Giraldi: آیا پدوفیلیا جفری اپستاین کار برای موساد است ؟

  • by Tyler Durden , Aug 10, 2019
  • 4

نوشته شده توسط Philip Giraldi از طریق آمریکایی هرالد تریبیون

میزان اسرائیل جاسوسی علیه ایالات متحده است که یک داستان بزرگ است که به ندرت مطرح شده در رسانه های جریان اصلی.

دولت یهودی به طور منظم در صدر لیست برای به ظاهر دوستانه کشورهایی است که به شدت انجام جاسوسی علیه آمریکا و یهودی آمریکایی جاناتان پولارد که در زندان بود در سال 1987 به اتهام جاسوسی برای اسرائیل است که در حال حاضر به عنوان مخرب ترین جاسوسی در تاریخ ایالات متحده است.

Giraldi: Did Pedophile Jeffrey Epstein Work For Mossad? - The Reports

هفته گذشته من در مورد نوشت: چگونه اسرائیل جاسوس عامل بیشتر یا کمتر آزادانه در آمریکا به ندرت با دخالت بسیار کمتر دستگیر و محاکمه به دلیل وجود عدم تمایل بخشی از رده های بالای دولت به انجام این کار. من ذکر شده مورد Arnon Milchan یک میلیاردر هالیوود در تولید فیلم بود که راز زندگی است که شامل سرقت محدود تکنولوژی در ایالات متحده به فعال کردن توسعه اسرائیل برنامه سلاح های هسته ای چیزی است که بسیار در برابر منافع ایالات متحده. Milchan درگیر شد, در تعدادی دیگر از دزدی و همچنین فروش سلاح از طرف دولت یهودی, به طوری که کار خود را به عنوان یک تهیه کننده فیلم بود و در واقع گزارش می شود کمتر سودآور از کار خود را به عنوان یک جاسوس و بازار سیاه اسلحه های تجاری که برای او عمل بر اساس کمیسیون است.

که Milchan هرگز دستگیر شده توسط دولت ایالات متحده و یا حتی سوال خود را در مورد فعالیت های غیر قانونی است که به خوبی شناخته شده بود به مقامات است فقط یک تجلی از اثربخشی قدرت یهودیان در واشنگتن اما به مراتب بیشتر مورد فوتی مربوط به امکان جاسوسی با عمده سیاسی تجلی فقط دوباره ظاهر.

من با اشاره به جفری اپستین میلیاردر وال استریت "سرمایه" که دستگیر شده و متهم به عامل یک "گسترده" شبکه زیر سن قانونی دختران برای رابطه جنسی, عامل خود قصرها در شهر نیویورک و فلوریدا به عنوان به خوبی به عنوان جزیره خصوصی در دریای کارائیب اشاره به بازدید کنندگان به عنوان "موج جزیره است." در میان دیگر ارزش همکاران این ادعا که اپستاین بود به خصوص نزدیک به بیل کلینتون که پرواز ده ها بار در اپستاین خصوصی 727.

Giraldi: Did Pedophile Jeffrey Epstein Work For Mossad? - The Reports

*(Alex اکستا (L) جفری اپستاین (R))

اپستاین دستگیر شد در جولای 8th پس از کیفرخواست توسط یک هیئت منصفه فدرال در نیویورک است. آن را بیش از یک دهه پس از الکساندر Acosta بالا دادستان فدرال در میامی است که در حال حاضر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از نیروی کار پذیرفته شده و درخواست معامله مربوط به اتهامات مشابه در مورد آزار جنسی کودکان است که به اشتراک گذاشته نشده بود با شاکیان قبل از اینکه نهایی در دادگاه. وجود دارد و بنا به گزارش ها صدها نفر از قربانیان برخی 35 از آنها شناسایی شدند اما Acosta عمدا رد دو واقعی شاکیان روز خود را در دادگاه به شهادت قبل از صدور حکم.

Acosta مداخله بدان معنی است که اپستاین اجتناب شود هر دو از یک محاکمه علنی و ممکن است فدرال حکم زندان به جای خدمت تنها 13 ماه از 18 ماه حبس در تقریبا هیچ-امنیت پالم بیچ کانتی زندان به اتهام درخواست فحشا در فلوریدا. در حالی که در بازداشت او مجاز به ترک زندان به شانزده ساعت در شش روز هفته کار می کنند ،

اپستین جنایات انجام شد در 56 میلیون دلار منهتن عمارت و در اوشن ساید ویلا در پالم بیچ فلوریدا. هر دو خوابگاه بودند که مجهز به دوربین های مخفی و میکروفون در اتاق خواب که اپستاین گزارش مورد استفاده برای ضبط برخوردهای جنسی خود را با مشخصات بالا و مهمانان خود را زیر سن قانونی دختران بسیاری از آنها آمدند و از خانواده های فقیر بودند که استخدام procurers به شرکت در آنچه که حمایت گراها به عنوان "ماساژ" برای پول است. اپستاین ظاهرا به سختی هر گونه تلاش برای پنهان کردن آنچه که او بود: او در هواپیما بود به نام "لولیتا اکسپرس."

