غلاف زندگی هزینه های وای 1200 $در هر ماه در کالیفرنیا

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 15

به عنوان یک مسکن قیمت متجاوزین در سواحل غرب یک سبک جدید از زندگی است که به یاد millennials خود را در کالج خوابگاه روز است springing تا در شهرستانها در سراسر کالیفرنیا.

Pod Life Costs Millennials $1,200 Per Month In California   - The Reports

به نام PodShare آن را یک محصول جانبی از حباب مسکن و خارج از کنترل اجاره ارائه می دهد تخت تختخواب سفری برای 1200 دلار در هر ماه.

Pod Life Costs Millennials $1,200 Per Month In California   - The Reports

یک PodShare عضویت اجازه می دهد وای به خواب در هر یک از 220 تخت در شش مکان در سراسر لس آنجلس و سان فرانسیسکو. با تعهدات و سپرده, تخت, قفل, WiFi, شخصی, تلویزیون, و یک فضای جمعی گنجانده شده است. مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند آوکادو حبوبات و رامش و لوازم آرایش مانند خمیر و کاغذ توالت نیز گنجانده شده در تخت نرخ.

PodShare یک co-زندگی در فضا که در آن مستاجر پرداخت 1200 $در ماه برای اجاره یک "pod" یا بستر تختخواب سفری در یکی از آن سان فرانسیسکو یا لس آنجلس مکان https://t.co/xnTJ5xONzh pic.twitter.com/ANeKPghTnh

— سی ان ان بین المللی (@cnni) 5 جولای 2019

استفان جانسون 27-year-old tech کارآفرین سی ان ان گفت که اجاره بالا برای کوچک سن فرانسیسکن آپارتمان پوچ است.

"من تا به حال یک میکرو استودیو بود که $1,750 در هر ماه گفت:" جانسون. "آن کمتر از 200 متر مربع است. این است که در واقع یک لوکس و هزینه های کمتر از جایی که من زندگی می کردند یک زن و شوهر از بلوک های پایین خیابان."

او شده است در یک PodShare برای تقریبا یک سال و نیم و با استفاده از فضا برای کار کردن است.

"من فکر می کنم هر کسی که ماندن در ترتیبات مانند این است که فقط زود به یک شکل جدید از مسکن" جانسون گفت. "وجود دارد بسیاری از انواع مختلف ترتیبات زندگی و من فکر می کنم این فقط یکی از گزینه های در دسترس برای همه در آینده است."

یکی دیگر از هزاره زندگی غلاف زندگی یک دختر 23 ساله مهندس نرم افزار Rayyan زاهد گفت: سی ان ان او داد تا حریم خصوصی برای ارزان تر گزینه های زندگی.

"آنچه مهم است این است که اگر من در جای مناسب و احاطه شده توسط حق مردم است و اگر آن را کارآمد است," او گفت:.

Elvina بک, 34 تاسیس این شرکت چند سال پس از سقوط مالی سال 2008 با سی ان ان گفت این یک راه حل کامل برای millennials. بک گفت که او قصد دارد به مقیاس خوابگاه به سبک مسکن در سراسر کشور است.

Pod Life Costs Millennials $1,200 Per Month In California   - The Reports

بک ماموریت برای PodShare جهانی است: "هدف این است که برای توانمند سازی این شهروند جهانی و زندگی در هر نقطه در سراسر جهان برای یک قیمت ماهانه. A $1000 در ماه [عضویت] شما باید یک فرصت برای زندگی از اینجا به تایوان بازگشت به بوستون. شما پوشش پرواز می کنیم و پوشش مسکن. این همه گنجانده شده است."

Pod Life Costs Millennials $1,200 Per Month In California   - The Reports

ساکنان باید پایبند به قوانین خانه یکی بودن که چراغ بیرون رفتن در ساعت 10 هر شب و بدون مهمان مجاز در داخل.

"شما نمی توانید دعوت دوستان بیش از" بک با سی ان ان گفت. "با عرض پوزش فقط ایجاد امکانات جدید در اینجا."

این زندگی جدید آرایش فقط شواهد بیشتری است که استاندارد زندگی را برای millennials سقوط کرده است. وقتی که بعد از رکود اقتصادی اعتصاب, انتظار, خوابگاه, سبک زندگی شکوفا در سراسر کشور می تواند به نام Hooverville Trumpville.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..