چرا BTS همیشه ایستاده در همان منظور ؟

BTS یکی از بزرگترین پسر بچه باند در جهان است. آنها صحبت کرد و در سازمان ملل متحد بودند بر روی جلد مجله تایمو آنها به تازگی منتشر شده خود را, بازی موبایل, BTS جهان است. در حال حاضر این گروه با بهره گیری از موفقیت خود را با آهنگ "چراغ" و "پسر بچه با عشق." اما طرفداران BTS متوجه چیزی کمی منحصر به فرد در مورد این گروه K-Pop — نظم که در آن آنها ایستاده در حالی که ژست گرفتن برای عکس.

چرا BTS همیشه ایستاده در همان منظور ؟ آنها همیشه خود را معرفی همان راه ؟ آیا آنها در همان جهت در طول مصاحبه? در اینجا چیزی است که برخی از طرفداران توجه در مورد این گروه K-Pop.

Why Does BTS Always Stand in the Same Order? - The Reports BTS | غنی خشم/گتی ایماژ برای ضبط آکادمی

آیا BTS همیشه ایستاده در همان منظور ؟

همیشه از BTS شد یک گروه آنها ایستاده بود در یک جهت مشابه است. منظور معمولا از چپ به راست V Suga جین Jungkook, RM, Jimin J-Hope. گاهی اوقات RM و Jimin تغییر موقعیت, اما اغلب این K-Pop شمار برای تصاویر در این جهت. (حالا که شما متوجه آنها گرفتن عکس در این, منظور, شما نمی قادر خواهد بود به سازمان ملل متحد آن را ببینید.)

می تواند منظور این فقط یک تصادف است ؟ در حالی که این گروه نه تایید دقیق همین دلیل آنها تصاویر را در این شکل گیری برخی از حدس و گمان است که آن را کمک می کند تا جدیدتر طرفداران شناسایی هر عضو. منظور البته تغییرات در طول اجراهای زنده. حتی در مصاحبه زنده در ایالات متحده و بریتانیا, گروه تغییر صندلی خود را به احتمال زیاد به دلیل RM به زبان انگلیسی مسلط است.

Why Does BTS Always Stand in the Same Order? - The Reports BTS با جیمی فالون | اندرو Lipovsky/NBC/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

فراموش BTS اعضای همیشه معرفی خود را در همان راه ؟

این که آیا شما در سراسر جهان خوش تیپ و یا شما J-Hope امید شما ممکن است متوجه پسران اغلب همان مقدمه در طول مصاحبه. گاهی اوقات آنها در موقعیت های مختلف در طول زندگی, مصاحبه, اما آنها معمولا مشابه معرفی.

Jin اغلب می گوید که او "در سراسر جهان خوش تیپ." J-Hope اغلب متحده "من امیدوارم که شما من امیدوارم که من J-Hope." البته RM اغلب به معرفی خود به عنوان رهبر و مترجم از BTS.

Why Does BTS Always Stand in the Same Order? - The Reports RM از BTS | عکس اتان میلر/گتی ایماژ

توسط RM رهبر BTS?

اگر چه هر عضو می افزاید: ویژگی های منحصر به فرد به BTS های "خواننده گروه" برای گروه پسر است Namjoon که می رود به نام مرحله RM. او به عنوان lead rapper, در علاوه بر این به نوشتن و تولید موسیقی برای این گروه است.

RM نیز اغلب به عنوان مترجم برای گروه, به عنوان او به زبان انگلیسی مسلط است نشسته نزدیک به میزبان در طول این Ellen Show, The Tonight Show Starring Jimmy Fallonو اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت. علاوه بر این, RM سخنرانی در سازمان ملل به نمایندگی از BTS های این گروه پیام از عشق به خود است.

"زندگی بسیاری از غیر قابل پیش بینی مسائل, مشکلات, معضلات," RM گفت: در مصاحبه با مجله تایم. "اما من فکر می کنم مهم ترین چیز به خوبی زندگی می کنند این است که به خودتان می شود. ما هنوز در حال تلاش برای ما است."

این گروه تصویری بازی تحت عنوان BTS جهان در دسترس است در فروشگاه App. BTS' فیلم را روح: این فیلم برای اولین بار در سطح جهان در آگوست 7, 2019.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..