DeVos شکایت بیش از وام دانشجویی بخشش برنامه را انکار می کند که 99 درصد از متقاضیان

DeVos sued over student loan forgiveness program that denies 99 percent of applicants - The Reports

یکی از بزرگترین کشور اتحادیه های معلمان در زمینه کت و شلوار شنبه در برابر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos متهم آژانس از mismanaging عمده برنامه های در نظر گرفته شده برای ارائه وام دانشجویی بخشش به خدمات عمومی کارگران.

این فدراسیون معلمان آمریکا ادعا می کند وزارت آموزش و پرورش است نادرست را رد کرده و برنامه های کاربردی از معلمان به دنبال خدمات عمومی وام بخشش و نقض حق قانونی خود را به دلیل روند.

AFT جمهور Randi واینگارتن و هشت وام دانشجویی وام گیرندگان که معلمان و یا کار در خدمات عمومی مشاغل به عنوان شاکیان در کت و شلوار بود که پرونده در دادگاه فدرال در واشنگتن ،

خدمات عمومی وام بخشش برنامه بود که توسط کنگره تصویب در سال 2007 طراحی شده است اجازه می دهد تا وام دانشجویی وام گیرندگان که در کار خدمات عمومی و مشاغل به وام خود را پس از مرخص آنها را در 10 سال پرداخت. اما تعداد نسبتا کمی از وام گیرندگان که قادر به دست آوردن سود در سال های اخیر به عنوان وزارت آموزش و پرورش را رد کرده است تقریبا 99 درصد از برنامه های کاربردی. که سمت چپ ده ها هزار نفر از سرخوردگی وام با وام های دانشجویی آنها فکر خواهد بخشیده شود پس از آنها کار می کرد از یک دهه در کار است.

این اداره گفته است که برنامه های کاربردی در حال رد شدن از آنجا که وام گیرندگان باید نه ملاقات الزامات واجد شرایط بودن از برنامه است.

به عقبی را در طرح دعوی در دادگاه متهم به تهمت و تجويز خودسرانه و capriciously رد وام بخشش برنامه ها عدم به درستی نظارت بر وام کنندگان آن استخدام به اداره برنامه و انکار وام گیرندگان وام بخشش سود و بدون تشریفات.


"به جای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدهکار بدهی تحت خدمات عمومی وام بخشش برنامه DeVos است صدمه دیده و pauperized آنها" Weingarten در بیانیه ای گفت. "و به جای همکاری با نمایندگان مجلس برای بهبود این برنامه است که میلیون ها نفر از معلمان و آتش نشان و پرستاران و اولین پاسخ سزاوار DeVos است و تخریب آن است."

وزارت آموزش و پرورش, سخنگوی لیز هیل گفت: در یک ایمیل که گروه "نیست در انتظار دادخواهی نظر" اما افزود که این آژانس "است که صادقانه در اجرای مجموعه برنامه های کنگره به تصویب رسید."

DeVos قبلا گفت که کنگره و نه آموزش و پرورش بخش باعث شده است که برخی از این مشکلات با ایجاد یک مجموعه ای پیچیده از محدودیت های که در آن انواع وام و بازپرداخت وام های طرح های واجد شرایط برای خدمات عمومی وام بخشش. وزارت آموزش و پرورش در دسامبر ایجاد یک ابزار آنلاین است که به منظور کمک به وام گیرندگان درک بهتر این که آیا آنها واجد شرایط برای این برنامه است.

به عقبی شکایت می پرسد قاضی به تصویب برنامه های کاربردی از نام وام گیرندگان در مورد. آن را نیز به دنبال حکم دادگاه نیاز وزارت آموزش و پرورش برای اجرای بهتر فرآیند رسیدگی به برنامه و وادار کردن این سازمان به ارائه "نوشته شده و تصمیمات منطقی حمایت از آن تعیین" در بخشش وام برنامه های کاربردی.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..