'زهر 2': تام هاردی است که در هیئت مدیره

مرد عنکبوتی خود را نه تنها Spider-Man با شخصیت که در حال رفتن به عاقبت. او dark nemesis و ضدقهرمان زهر خود را دریافت کنید دوم فیلم بیش از حد.

به عنوان است که اغلب مورد آن را چون زهر را حتی بهتر در خارج از کشور از آن را در اینجا. در حالی که فروش قوی اما نه دیدنی $214 میلیون نفر در این کشور از آن ساخته شده $641 میلیون در خارج از کشور. بنابراین آیا یا نه ایالات متحده آمریکا واقعا می خواهد زهر عاقبت آن را به یکی.

و بله, تام هاردی امضا برای عاقبت است که خبر خوبی برای طرفداران و غیر طرفداران این فیلم چون حتی افرادی که نمی خواهم فیلم موافقت کرد که هاردی بود که بهترین چیز در آن است.

‘Venom 2’: Tom Hardy Is on Board - The Reports تام هاردی | Albert L. ارتگا/گتی ایماژ

هنگامی که 'زهر 2' میاد بیرون ؟

با توجه به IMDB, زهر 2 می رود که از اکتبر 2 سال آینده که به نظر می رسد کمی تعجب آور با توجه به اینکه مدیر نشده است, انتخاب نشده است. تنها جزئیات در مورد عاقبت IMDb لیست هستند که هاردی است که در آن Kelly Marcel نوشت که اولین فیلم را نیز بنویسید این عاقبت.

که در آن است. دیگر بازیگران ذکر شده است در همه – نه میشل ویلیامز و وودی هارلسون که ظهور در اعتبار ترتیب از اولین فیلم ظاهرا به معرفی تبه کار برای عاقبت است.

اما اگر این فیلم در حال رفتن به بیرون می آیند در 15 ماه سونی بهتر بود حرکت سریع. آیا می شود جای تعجب نیست اگر که تاریخ عرضه می شود تحت فشار قرار دادند.

اما تولید امی پاسکال را تایید می کنند که هاردی خواهد بازگشت "بی نقص بازی که شخصیت به عنوان هیچ کس دیگری نمی تواند." که ممکن است به نظر می رسد تعجب آور با توجه به اینکه این بازیگر معمولا gravitates بیشتر به سمت indie در, کرایه مانند لاک و یاغی و کمتر به سمت استودیو های بزرگ, فیلم, اگر چه او به نظر می رسد در شوالیه تاریکی افزایش می یابد و مکس دیوانه خشم جاده.

اما مدیران آن فیلم, کریستوفر نولان و جورج میلر باید قوی تر شهرت از زهر مدیر Ruben Fleischer که تنها ضربه بزرگ شده است Zombieland.

بسیاری از منتقدان فکر 'زهر' متوسط بود

آیا من به تماشای یکی دیگر از متوسط تام هاردی فیلم یا من rewatch زهر برای میلیون ؟

— مگی (@ArcadianMaggie) ژوئیه 3 2019

منتقدان نمی کنم خیلی از زهردادن به آن ضعیف 29 درصد نمره در گوجه فرنگی فاسد است. بحرانی اجماع در این سایت آمده است:"زهر's first مستقل فیلم معلوم می شود مانند شخصیت های کمیک در تمام راه اشتباه – هرج و مرج پر سر و صدا و نومیدانه در نیاز به تقویت دلبستگی به مرد عنکبوتی."

برخی از منتقدان که دوست ندارم فیلم هنوز پیدا ستایش برای هاردی که حداقل تلاش را به چیزی جالب برای نقش سرب است. در علاوه بر این به بازی نگار ادی براک هاردی هم زهر صدای بازی در هر دو نیمه از جکیل و هاید به سبک شخصیت. اما حتی هاردی مهارت تنها می تواند متوسط فیلم ابرقهرمان تا کنون.

"این امر می تواند خوب به می گویند که هاردی یک بازیگر خوب است و در واقع فرصت داده شده به عمل می کنند. اما او در واقع فقط یک Looney-Tunes کیسه بوکس" گفت: Stephen گرت کتاب

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..