پیت Buttigieg پرده یک طرح برای مبارزه با تبعیض نژادی

  • by Sam Fulwood III , Aug 10, 2019
  • 14

پیت Buttigieg یکی بزرگ و خودنمایی مشکل در مبارزه خود را برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری: او هیچ پشتیبانی در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که نقش تعیین کننده در انتخاب نامزد.

در تلاش به وضوح با هدف آشنائی سیاه حمایت رای دهندگان Buttigieg پرده برداری کرد روز پنج شنبه یک "داگلاس طرح" برای کاهش این ملت نژادی و نابرابری. این طرح خواستار ایجاد یک 10 میلیارد دلار از صندوق برای کارآفرینان بیش از پنج سال سرمایه گذاری 25 میلیارد دلار در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و همچنین به عنوان یک میزبان از بهداشت و آموزش و پرورش و رای گیری-حقوق اصلاحات حمایت یک آرایه وسیعی از لیبرال و محافظه کار فعالان اجتماعی.

Buttigieg افزایش چشمگیر کمپین جنگ قفسه سینه کشیده ستایش از عملکرد خود در بحث دموکراتیک و در میان بالا-لایه نامزد در سراسر کشور پای صندوق های رای برای حزب نامزدی. هنوز هم تا کنون او تولید شده کمی برای بهره از رای دهندگان در سراسر کشور است. در واقع به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا, Buttigieg تلاش برای جلب حمایت زیادی حتی از رای دهندگان در زادگاه خود در میان تنش های طولانی مدت میان پلیس و رهبران جامعه.

هنری دیویس جونیور, سابق, South Bend, عضو شورای شهر که از دست رفته به Buttigieg در 2015 شهرداری اولیه گفته شده سیاسی است که ساکنان سیاه اغلب احساس شهردار مذاکرات را به آنها.

"از آنجا که او باهوش ترین مرد در اتاق او را میخوام به شما بگویم آنچه که شما باور دارید درست است واقعی نیست و این که خود را مطالعه و درک خود را از آن بهتر است از مال شما," دیویس گفت: در مصاحبه اخیر است.

دیگران در ساوث بند می گویند Buttigieg را از دست داده و پلیس مسائل در شهرستان چپ آنها را احساس کرد که او نگران نیست به اندازه کافی در مورد موارد نقض حقوق بشر در محله. وقوع چند انفجار پیاپی در این شهرستان در ماه گذشته پس از یک حادثه که در آن یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد سیاه و سفید را وادار Buttigieg به قطع فعالیت های انتخاباتی و بازگشت به خانه به آرامش جامعه خشم.

در جلسه جامعه که در آن افزایش اختیارات دولت بارها و بارها Buttigieg بستری او قادر به انجام کار به اندازه کافی خوب در استخدام و دیگر اقلیت افسران پلیس در طول دو دوره به عنوان شهردار.

"من می توانم آن را انجام," او گفت: عذرخواهی پذیرش او همچنین ساخته شده در ماه گذشته در مرحله اول و دموکراتیک بحث ریاست جمهوری.

با این وجود Buttigieg طرح به "از بین بردن نژادپرستانه سازه و سیستم های" تمرکز در درجه اول در عدالت کیفری و اقدامات منطقه ای که در آن سیاه و سفید رای دهندگان در خانه و در سراسر کشور به نظر می رسد بسیاری شک و تردید خود را از آرمان های ریاست جمهوری.

او داگلاس طرح های پیشنهادی آنها به عمد به نام به لینک مبارزات انتخاباتی خود با اشاره سیاه و طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس و به اکو ایالات متحده سرمایه گذاری حدود 100 میلیارد دلار برای بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم است.

در آنها Buttigieg خواستار حذف فدرال incarcerations برای در اختیار داشتن مواد مخدر و کاهش احکام برای بسیاری از سطح پایین جرائم مواد مخدر

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..