هفته کوسه 2019: Josh Duhamel, به اسکریپت Discovery Channel فیلم

در اطراف ماه ژوئن یا جولای در هر تابستان مردم شروع به پرسیدن "هی وقتی کوسه هفته؟" Discovery Channel رها محبوب خود در اقیانوس وحش سری در یکشنبه, جولای 28 و شبکه است که راجع با قابلیت فیلم این سال.

هفته کوسه همواره قرعه کشی بزرگ با آن آموزشی پرماجرا از لبه صندلی خود را برنامه نویسی که درگیر بینندگان در تمام سنین است. به نظر می رسد مانند هر کس دوست دارد برای دریافت در در هفته کوسه سرگرم کننده و شما می توانید پیدا کردن کوسه با مضمون Dairy Queen, اسنک کوسه با مضمون کشتی و در گذشته Sharknado فیلم. مردم آن را دوست دارم. برای نگه داشتن چیزهای تازه, Discovery Channel استخدام Josh Duhamel برای آن نوشته فیلم واژگون: خون در آب. که هیجان زده ؟

Shark Week 2019: Josh Duhamel to Star in Scripted Discovery Channel Movie - The Reports Josh Duhamel | گتی ایماژ/Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی

خون در آب است یک داستان ترسناک از زنده ماندن است که ریشه در حوادث واقعی زندگی. یک قایق بادبانی سفر به فلوریدا تبدیل مرگبار برای یک, گروه از دوستان و کاپیتان قایق هنگامی که طوفانی آب باعث قایق واژگون شدن. کشف کانال را شرح فيلم آمده است:

"بر اساس دلخراش داستان واقعی از یک ماه اکتبر 1982 کوسه روبرو می شوند. پس از یک قایق بادبانی عازم فلوریدا در پی غرق شدن کشتی در طول یک طوفان غیر منتظره آن خدمه است از چپ به رانش به صورت روز در آب سرد اقیانوس اطلس که در آن آنها طعمه تبدیل به یک گروه از کوسه ببر. با امید نجات رو به کاهش خدمه باید همه چیز را در قدرت خود را برای زنده ماندن به عنوان کوسه ها همچنان به شکار آنها را."

هر چند آن را نه تایید شده است این فیلم به معنای بازگویی داستان از دبورا پوسته پوسته شدن Kiley یکی از دو بازماندگان از سفر مرگبار. در اکتبر 1982 او بادبان از مین به فلوریدا با چهار نفر دیگر هنگامی که یک طوفان باعث قایق غرق و رشته آنها را بر روی یک قایق. او به سی ان ان گفت دو نفر از مردان کاهش یافت و به آبهای مملو از کوسه پس از نوشیدن آب دریا و تبدیل شدن به توهم. یکی دیگر از زن مرده از زخم. Kiley هرگز تکان داد تروما.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..