جیل Duggar اولین بار نیست 'شمارش ستاره برای به اشتراک گذاشتن نکات رابطه جنسی

سابق شمارش ستاره جیل Duggar به تازگی باعث به هم بزنید زمانی که او نوشت: طولانی پست وبلاگ در مورد چگونه به نگه داشتن یک شوهر خوشحال در ازدواج و پس از آن فقط چند روز بعد او ارسال شده عکس از او و Derick دیلرد 5-سالگرد جشن که ویژه شیطان اسباب بازی و یک کاما سوترا کتاب.

Jill Duggar Is Not The First ‘Counting On’ Star To Share Sex Tips - The Reports جیل Duggar و Derick دیلرد | عکس توسط D Dipasupil/گتی ایماژ اضافی

این Duggars معروف برای uber-محافظه کار و شیوه زندگی آنها ندارد و اولین بوسه خود را تا روز عروسی خود را. این یکی از دلایل بسیاری که چرا جیل را پر از فعالیت های رسانه های اجتماعی طرفداران صحبت کردن, اما, او اولین عضو از خانواده به مشاوره جنسی.

'بیش از رابطه جنسی: چگونه عشق خود را شوهر'

جیل Duggar باز کردن در مورد زندگی جنسی خود را با یک پست وبلاگ در دیلرد خانواده وب سایت است که شامل راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن یک مرد مبارک. او توصیه می شود زنان متاهل به داشتن رابطه جنسی با شوهران خود را حداقل سه تا چهار بار در هفته و به او هشدار داد در برابر, خود ارضایی, توضیح برای طرفداران که آنها باید "محافظت در برابر انجام خواسته های جنسی به تنهایی."

نکات دیگر شامل بوسیدن همسر خود را برای حداقل شش ثانیه در هنگام آمدن و رفتن باز بودن با همسر خود در مورد تمایلات جنسی و خرید لباس زیر زنانه جدید به عنوان یک سورپرایز برای مناسبت های خاص. جیل Duggar به او گفت که طرفداران حفظ صمیمیت در ازدواج آسان نیست اما اگر شما در آن کار می کنند این آتش ندارد به مرگ.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..