کار, منشی, Alex Acosta ادعا می کند که او نمی تواند انجام داده اند بهتر است برای اپستین قربانیان

  • by Casey Quinlan , Aug 10, 2019
  • 12

کار, منشی, Alex Acosta اصرار داشت این هفته که او و دادستان او را تحت بهترین آنها می تواند در خدمت مردم بودند که مورد آزار جنسی توسط میلیاردر جفری اپستین به عنوان کودکان. اما دفاع از خود را نادیده می گیرد و هر دو واقعیت از آنچه امروز است, تجاوز جنسی, قربانیان چهره و نتایج حاصل از قاچاق جنسی پیگرد قانونی در آن زمان است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه Acosta در پاسخ به تماس برای استعفای خود را پس از اپستاین بازداشت. Acosta خدمت به عنوان دادستان فدرال در میامی در سال 2008 و نظارت یار معامله با توجه به اپستاین که در آن زمان مواجه شد ممکن است فدرال کیفرخواست برای بیماریهای حمله ده ها تن از دختران است. اپستین قربانیان نه گفت: در مورد درخواست ایران است که اجازه داده او را به اعتراف به گناه به کمتر شارژ و خدمت به 13 سال در زندان است.

Acosta نگهداری معامله شد بهترین گزینه با توجه به ریشه محیط های مختلف برای تجاوز جنسی بازماندگان در سال 2008 سیستم عدالت. وجود دارد مقدار زیادی از قربانی بشود و سپس به او گفت و او باور نمی قربانیان باید از طریق آن.

او حاضر چندین فرصت برای عذرخواهی از قربانیان به طور مستقیم. به بالا از آن خاموش Acosta نیز تشویق قربانیان تجاوز جنسی به جلو آمده و به نظر می رسید به سرزنش قربانیان خود را برای صحبت نمی کردن.

ضمنی در Acosta استدلال دو چیز است. اول Acosta معتقد است که با وجود ده ها تن از قربانیان که در این مورد وجود دارد به سادگی نبود شواهد کافی برای دادستان ها می شود که برخی از اپستاین را تا پایان یک مجرم جنسی ثبت شده و خدمت به هم پشت میله های زندان بدون معامله.

دوم Acosta به نظر نمی رسد به درک که آن را ممکن است برای دادستان به مبارزه سخت تر برای اپستین قربانیان بی میلی است و دقیقا به همین دلیل قربانیان دریغ به جلو آمده.

اپستاین در حال حاضر چهره جدید فدرال اتهامات عنوان شده برای این اتهام قاچاق جنسی کودکان در نیویورک و فلوریدا بین سال های 2002 و 2005 که با هم حمل 45 سال حبس.

در سال 2008 تقاضای معامله مجاز اپستاین برای جلوگیری از محاکمه فدرال برای بین المللی عملیات که در آن او آزار کودکان. او به جای مجرم در دادگاه دولت به دو اتهام فحشا است که در نهایت منجر به او را در خدمت تنها 13 ماه در پالم بیچ شهرستان زندان مقدار از آن را در کار آزاد است. علاوه بر این معامله به مصونیت به "هر گونه بالقوه co-توطئه گران" که در جنایات خود. در ماه فوریه یک قاضی فدرال حکم داد که دادستان فدرال شکست قانون تحت Acosta, زمانی که آنها مخفی توافق از بازماندگان اپستین سوء استفاده جنسی و انتقاد دادستان اجازه می دهد برای بازماندگان به این باور اف بی آی پرونده اپستین شد ادامه دارد.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونه او اصرار که دفتر خود را اشتباهی مربع با یک قاضی فدرال تصمیم به حکومت است که او را شکست قانون Acosta گفت: "من درک قاضی تا به حال یک نمایش متفاوت است."

