پیت Buttigieg میسازد طرح خود را برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید

  • by P.R. Lockhart , Aug 10, 2019
  • 11
Pete Buttigieg lays out his plan to help black Americans - The Reports

Buttigieg مبارزه با رای دهندگان. او امیدوار جدید خود را "داگلاس طرح" می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg معرفی بلند پروازانه جدید پلت فرم هدفمند در سیاه و سفید رای دهندگان در روز پنج شنبه خواستار گسترده سری از سیاسی و سیاست اصلاحات که منجر به یک "جامع و عمدی از بین بردن نژادپرستانه سازه و سیستم های" در ایالات متحده است.

اعلام برنامه می آید به عنوان Buttigieg کار می کند برای متقاعد کردن رای دهندگان سیاه است که او سزاوار حمایت خود را. جنوب خم ایندیانا شهردار نظرسنجی صفر درصدی در میان سیاه و سفید رای دهندگان در برخی از ملی اخیر سنجی (از طریق سایر نظرسنجی ها در ایالات کارولینای جنوبی نشان می دهد حمایت خود را از افزایش کمی) و نیز رو در ادامه انتقاد خود را از دست زدن به یک اخیر تیراندازی پلیس در جنوب خم.

18-صفحه پلت فرم که Buttigieg تماس خود را "داگلاس طرح سیاه امریکا" به افتخار طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس با هدف کاهش نابرابری نژادی. برای به انجام رساندن این هدف Buttigieg است پیشنهاد انواع اصلاحات سیاسی و همچنین به عنوان یک سری از سرمایه گذاری های جدید نامزد می گوید نامتناسب کمک به جوامع سیاه.

"ما زندگی در سایه نژادپرستی نظاممند برای بیش از حد طولانی" Buttigieg در بیانیه ای گفت. "این داگلاس طرح را کمک به درمان ما عمیق نژادی تقسیم با پررنگ سیاست های که مطابقت با مقیاس از بحران های ما," او اضافه شده است.

این داگلاس طرح برای اولین بار به نمایش در ماه ژوئن در مدت کوتاهی قبل از Buttigieg به نظر می رسد در سیاه و اقتصادی داد ریاست جمهوری فروم در کارولینای جنوبی است. انتشار رسمی طرح کامل می رسد به عنوان مبارزات انتخاباتی تلاش می کند برای پیدا کردن جای پا خود با رای دهندگان که بیش از یک پنجم رای دهندگان دموکرات و حساب شده برای به اشتراک گذاری اولیه رای دهندگان در ایالات کارولینای جنوبی است.

این طرح می تواند کمک به Buttigieg تاخت و تاز با مهم بلوک از رای دهندگان که انتظار می رود نقش مهمی در مقدماتی حزب دموکرات. و آن را تمرکز بر اقدامات است که تا حد زیادی تحت کنترل قوه مجریه ارائه می دهد یک آشکار نگاه کنید به چگونه Buttigieg درک نقش دولت در کمک به جوامع رنگ که نیازهای کرده اند که اغلب نادیده گرفته شده و یا عمدا ترک خارج از سیاست فدرال.

این نشان می دهد که Buttigieg می بیند فدرال تلاش به آدرس نژادی و نابرابری در حال حاضر به عنوان مهم به موفقیت نه فقط سیاه و سفید آمریکایی اما این کشور به عنوان یک کل.

Buttigieg را "داگلاس طرح" به نظر می رسد برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند از چند زاویه

این داگلاس طرح را پوشش می دهد طیف وسیعی از مسائل از جمله مسکن, آموزش و پرورش, بهداشت و سلامت, نابرابری های نژادی شکاف ثروت عدالت کیفری و حقوق رای دادن.

این طرح خواستار از 25 میلیارد دلار سرمایه گذاری در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و دیگر اقلیت خدمت موسسات. Buttigieg همچنین پیشنهاد کرده است واکر-Lewis ابتکار نامگذاری برای کارآفرینان خانم: C. J. Walker و رجینالد لوئیس که هدف به سه برابر تعداد کارآفرینان کمتر از پیشینه بیش از 10 سال است. به طور مشابه این طرح را ایجاد یک صندوق برای سرمایه گذاری در اقلیت تاسیس کسب و کار, ارائه وام deferments و بخشش برنامه به دانش آموزان کالج که شروع کسب و کار پس از فارغ التحصیلی و افزایش میزان فدرال پیمانکاری بودجه داده شده به صاحبان کسب و کار کوچک از جوامع به حاشیه رانده شده.

