریق این rocky دوره است.

The 1 Thing Helping Justin Bieber Get Through 2019 - The Reports جاستین بیبر | استوارت فرانکلین/گتی ایماژ

او زندگی خود را تغییر

نظرات درست پس از جفت جشن اولین سالگرد نامزدی. خواننده پیشنهادی برای این مدل در باهاما در تاریخ 7 ژوئیه 2018 (شکستن قلب Beliebers بیش از همه اما این داستان برای یک روز دیگر). "این بسیار ویژه برای جاستین پیشنهاد می شود. او تا مطمئن شوید که هایلی است" خودی توضیح داد.

آنها مخفیانه گره خورده است گره فقط دو ماه بعد در یک دادگاه در نیویورک است. این منبع گفت بیبر "حتی شادتر است که آنها ازدواج کردم تا به سرعت بیش از حد." آنها اضافه شده, "او نمی تواند تصور کنید زندگی بدون هایلی. او احساس می کند مانند او نمی خواهد که آن را از طریق این سال بدون [او را]."

همچنین بیبر دوست داشتن زندگی زناشویی. "آنها هنوز هم مانند عمل تازه ازدواج کرده" این منبع ادامه داد. "جاستین همواره شگفتی Hailey با هدیه. او همیشه جوشان در مورد چه شوهر او است."

هایلی پرداخت ادای احترام به سالگرد خود را در Instagram, نوشته,, "زندگی زیبا تر [در هر روز] چون شما در قلب من متعلق به شما برای همیشه."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..