رسانه های اجتماعی gadflies جمع آوری برای پخش از نارضایتی با مغلوب ساختن پیشی جستن

Social media gadflies gather for airing of grievances with Trump - The Reports

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آوردن برخی از رسانه های اجتماعی بیشتر تفرقه جناح راست شخصیت به کاخ سفید روز پنج شنبه به هوا شکایت خود را در برابر همان سیستم عامل آنلاین او می برد به طوری که اغلب.

هیچ کس از Facebook و توییتر و یا گوگل دعوت شده برای حضور در این تجمع — بالا بردن شک و تردید است که هر گونه تغییر جدی خواهد شد و نتیجه از آنچه که کاخ سفید در صورتحساب یا لیست به عنوان یک بحث از "فرصت ها و چالش های محیط آنلاین امروز." به جای مهمانان را تایید کرد و تا کنون برجسته بوستر از آنچه که سیستم عامل رسانه های اجتماعی به طور سیستماتیک لیست سیاه و بشدت محافظه کار صدای یک موضوع است که برگ برنده خود را به طور فزاینده صدا به عنوان 2020 انتخابات شروع به گرم کردن.

"یک موضوع امروز در کاخ سفید رسانه های اجتماعی نشست خواهد بود فوق العاده ای نادرستی تعصب و تبعیض و سرکوب تمرین توسط شرکت های خاص" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صبح روز پنجشنبه از طریق توییتر — یکی از دره سیلیکون غول های او به طور خاص برای انتقاد. "ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را دور با آن بسیار طولانی است."

مهمانان دعوت شده عبارتند از راست فعال علی الکساندر که infamously ادعا ماه گذشته که سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) که هند و جامائیکا میراث فرهنگی است "نه یک آمریکایی سیاه" در یک توییت به اشتراک گذاشته شده توسط Donald Trump Jr., و همچنین به عنوان YourVoice امریکا میزبان بیل میچل که ترویج QAnon تئوری توطئه ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداختن یک جنگ پنهانی علیه پدوفیل و "دولت عمیق" خرابکاران. دیگر انتظار می رود شرکت کنندگان جیمز اوکیف که مخفی نیش لباس پروژه Veritas منتشر کرده است چه منتقدان می گویند در حال انتخابی ویرایش ویدئوها به تصویر می کشد سازمان اعم از گوگل به والدین به عنوان مغرضانه و فاسد است.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی کاریکاتوریست بن پادگان بود همچنین در میان کسانی که میله میله به حضور اما کاخ سفید لغو دعوت خود را سیاسی راهکار گزارش روز شنبه میان شکایت که کار خود را ترویج ضد سامی استعارههای مورد سرمایه داران یهودی کنترل رویدادهای جهان است.

تصمیم به گسترش دعوت به چنین شخصیتهای مشکل برخی از منتقدان. "با میزبانی از مهمانان است که عبارتند از نظریه پردازان توطئه و افراط گرایان رئیس جمهور تهمت همچنان به حمایت و عادی بیان نفرت هدف قرار دادن مهاجران و مسلمانان و یهودیان و جامعه تجاوز و دیگران" گفت: هایدی Beirich مدیر مرکز قانون فقر جنوب هوش پروژه. "آوردن این گروه ها با هم است فراتر از غیر مسئولانه

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..