این 1 از دوستان نزدیک شاهزاده خانم دیانا 'غارتی' او اختلال خوردن

به پرنسس دایانا بی عیب و نقص بود. او همسر سابق پرنس چارلز برای آنها عادی بود چیزی جز احترام. اما او رو به یک نبرد آن را سخت به تصور کنید. پس از شاهزاده خانم تصویب جزئیات در مورد زندگی او به آرامی شروع به آشکار شدن — از جمله خود سخت نبرد با پرخوری. و او نزدیک ترین دوست است پس از اعتراف کرد که او به مشکل به جای کمک به او در غلبه بر آن است.

This 1 Close Friend of Princess Diana’s ‘Aided and Abetted’ Her Eating Disorder - The Reports پرنسس دایانا | تیم گراهام عکس کتابخانه از طریق گتی ایماژ

پرنسس دایانا همواره یکی از مکان های مورد علاقه royals

زمانی که پرنسس دایانا ازدواج پرنس چارلز مردم هیجان زده برای دیدن کسی که خیلی درجه یک و جلا ورود به خانواده سلطنتی. او مسلما قابل توجه ترین لباس عروسی در رویال, تاریخچه کامل با شکستن رکورد 25-پا قطار. همچنين بين او و پرنس چارلز نیست و در همه آنچه در آن به نظر می رسید. او مخفیانه از داشتن رابطه با او عشق واقعی, Camilla پارکر بولز در حالی که ازدواج به دیانا و او در نهایت آموخته از زنا. او همچنین با انتقاد دیانا بدن در یک نقطه است که سوار خود را به تبدیل شدن به bulimic.

پرنسس دایانا با تلاش پرخوری برای سال

اختلال در غذا خوردن است هرگز آسان است و آن چیزی است که می تواند خاموش کردن زمانی که یکی می خواهد. دیانا شروع به جدی سلامت روانی مبارزات و پرخوری شروع به تبدیل شدن به یک مسئله مهم برای او. حتی قبل از ازدواج پرنس چارلز دیانا کاهش یافته است چند لباس اندازه از زمان او نصب شده بود به او شب به وقت او بحباله نکاح در اوردن. آن ساخته شده آن را بسیار دشوار را برای او به جا در لباس و او بنا به گزارش ها تا به حال به پوشیدن زیر لباس است که می تواند پس از آن بود دوخته شده به لباس آن را به جا بهتر است. پرخوری متشکل از خوردن شراب خواری و سپس پاکسازی که در آن افراد خود را بیمار.

او butler, Paul Burrell, 'غارتی' او اختلال

هر چند هیچ کس نمی خواست به دیدن دیانا رنج می برند یکی از دوستان نزدیک او او را دوست داشت تا آنجا که او را "انجام داده اند هر چیزی" برای او. او سابق butler, Paul Burrell, یکی از دیانا بهترین دوستان است در سخت ترین زمان است. در یک فیلم مستند به نام "در درمان: Paul Burrell," بارل اعتراف کرد که او اغلب با کمک دیانا ادامه اختلال به جای اینکه به او کمک کرد تا آن را متوقف کند. "من مرتب از غارتی که گمان می کنم در بسیاری از راه" او گفت: در این مستند. "من می خواهم آماده سازی اتاق برای او به مطمئن شوید که او راحت بود. مطمئن شوید که وجود دارد یک توده ای از حوله... من در انجام وظیفه. من انجام داده اند چیزی برای دیانا."

This 1 Close Friend of Princess Diana’s ‘Aided and Abetted’ Her Eating Disorder - The Reports پرنسس دایانا با butler, Paul Burrell | آنتونی جونز/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

او بنا به گزارش چپ بارل بخش زیادی از املاک خود

اگر چه بارل را در کمک به دیانا اختلال در غذا خوردن است که مرزی نگران کننده این دو تا به حال یک رابطه بسیار نزدیک و او ادعا می کند او را از عشق به او. هنگامی که دایانا کشته در یک تصادف غم انگیز در سال 1997 او به سمت چپ اکثریت املاک او به او دو پسر و دیگر اعضای خانواده. او همچنین در سمت چپ یک بخش خوب به بارل که نشان می دهد بی پایان عشق او تا به حال برای او و او قدردانی خود را برای دوستی قوی. برای سال های بسیاری از او به نزدیک ترین دوست او بود.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..