'ماهی' فصل 7 قسمت 33: Nev Schulman به نام کسی ب**** * * * برای سرد بودن

در یکی از بهترین قسمت از گربه ماهی به تاریخ این تیم به رهبری به هاوایی برای مقابله با دو نفر از دوستان که "catfishing" Kaden. به عنوان گربه ماهی اول Kaden و آنلاین عاشق در حال حاضر ملاقات در یک سفر دریایی در 15 سال. این دو جوان عاشق پرندگان صحبت به طور مداوم به مدت چهار سال تا آدریانا تغییر شماره خود را و همه چیز عجیب و غریب است. همچنین به عنوان یک گربه ماهی اول معمولا آرام Nev Schulman در نهایت از دست می دهد و صبر خود را با یکی از meanest catfishes به تاریخ. آنچه اتفاق افتاده است در این قسمت? نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن!

‘Catfish’ Season 7 Episode 33: Nev Schulman Called Someone A B**** For Being Cold - The Reports Nev Schulman | جان Lamparski/WireImage

'ماهی' فصل 7 قسمت 33 Kaden و آدریانا

19-Kaden از Salt Lake City, Utah نوشت: به Nev در مورد یار, Adriana. او 19 ساله آنلاین عاشق زندگی در هاوایی و ملاقات آنها چهار سال قبل در یک سفر دریایی. آنها استفاده می شود به صحبت در Instagram هر روز و Facetimed چند بار. اما از چند ماه قبل از نوشتن به Nev او به او یک شماره متفاوت برای تماس با او این ادعا او تغییر آن پس از خرید یک گوشی جدید.

Kaden فقط در بر داشت خود را در یک پیچ خورده داستان عشق! #گربه ماهی pic.twitter.com/RF0xBhPk4O

— گربه ماهی (@CatfishMTV) جولای 11, 2019

پس از مختلف شماره تلفن او دیگر پاسخ تماس و تنها پیام های او را در اسنپ چت. در یک, عجیب و غریب, پیام, Adriana ارسال Kaden یک عکس از دوستان خود Alysha و خواست اگر او در بر داشت او جذاب است. او اعتراف کرد او نبود اما فکر می کردم که تعامل عجیب و غریب بود. Nev و Kamie هواپیما به سالت لیک سیتی برای دیدار با Kaden و شروع به تحقیق.

خدمه سر به هاوایی در 'ماهی' فصل 7 قسمت 33

آدریانا نیمه Instagram معروف با حدود 20 ، 000 پیروان. اکثر تصاویر خود را تنها از ویژگی های او. آنها در بر داشت یک دختر مریم, که, نظر در عکس های مختلف از آدریانا و مستقیم messaged او. مریم زد و گفت او با آدریانا اما او همکار هرگز ذکر Kaden. Nev سپس یک عکس از آدریانا با Alysha در Instagram و messaged Alysha. او نیز نامیده می شود و گفت که در حالی که او دوستان با کریه او نمی داند هر چیزی در مورد Kaden وضعیت.

Alysha: "چرا دروغ؟" @TheRealKamie: pic.twitter.com/3buIVnVS58

— گربه ماهی (@CatfishMTV) جولای 11, 2019

Alysha به نام بعد از آن روز و بطور غیر عادی و مرموز بستری او در صحبت کردن به Kaden چند ماه گذشته در آدریانا حساب. او گفت که او می خواست به خود به آن Catfish تیم نیازی به آمدن به هاوایی. اما Nev پاسخ داد که آنها نیاز به ملاقات به برگزاری Alysha و آدریانا پاسخگو باشد. Nev سپس نام جدید آدریانا شماره تلفن و مایکل او عکاس پاسخ داده به تلفن. زمانی که Nev شناسایی او تقریبا بلافاصله گذاشت.

در 'ماهی' فصل 7 قسمت 33, Nev Schulman تماس آدریانا ب****

برای اولین بار Catfish تیم به هاوایی رفت و به مقابله با خود دختر است. در طول چند روز اول هر دو دختران حاضر به پاسخ Nev تلفن تماس و متون. آنها او را به نام همکار مریم و او تایید کرد که آدریانا آثار بعد از آن روز. Nev, Kaden و Kamie رفت و به او و آدریانا unblinkingly "اعتراف" به این وضعیت است. او ادعا کرد Alysha دسترسی به او Instagram و دیدم Kaden در خوراک و فکر کردم که او زیبا است. بنابراین او messaged او بدون آدریانا دانش در ابتدا

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..