Buttigieg همچنین خواستار افزایش تعداد معلمان مدرسه از رنگ و مبارزه با تعصب نژادی در سیستم مراقبت های بهداشتی و کاهش جرم حبس در فدرال و ایالتی سطح 50 درصد است. (این هدف دشوار خواهد, شامل, کاهش, دستگیری decriminalizing در اختیار داشتن مواد مخدر جرائم بسته شدن زندان ها و سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی و انحراف تلاش.) طرح های دیگر شامل بازگرداندن بخشی از قانون حق رای سوخته توسط دادگاه عالی 2013 حاکم در Shelby County v. دارنده, لغو مجازات اعدام و با استفاده از بودجه فدرال برای تشویق پلیس شفافیت.

نیز وجود دارد Buttigieg را قرن 21 حیاط عمل می کنند که "خرید املاک رها شده و ارائه آنها را به واجد شرایط ساکنان خلبان شهرستانها در حالی که به طور همزمان سرمایه گذاری در تجدید حیات جوامع اطراف است."

این داگلاس طرح همچنین باعث می شود منابع متعدد تاریخی و سیستمیک بی عدالتی است که تحت تاثیر سیاه جوامع هنوز در حال مبارزه با یک سیستمیک محرومیت از انباشت ثروت معرفی شده در دوران برده داری و نگهداری توسط سیاست های دیگر در نسل های پس از.

در ایران برای فرزندان بردگی مردم یک موضوع است که دیده می شود افزایش توجه در سال 2020 اولیه Buttigieg انتخاباتی می گوید که به جای اینکه جایگزینی برای پرداخت غرامت برنامه داگلاس طرح خدمت خواهد کرد به عنوان یک مکمل. (Buttigieg مانند بسیاری از رقبای خود پشتیبانی HR 40 یک کنگره پیشنهاد برای مطالعه نیاز برای پرداخت غرامت و چه برنامه های ممکن خواهد بود.)

Buttigieg تلاش برای برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان. این داگلاس طرح می تواند یک گام رو به جلو است.

در حالی که بسیاری از Buttigieg طرح است که با هدف به طور مستقیم در کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار آن را نیز شامل طرح های بزرگتر که او می گوید که کمک خواهد کرد که همه آمریکایی ها مانند افزایش حداقل دستمزد, پایان دادن به استفاده از کالج انتخاباتی و اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان.

به عنوان یک نتیجه, ممکن است ساده ترین راه برای فکر می کنم از داگلاس طرح به عنوان یک سیاست پلت فرم است که بسیار مسابقه آگاه است اما نه به طور کامل مسابقه خاص است.

Buttigieg طرح می رسد در زمانی که نامزد مواجه شده است و آمریکا تلاش خود را برای تعامل, سیاه, رای دهندگان و جوامع است. سوال در مورد زمان شهردار ایستاده با این گروه شده اند به ویژه در ماه گذشته پس از جنوبی خم شد لرزاند توسط ژوئن تیراندازی پلیس از اریک لوگان 54 ساله ، محلی ترکیبات استدلال کرد که Buttigieg بود و بیشتر متمرکز بر مبارزه از نیازهای ساکنان سیاه در شهر خود شکایت که نه به طور کامل فروکش کرده در هفته های پس از.

Buttigieg می گوید که او متعهد است برای به دست آوردن اعتماد و حمایت از نه تنها جامعه خود را, اما بزرگتر سیاه و رای دهندگان نیز هست. و در وسط یک اصلی مسابقه که در آن چند نامزد در حال ساخت تجدید نظر به رای دهندگان هسته بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را در آن آشکار است که Buttigieg می خواهد داگلاس طرح به گام به سوی ساخت تعهد خود را روشن.

چگونه داگلاس طرح خواهد شد و در واقع بازی با رای دهندگان است فورا آشکار نیست. در حالی که طرح جامع و تا حد زیادی با تمرکز بر مسائل مستقیما تحت کنترل قوه مجریه Buttigieg نسبتا محفوظ رویکرد به مبارزه ممکن است باعث شود او برخی از مشکلات هنگام ارائه طرح به رای دهندگان. آنها ممکن است او نسبت به دیگر نامزدها که (مانند سنسور. الیزابت وارن و کامالا هریس) به طور منظم به بحث در مورد نژاد و سیاست.

هنوز Buttigieg که می گوید: سرمایه گذاری در حال کار برای رسیدن به سیاه و رای دهندگان. "من علاقه ای ندارم در پیروزی بدون, سیاه, پشتیبانی, من علاقه مند به پیروزی در سیاه و سفید پشتیبانی و شایسته را به نفع خود سیاه و پشتیبانی" Buttigieg سی ان ان گفت به تازگی. "این که چرا ما مطمئن شوید که از طریق طرح مانند داگلاس طرح مردم را در درک دقیقا آنچه که من پیشنهاد میکنم برای انجام با اختیارات ریاست جمهوری و دفتر فدرال برای مقابله با نابرابری نژادی."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..