وجود 36 قربانیان در زمان معامله شده بود. و این امکان وجود دارد که اگر قربانیان ترسیده بودند به شهادت در زمان Acosta را دادستان نقشی در آن ادعا Adam Horowitz, یک وکیل است که به نمایندگی از برخی از قربانیان. هوروویتس گفته است که قربانیان اغلب یادآور چقدر دفاع وکلا خواهد لایروبی تا جزئیات زندگی شخصی خود و پرسید: "آیا شما مطمئن شوید که شما می خواهید به انجام این کار؟'"

جولی K. Brown, the Miami Herald خبرنگار که شکست در تقاضای معامله در سال گذشته گفت: در سی ان ان روز چهارشنبه "او تا به حال 36 دختران که تمام گفته همان داستان است که شگفت انگیز است. من به تنها تعداد انگشت شماری از آنها و همه آنها گفت: چه MO [طرز عمل] بود."

وقتی پرسیده شد که روز شنبه که آیا او معتقد بود وجود شواهد کافی برای رفتن به دادگاه و چرا آنها تا به حال نمی رفت جلوتر با جدی تر اتهامات Acosta گفت: "وجود یک شکاف بزرگ بین شواهد کافی برای رفتن به دادگاه و شواهد کافی اعتماد به نفس در نتیجه آن دادگاه."

قربانیان گفت: هرالد آنها مطلع نمی شد در مورد درخواست معامله و اگر آنها به حال شده است که اعتراض در دادگاه است. Acosta, اما دفاع نه گفتن آنها به دلیل پولی جبران درگیر شد و دادستان گفته اعتقاد اپستاین استفاده خواهد کرد که برای بی اعتبار کردن قربانیان است. Acosta گفت این امر اجازه داده اپستاین "به بحث در دادگاه که شهادت خود را در معرض خطر بود."

او بارها و بارها با اشاره به یک محیط متفاوت برای قربانیان خشونت جنسی در سال 2008.

"یکی از پرسش های دشوار در این موارد چیزی است که ارزش یک تضمین گناه با ثبت نام در مقابل نورد تاس. و من می دانم که در سال 2019 به دنبال بازگشت در سال 2008 همه چیز ممکن است متفاوت باشد اما این حکم دادستان با ده ها سال تجربه," او گفت:.

Acosta خود در دفاع از اقدامات خود را باید اثبات که نه به اندازه کافی تغییر کرده است.

Acosta بارها و بارها منتقل سرزنش تقاضای معامله بر روی دیگران است. او سرزنش مقامات دولتی برای اپستاین مجاز به رفتن در کار آزادی که در آن اپستاین می تواند به دفتر او شش روز در هفته به مدت 12 ساعت در روز.

بری Krischer سابق بالا دادستان برای پالم بیچ شهرستان گفت: رسانه ها در بیانیه ای اعلام کرد "من می توانم قاطعانه دولت که آقای Acosta را خاطره ای از این موضوع کاملا اشتباه است ... دادستان فدرال را از صندلی عقب به دولت دادستان. که چگونه سیستم کار می کند در دنیای واقعی است."

Acosta همچنین به نظر می رسد به سرزنش قربانیان برای آمدن به جلو زودتر این ادعا اگر آنها به حال همه چیز ممکن است متفاوت باشد.

"و به عنوان یک پیام به قربانیان این پیام است که شما نیاز به آمده به جلو" Acosta گفت. "من شنیده ام امروز صبح که قربانی دیگری جلو آمد و وحشتناک, وحشتناک اتهامات اتهامات که هرگز نباید اتفاق می افتد برای هر زنی بسیار کمتر یک دختر جوان است. و به عنوان قربانیان جلو آمده و این موارد را می توان به ارمغان آورد. می توان آنها را به ارمغان آورد توسط دولت فدرال آنها آورده می شود می تواند توسط دولت و وکلای مدافع آنها خواهد آورد."

درخواست قربانیان به جلو آمده — در حالی که دفاع از درخواست معامله چیزی نمی گفت قربانیان در مورد — به سادگی معنا ندارد.

ده ها تن از قربانیان صحبت کردن در این مورد و ضارب نه تنها هرگز زندان دریافت کرده است اما او به پایان رسید تا در خدمت تنها 13 ماه در زندان است.

اگر چه او تا به حال به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی روشن است اپستاین خود را از آنچه اتفاق افتاده است بسیار جدی است. او گفت: نیویورک پست در سال 2011, "من یک درنده جنسی من یک مجرم.' این تفاوت بین یک قاتل و کسی که دزد بپرهیزید."