دموکرات ها خواستار بررسی اپستاین امر و همچنین استعفای Acosta, اما آنها به خوبی ممکن است باد تا پشیمان خواسته های خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن هدف واقعی از Acosta خشم ظاهرا نمی دانم در مورد جزئیات این مذاکرات ثمر به پایان رسید که اپستاین دادگاه. بیل و هیلاری کلینتون شد و بسیار نزدیک همکاران اپستاین. لایحه ای که پرواز کرد "لولیتا اکسپرس" حداقل 26 بار می تواند موجه بود و دخیل در آزار جنسی کودکان با توجه به سابقه و فقدان نسبی متعارف اخلاق. در بسیاری از سفرهای لایحه خودداری کرد سرویس مخفی اسکورت می شده اند که شاهدان از هر گونه سوء رفتار. در یکی از طولانی سفر به آفریقا در سال 2002 بیل و جفری شد و به همراه متهم پدوفیلیا بازیگر کوین اسپیسی و تعدادی از دختران جوان خسیسانه چادری "کارکنان" که تنها به "ماساژ." اپستاین نیز عمده ترین عامل بنیاد کلینتون بود و در حال حاضر در عروسی چلسی کلینتون در سال 2010.

با انتخابات سال آینده دموکرات ها را به سختی می خواهید به یادآوری شود بیل, سوء استفاده, اما یکی به تعجب که چگونه و عمیق این تحقیقات ممکن است بروید. نیز وجود دارد امکان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاویه. هر چند دونالد نشده اند ممکن است یک بروشور مکرر در "لولیتا اکسپرس" او قطعا نقل مکان کرد و در همان محافل به عنوان کلینتون و اپستاین در نیویورک و پالم بیچ به علاوه او با کلمات خود را تقریبا به عنوان amoral به عنوان بیل کلینتون. در ماه ژوئن سال 2016 یکی Katie Johnson واصل طرح دعوی در دادگاه در نیویورک که ادعا کرده بود بارها و بارها مورد تجاوز قرار گرفته با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اپستاین جمع آوری در سال 1993 زمانی که او 13 ساله است. در سال 2002 مجله نیویورک مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من شناخته شده جف برای پانزده سال. پسر فوق العاده... او یک مقدار زیادی از سرگرم کننده با. آن است که حتی گفت که او دوست دارد زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف. بدون شک در مورد آن - جفری او لذت می برد از زندگی اجتماعی است."

انتخابی سوالات به تخلف شامل شدید انگشت اشاره هستند و نام این بازی در واشنگتن و امور اپستاین همچنین دارای تمام نشانه های عمده جاسوسی مورد احتمالا وابسته به اسرائیل است. مگر اینکه اپستاین بسیار بیمار پدوفیلیا که لذت تماشای فیلم را از دیگر مردان و درهم کوبیدن دوازده سال دختران تمام فیلمبرداری روش بویش پیچیده سرویس های اطلاعاتی تدوین مواد به باج خواهی سیاستمداران برجسته و دیگر چهره های عمومی است. کسانی که تهدید خواهد بدون شک در بسیاری از موارد همکاری با دولت خارجی درگیر برای جلوگیری از یک رسوایی بزرگ. آن را به نام استخدام "عوامل تاثیر بگذارد." این است که چگونه سازمان های اطلاعاتی کار می کنند و این چیزی است که آنها انجام می دهند.

که اپستاین درک شده بود به عنوان هوش مرتبط روشن ساخته شده بود و در Acosta را commentswhen بودن پاک تهمت انتقال تیم. او پرسید: "آیا اپستاین مورد رفتن به علت یک مشکل [برای تایید جلسات]?" ... "Acosta بود توضیح داد breezily ظاهرا که در روز او می خواهم تا به حال فقط یک جلسه در اپستاین مورد. او می خواهم برش غیر پیگرد قانونی در برخورد با یکی از اپستاین وکلای چرا که او 'گفته شده است' به پشت که اپستاین بود و بالاتر از خود پرداخت و درجه. "من گفته شد اپستاین متعلق به هوش و به آن را به تنهایی ترک.'"

سوال در مورد اپستاین ثروت نیز نشان می دهد ارتباط با سازمان های دولتی مخفی با جیب عمیق. نیویورک تایمز گزارش می دهد که "دقیقا چه پول خود را مدیریت عملیات انجام شد در پردهی پنهان کاری عنوان شد بسیاری از نام هر که او آن را برای. او ادعا کرد که کار را برای تعدادی از میلیاردرهای, اما تنها شناخته شده عمده مشتری لسلی Wexner میلیاردر بنیانگذار چندین زنجیره های خرده فروشی از جمله محدود است."

اما که هوش سرویس ؟ سیا و روسیه FSB خدمات در حال آشکار نامزدهای اما آنها را بدون انگیزه خاص برای به دست آوردن یک عامل مانند اپستاین. است که برگ های اسرائیل که می شده اند و مشتاق به ثبات سطح بالا عوامل نفوذ در اروپا و ایالات متحده است. اپستاین تماس با سرویس اطلاعاتی اسرائیل ممکن است موجه آمده از طریق ارتباط با Ghislaine ماکسول که گفته به عنوان کلید خود را procurer از دختران جوان است. Ghislaine دختر رابرت ماکسول که فوت یا احتمالا ترور شد در شرایط مرموز در سال 1991. ماکسول بود و انگلیس و تاجر یهودی بسیار جهان وطنی در مشخصات مانند اپستاین چند میلیونر که بسیار بحث برانگیز با آنچه که به عنوان مداوم روابط موساد. پس از مرگ او او داده شد یک مراسم تشییع جنازه دولتی توسط اسرائیل که در آن شش خدمت و سران سابق اطلاعاتی اسرائیل گوش در حالی که نخست وزیر اسحاق شامیر eulogized: "او انجام داده بیشتر برای اسرائیل می تواند از امروز بود گفت:"

Giraldi: Did Pedophile Jeffrey Epstein Work For Mossad? - The Reports

*(مغلوب ساختن پیشی جستن (سمت چپ) با رابرت Maxwe

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..