'در زیر عرشه': چرا کیت Chastain و دوست دختر خود را شکستن ؟

زمانی که فصل چهار از زیر عرشه لگد رئیس خورش کیت Chastain شد پوشیدن یک بیت از یک تب و تاب بودن.

Chastain گفت خورش امیلی Warburton-Adams او در ارتباط است. او به ملاقات دختر Ro هرناندز در یک نوار در زادگاه او. در حالی که Chastain اذعان می کند او در زمان یک لحظه میل به هرناندز او فکر نمی کنم در مورد قدمت ، اما یک شب Chastain بوسید هرناندز و آنها تا به حال شده است با قدمت بیش از یک ماه از زمانی که فصل شروع شد.

‘Below Deck’: Why Did Kate Chastain and Her Girlfriend Break Up? - The Reports کیت Chastain |عکس توسط چارلز سایکس/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

Hernandez فیلم برداری شده است بازدید Chastain در طول نشان می دهد. این زن و شوهر به نظر می رسد بسیار عاشقانه و شاد. Chastain بستری او تا به حال یک زمان سخت خداحافظی هرناندز قبل از مهمان های جدید در مورد به می رسند اما Chastain به نظر می رسید خوش بینانه در مورد آینده با هرناندز.

یک شگفتی بزرگ برای بینندگان (و خدمه)

Chastain تعجب بینندگان و خدمه هنگامی که او رفت و با او رابطه. او گفت: در یک کلیپ او هرگز در گنجه اما صرفا در رفت, تغییر لباس و آمد دوباره.

خدمه به نظر می رسید غلغلک زمانی که آنها متوجه شدند Chastain, در یک رابطه است. Chastain گفت: این اولین بار بود که قدمت یک زن بیش از حد. آشپز بن رابینسون که پیشنهاد او و Chastain قلاب در گذشته به نظر می رسید به خصوص مجذوب.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..