چگونه پیت Buttigieg خواهد مبارزه با نژادپرستی نظاممند

How Pete Buttigieg would fight systemic racism - The Reports

پیت Buttigieg را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز پنج شنبه نورد از یک برنامه گسترده برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و گسترش آزادی اقتصادی برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

جنوب خم, Ind., شهردار دوبله شده است این مجموعه ای از پیشنهادات "داگلاس طرح" پس از پیشگام طرفدار الغای برده داری Frederick Douglass. این طرح به عنوان Buttigieg در ادامه به زمینه سوالات در مورد خود را بدون زرق و برق رای گیری اعداد در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و دولت از روابط در جنوب خم که در آن سیاه و سفید ساکن بود و به تازگی به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس است. پس از تیراندازی Buttigieg گفته او "مصمم" به بهبود روابط در این شهرستان است.

کمپین توصیف این طرح به عنوان یک "جامع سرمایه گذاری در توانمندسازی سیاه امریکا است." طرح گسترده تقسیم به هفت حوزه: بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کارآفرینی, عدالت کیفری, مسکن, محیط زیست و عدالت و حق رای.

"ما زندگی در سایه نژادپرستی نظاممند برای بیش از حد طولانی" Buttigieg در بیانیه ای گفت. "ما شاهد یک افزایش در ناسیونالیسم یک شکاف اقتصادی بین سیاه و سفید کارگران رشد می کند که به جای انقباض و بدتر سلامت برای آمریکایی های سیاه و سفید و به خصوص مادران جدید است که باید همه ما تعجب که چگونه ثروتمندترین کشور روی زمین می دهد این اتفاق می افتد در زیر بینی ما است."


چگونه کار می کند ؟

طرح پیشنهاد سرمایه گذاری در زمینه های کلیدی که به نفع آمریکایی های آفریقایی تبار Buttigieg استدلال می کند. آن پیشنهاد ایجاد یک ملی عدالت در سلامت استراتژی به منظور "قطار موجود ما سلامت نیروی کار برای مبارزه با تعصب — به خصوص تعصب نژادی — در هنگام درمان بیماران است."

این داگلاس طرح نیز به طور چشمگیری افزایش بودجه فدرال برای دانش آموزان سیاه پوست در علوم مرتبط با رشته ها و افزایش منابع برای دانش آموزان در مدارس تایتل. در کارآفرینی, طرح خواستار سه برابر تعدادی از کارآفرینان در دهه آینده و اعطای یک چهارم از قراردادهای دولتی به "اقلیت صاحبان کسب و کار." در مسکن داگلاس طرح با هدف افزایش دارایی مالکیت با ایجاد یک اعتماد عمومی به خرید خالی خواص و خواص آن در دسترس برای ساکنان. این طرح همچنین شامل مقررات مربوط به احیا و سرمایه گذاری در محله خلبان در شهرستانها.


میان عدالت کیفری اصلاحات پیشنهادات نصف حبس نرخ در دولت و در سطح فدرال لغو خصوصی فدرال زندانها و پایان دادن و یا کاهش حبس برای جرایم مواد مخدر. این پیشنهاد نیز خواهد دو بودجه فدرال برای ایالات متحده است که به دنبال ایجاد عدالت کیفری اصلاحات.

این داگلاس طرح همچنین خواستار عبور جدید حق رای و عمل به آن را آسان تر برای رای دادن. مقررات شامل به طور خودکار ثبت نام رای دهندگان و ساخت همان روز ثبت نام در دسترس است.

چقدر آن را هزینه?

کامل برچسب قیمت نامشخص است اما پیشنهاد می کند می گویند آن را افزایش می دهد "منابع اختصاص داده شده برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و دیگر اقلیت خدمت موسسات با 25 میلیارد دلار."

چرا در حال حاضر ؟

حتی به عنوان Buttigieg است outraised رقبای خود در حزب دموکرات اولیه او هنوز هم تلاش آفریقایی رای دهندگان. رای گیری پیدا کرده است او را عقب مانده در پشت رقبای خود را در میان آن رای گیری سیاه و سفید. جنوب خم شهردار نیز سابقه انتقاد از ساکنان برای تمرکز کافی روی آفریقایی جامعه است. که انتقاد تنها افزایش یافته در نور های اخیر تیراندازی مربوط به یک آفریقایی آمریکایی و افسر پلیس در جنوب خم. Buttigieg کار کرده است برای گوش دادن به آمریکایی آفریقایی جامعه را بهتر درک می کنیم نگرانی های خود را و آدرس تنش ها در این شهر است.

که نامزدهای دیگر پیشنهاد ایده های مشابه?


یک تعداد دیگر 2020 نامزد ریاست جمهوری منتشر کرده اند سیاست های پیشنهادی با هدف سیستمیک نژاد پرستی. الیزابت وارن است و بازیگران زیادی از طرح های پیشنهادی از نظر نژادی و عدالت در طول مبارزات انتخاباتی در حالی که کامالا هریس به تازگی منتشر شده یک طرح برای کاهش نژادی مالکیت خانه فاصله. Cory Booker را "کودک اوراق قرضه" برنامه بخشی از یک پلت فرم به منظور کاهش نژادی شکاف ثروت.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..