بوئینگ 737 Max رئیس بازنشستگی به عنوان AG بر Recuses خود را از بوئینگ پروب

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 15

یکی دیگر از شکست مفتضحانه در بزرگترین شرکت هواپیمایی حامل و این زمان آن است که عجیب یادآور شرایط اطراف ذوب یخ مکعب است که تسلا.

با بوئینگ یابو و محبوب ترین شرکت هواپیمایی - حداقل تا زمانی که به تازگی از آن پرده برداری می شود گاه به گاه هزینه-برش رانده منجر بالون پایه به طور نامحدود لحظات پس از نزدیک این شرکت گفت که رئیس آن 737 برنامه اریک Lindblad بود به طور غیر منتظره بازنشستگی پس از تنها یک سال در پست راه اندازی یک رهبری مختلط برای بالا یکی دیگر مشخصات پروژه: یک پیشنهاد میانی jetliner.

Boeing's 737 Max Chief Retiring As AG Barr Recuses Himself From Boeing Probe - The Reports

34 سال بوئینگ اجرایی در زمان شارژ از 737 برنامه و ساخت سایت در رنتون واشنگتن در سال گذشته به عنوان ایالات متحده planemaker تلاش با دیر تحویل موتور و سایر اجزاء. قبلا Lindblad overrsaw توسعه بوئینگ جدید 777X widebody در اورت. سلف خود, Scott Campbell, معاون رئیس جمهور و مدیر کل 737 برنامه و رنتون سایت رهبر بازنشسته در پایان سال پس از سه دهه در Boeing Commercial Airplanes.

با توجه به شرکت Lidnblad بازنشستگی نیست مربوط به بحران در شرکت بوئینگ پس از دو تا از آن حداکثر مدل سقوط کرد در ماه های اکتبر و مارس تحریک جهانی زمین است.

Lindblad, 57, "به اشتراک گذاشته شده با من تمایل خود را برای بازنشسته در سال گذشته و ما در حال حاضر شروع به سوار در یک متفکر و انتقال بدون درز طرح" کوین مک آلیستر اجرا می شود که این planemaker را 60 میلیارد دلار بخش تجاری گفت: در یک پیام به کارکنان پنج شنبه.

به عبارت دیگر فقط یک مرد که می خواست به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

در خود جای بوئینگ تک راهرو خواهد بود برنامه های اجرا شده توسط علامت جنکس که قبلا در راس همه جنبه های پیشنهادی هواپیما شناخته شده در بوئینگ به عنوان NMA جدید midmarket هواپیما.

در جدا اخبار دادستان کل ویلیام Barr گفت recuse خود را از DOJ تحقیق بوئینگ شرکت BA.N پس از دو 737 MAX سقوط هواپیما کشته 346 مردم سخنگوی Barr گفت: پنج شنبه. خبرگزاری بلومبرگ گزارش روز پنج شنبه که بر اتحاد recused خود را چون سابق خود شرکت حقوقی است که به نمایندگی از بوئینگ. رویترز و دیگر رسانه های گزارش شده در ماه مارس که دادستان فدرال با کمک اف بی آی شد و مورد نقد و توسعه 737 MAX jetliners. بوئینگ را بلافاصله commen

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..