در حال Billie Eilish و جاستین بیبر جدید موسیقی با هم ؟

این تنها چند ماه پس از Billie Eilish منتشر شد اولین آلبوم استودیویی که همه ما خواب رفتن ما به کجا می رویم?,اما آن را به دنبال مانند او ممکن است رها کردن برخی از موسیقی های جدید خیلی زودتر از آنچه ما فکر می کنم.

در اخیر Instagram داستان پست Eilish نشان داد به طرفداران که او احتمالا می تواند چیزی جدید در فروشگاه و بسیاری معتقد هستند این ممکن است برای انجام با جاستین بیبر.

Are Billie Eilish and Justin Bieber Working On New Music Together? - The Reports Billie Eilish (Photo by Samir حسین/WireImage) | جاستین بیبر (عکس Gotham/GC تصاویر)

با بیلی Eilish احتمالا حذف یک نام تجاری جدید آمار و جاستین بیبر به تازگی آشکار او را مشغول به کار در موسیقی های جدید, آن را فقط حق است که این دو همکاری در یک آهنگ.

طرفداران معتقد هستند که Billie Eilish جدید آهنگ ریمیکس

در اوایل ساعت 9 ژوئیه Billie Eilish به او در زمان Instagram داستان به فاش کردن برخی از اخبار بسیاری از طرفداران جان سخت شده اند مشتاقانه در انتظار.

برای چند هفته گذشته شایعات اطراف Eilish انتشار دومین آلبوم استودیویی در ماه های آینده شده اند گردش در رسانه های اجتماعی.

Are Billie Eilish and Justin Bieber Working On New Music Together? - The Reports Billie Eilish انجام در رادیو 1 آخر هفته | عکس از جو هیل/Redferns گتی ایماژ

هر چند بسیاری از ما دوست دارم برای او به رها کردن یک آلبوم جدید Billie Eilish نشان داد در Instagram داستان که شایعات دور از واقعی است.

"آلبوم جدید s*** جعلی است," او نوشت. "Buuuuuuuut من ممکن است soooomething برای شما..."

پس در حال حاضر حذف پست Eilish گذاشته سپس چند عکس سیاه و سفید از خودش به دنبال برخوردار با بال فرشته همراه با متن ترانه برای آهنگ او "همه دختران خوب برو به جهنم."

این سری از عکس ها پایان با یک شکلک با دست خود را بر دهان خود را همراه با عبارت "ok شب بخیر."

در حالی که بیلی Eilish هرگز نشان داد که آیا یا نه او در حال کار بر روی یک آلبوم جدید طرفداران معتقد هستند این خواننده قصد دارد به رها کردن یک موزیک ویدئو برای "همه دختران خوب به جهنم بروید" و امیدوار است که آن را نیز یک ریمیکس با جاستین بیبر.

جاستین بیبر اخیرا به طعنه ایده جدید موسیقی

برای چند ماه گذشته جاستین بیبر به اشتراک گذاشته شده با طرفداران که او کار کرده است در موسیقی جدید است اما قرار دادن آن در پشت رایتر به تمرکز بر روی سلامت روان خود را.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..