Blain: وجود دو نوع "چین ماهان"

  • by Tyler Durden , Aug 14, 2019
  • 16

Blain صبح فرنی, ارسال شده توسط, لایحه Blain از سفال سرمایه

"اگر شما بازی های خوبی, کریکت, بسیاری از چیزهای بد ممکن است باقی می ماند پنهان"

چه پر زرق و برق ورزش یکشنبه: ویمبلدون جایزه بزرگ و فوق العاده ای در پایان به جام جهانی کریکت. این نادر است برای یک اسکاتلندی به تشویق برای انگلستان – اما این یکی را حتی اگر کیوی را اساسا اسکاتلندی نسخه 2.1. می تواند به بازار ارائه هر چیزی که هیجان این هفته ؟

بزرگ شروع به هفته چین است.

رشد به 6.2% از 6.4 درصد در ماه آوریل – کمترین در چین تاریخ مدرن است. آن را هنوز هم بسیار قابل توجه تعداد با استانداردهای غرب و آن را فراهم می کند یک حرکت صعودی بلند به کل اقتصاد جهانی است که تنها بزرگتر می شود به عنوان چین رشد می کند. یا آن که اگر این اعداد را می توان قابل اعتماد – می گویند چین خرس. اتفاق نظر وجود دارد در سراسر تحلیلگران که رشد واقعی بین 1.5-1.8 درصد کاهش بازتاب واگذار اداری تمایل به باد بازگشت و رشد معیارهای خوب نگاه کنید – این اتفاق می افتد در هر دو محلی و ایالتی سطح دولت است. (من قابل اعتماد "کادر میهنی تعصب" و متورم اعداد اصلاح شده در سطح دولت قبل از آنها منتشر می شوند.)

Blain: There Are Two Kinds Of


بازار برنامه ریزی شده است به دنبال اخبار بد از چین است. سقوط صادرات تایید نامتقارن تجارت ضربه در چین به عنوان سر بحث با ما راه پر پیچ و خم هیچ جا. تصویب تعرفه ها در محل باقی می ماند. این PBOC خواهد شد به احتمال زیاد مجبور به عمل بیشتری به سهولت نرخ و اثرات احساس خواهد شد در چین mainstreet.

به عنوان هر کس به طور مداوم ما را به یاد چینی است که اقتصاد در حال گذار از صادرات به مصرف led. آن را در حال حاضر برگزاری نمایشگاه تمام ویژگی های اقتصاد مدرن و lumbered با بانک تصادفات, مسائل اعتباری و چندساله مشکلات تنظیم چینی سیستم بانکی برای ارائه سرمایه به شرکت های سمت راست. بانک مرکزی چین در تضاد – تلاش برای بهبود استانداردهای وام برای جلوگیری از بیشتر بانکداری شکست در حالی که پمپاژ اقتصاد از طریق کاهش و پایین مورد نیاز ذخیره. در حالی که دولت کاسته قوانین برای زیرساخت های سرمایه گذاری این بانک شده است تلاش برای هدایت سرمایه به دور از بسیار ناکارآمد و بیش از حد قوی تر دولت بخش نسبت زیرک تر شرکت های خصوصی. اگر آن را برای تلفن های موبایل آشنا – در آن است. چین به طور فزاینده ای بالغ اقتصاد است. این یک مشکل ورزش در کنترل دولت – مالی و اثر آن به سوال باز است. درست مثل در اروپا!

که ما را به بخش سوم اقتصاد – مصرف کنندگان هستند که قرار است به رانندگی چین در دراز مدت رشد فوق العاده ای. بیکاری پایین باقی مانده است. دستمزد ballooned در طول سال های اخیر – و همچنان به بهتر. چین تبدیل به یک مصرف کننده اقتصاد – حرکت از فقیر روستاها به غنی شهرستانها همچنان ادامه دارد و در حال رفتن برخی از راه برای از بین بردن مسائل جمعیتی چین سیاست تک فرزندی در سمت چپ از نظر یک ملت "پیر قبل از آن را می شود غنی".

وجود دارد دو نوع از چین Watcher:

  • برای اولین بار در حال عذاب-Sayers

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..