Acosta ادعا می کند که دادستان نمی تواند رفته اند بیشتر از یک دهه پیش واقعا از آب نگه دارید یا نه.

به سی ان ان کارا nat ballard designer به آن اشاره شده Acosta را درمان دیگر قاچاق جنسی موارد متفاوت در سال 2007. دفتر خود را تحت پیگرد قانونی قرار فلوریدا اقامت Demond Lavail Osley با قاچاق جنسی از یک جزئی و Osley دریافت 30 سال در زندان است. در سال 2007 دو نفر همچنین به اتهام دو فقره قاچاق جنسی از یک جزئی و به زندان رفت به جای زندان با آزادی کار. هیچ یک از موارد برجسته ده ها تن از قربانیان کودک مانند اپستاین مورد.

درست است که وجود داشته است پیشرفت در آگاهی و درک درستی از چگونگی تجاوز جنسی بازماندگان تحت تاثیر قرار تروما و, است که ساخت راه خود را به بخش هایی از سیستم عدالت کیفری.

اما Acosta خود را سرزنش قربانیان نشان می دهد که چگونه او غلو چقدر همه چیز تغییر کرده است.

Acosta همچنین ادعا کرد: "امروز ما به قضات اجازه نمی دهد قربانی بشود توسط وکلای دفاع."

راه بازگشت را در گذشته های دور از سال گذشته در یک پرونده جنایی مربوط به دانشگاه ییل وکلا بارها و بارها شرمنده یک دانشجو که گفت او یک قربانی تجاوز جنسی. آنها از او پرسیدم که آیا او تا به حال flirted با اتهام ضارب چقدر او برای نوشیدن و به همین دلیل او تصمیم گرفت به پوشیدن یک گربه سیاه و سفید صحنه و لباس آن شب به جای "سیندرلا در جریان شب."

هنجار Pattis متهم دانشجو وکیل در آن زمان گفت: "اگر شما لاس زدن با کسی شما یک کمی بیش از حد به نوشیدن شما دعوت او را به اتاق خود را و شما در حال پوشیدن لباس تحریک آمیز نمی شود شگفت زده اگر فردی به دنبال شما در حال رفتن به را برانگیخت. مردم نیاز به مسئولیت برای سیگنال های آنها ارسال. این همه خشم در مورد سوالات من خواسته است که واقعا مسخره است. شما نمی توانید یک پاس رایگان فقط به خاطر اینکه شما ادعا می شود یک قربانی است."

همچنین در سال 2018 یک قاضی گفت که یک پسر نوجوان متهم به تجاوز به عنف سزاوار نرمی به دلیل "خانواده خوب" و فعالیت های فوق برنامه. قاضی تایید یک سری از تجاوز اسطوره ها در زمان و گفت: تجاوز به عنف معمولا رخ می دهد در یک "ریختن" یا "زیستن" و توسط یک یا بیشتر از مهاجمان.

Acosta سخنان نگاه ویژه از لمس به عنوان او صحبت کرد و در طول در مورد آنچه که او به نام او رابطه خوبی با رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Acosta توصیف جمهور به عنوان "نوع" و گفت که او "نشان حمایت بزرگ."

چگونه می توانید قربانیان احساس راحت رو به جلو در آینده زمانی که آنها در حال یادآور شد که رئیس جمهور ایالات متحده متهم شده است که از سوء رفتار جنسی و یا تجاوز جنسی توسط حداقل 22 ، تنها چند هفته پیش, نویسنده, E. ژان کارول گفت: تهمت تجاوز جنسی در 1990s و رئیس جمهور در پاسخ بدنام کردن او ظاهر و ادعا هرگز او را ملاقات کرد — با وجود شواهد بر خلاف. مغلوب ساختن پیشی جستن خود در ارتباط با اپستین به عنوان دیگر بسیار قدرتمند مردان است.

حتی زمانی که قربانیان تقاضا راههای دیگر به عدالت از طریق زندان و یا زندان زمان مردان قدرتمند فرار از عواقب. سال گذشته دکتر کریستین Blasey فورد ادعا پس از آن-ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh اقدام به تجاوز به عنف او را زمانی که آنها نوجوان بودند. با وجود او بسیار قدرتمند شهادت قبل از lawmak

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..